Kauno VDU "Rasos" gimnazija vs Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla (65:103)"Basketnews.lt Lietuva" taurė 2012m. 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 kovo 28 d., Trečiadienis, 15:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto "Rasos" gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla iškovojo dar vieną įspūdingą pergalę

2012 kovo 28 d., Trečiadienis, 17:02 val., peržiūros: 4038

Trečiadienio popietė KKL "Basketnews.lt Lietuvos" taurės "Kauno" pogrupyje savo jėgas išbandė grupės lyderiai Kauno VDU "Rasos" gimnazija ir Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla. Pirmosios dešimt žaidimo minučių parodė, jog susitinka dvi stipriausios miesto komandos, o šeimininkai po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo minimalią persvarą (26:25). Prieš ilgąją pertrauką rungtynių svarstyklės pakrypo į kitą pusę ir jau svečiai turėjo savo pusėje pranašumą (38:45). Per likusius du kėlinius Julijanavos katalikiškos vidurinės mokyklos krepšininkai užtikrintai dominavo aikštėje bei efektingu žaidimu iškovojo dar vieną solidžią pergalę rezultatu (65:103).

Komandos susitikimo pradžioje susitelkė ties puolimu ir dėmesio gynybai skyrė kur kas mažiau. Deno Bartkaus tritaškių dėka VDU "Rasos" gimnazijos krepšininkai kurį laiką išliko priekyje (12:9). Vis tik, Justas Furmanavičius pataikė iš toli, o Ronaldas Rutkauskas pridėjo du taškus ir jau svečiai priekyje (12:14). Čia pat Denas Bartkus sumetė dvi baudas, o Rokas Puikys pataikė iš toli bei vėl sugrąžino savo komandai persvarą (17:14). Komandos ir toliau rungtyniavo taškas į tašką, o kėliniui artėjant link pabaigos šeimininkai turėjo keturių taškų persvarą (24:20). Kėlinio pabaigoje Julijanavos katalikiškos vidurinės mokyklos krepšininkai pelnė 5-is taškus, į kuriuos šeimininkai atsakė dviem ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių komandas skyrė vos vienas taškas (26:25).

Prasidėjus antrajam kėlinukui du taiklūs VDU "Rasos" gimnazijos tritaškiai, kuriuos pataikė Ričardas Verbickas padėjo šiai komandai nutolti 6-iais taškais (34:28). Tačiau Julijanavos katalikiškos vidurinės mokyklos krepšininkai su besivejenčių vaidmeniu nebuvo linkę taikytis ir surengė spurtą 2:18 jau jie buvo priekyje (36:43). Kėliniui baigiantis Martynas Rimša ir Ronaldas Rutkauskas apsikeitė taikliais dvitaškiais (38:45).

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštėje vėl kiek išsilygino. Šeimininkų ekipoje Denas Bartkus ir Ričardas Verbickas stengėsi padėti savo komandai neleisti varžovams atitrūkti (48:58). Tačiau kėlinio antroje pusėje ir vėl išryškėjo svečių pranašumas. Itin sėkmingai puolime rungtyniavo nesulaikomas Ronaldas Rutkauskas bei Justas Furmanavičius. Pastarųjų krepšininkų dėka Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla surengė dar vieną spurtą, kurį užbaigė Andrius Šukys taikliu tritaškiu 0:13 (48:71). Kėliniui baigiantis iš toli pataikė Ričardas Verbickas (51:71).

Svečiai net ir turėdami solidų pranašumą nemažino tempo ir per paskutiniąsias dešimt žaidimo minučių. Julijanavos katalikiškos vidurinės mokyklos krepšininkai spurtavo 3:13 ir dar labiau nutolo (54:84). Įsismaginęs Deividas Valatkevičius smeigė vieną tritaškį po kito, o skirtumas tarp komandų ir toliau augo (59:92). Kėliniui baigiantis žaidimas kiek išsilygino, nes svečiai leido pasirodyti ir mažiau rungtyniaujantiems krepšininkams. Vis tik, paskutiniosios minutės metu į aikštę grįžo Andrius Šukys bei Ronaldas Rutkauskas. Šis duetas leido gausiai susirinkusiems žiūrovams pamatyti įspūdingų dėjimų, kurie ir vainikavo svečių pergalę rezultatu (65:103).

Po rungtynių Kauno Julijanavos katalikiškos vidurinės mokyklos treneris Egidijus Rutkauskas kalbėjo: "Pergalę greičiausiai lėmė mūsų patirtis. Taip pat turėjome ilgesnį suolelį bei daugiau jėgų. Rungtynių pradžią sužaidėme labai prastai, nepataikėme daugybės metimų, gynėmės prastai, dėl tos priežasties ir rezultatas buvo apylygis. "Rasos" gimnazijoje žaidžia kiek jaunesni krepšininkai, o mes turime kiek vyresnių moksleivių, dėl to toks ir rezultatas".

Kauno VDU "Rasos" gimnazijos treneris Tomas Kentra apie susitikimą sakė: "Varžovai šiandien žaidė stipriau. Pradžioje rezultatas dar buvo apylygis, tačiau vėliau padarėme keletą klaidų, jomis pasinaudoję varžovai atitrūko ir mūsų ekipos žaidėjai patys nebetikėjo, kad gali laimėti ar priešintis. Labiausiai gaila, kad žaidėjai nesipriešino iki galo. Taip pat neturėjome keletos svarbių žaidėjų, kuriems svarbios rungtynes moksleivių krepšinio lygoje. Manau, kad atsakomosios rungtynės bus kitokios".

Kauno VDU "Rasos" gimnazijos gretose išsiskyrė: Denas Bartkus 24 taškai (11 atk. kam, 5 rez. perd, 3 blokai), Ričardas Verbickas 20 taškų, Rokas Puikys 7 taškai (6 atk. kam, 4 rez. perd)

Kauno Julijanavos katalikišką vidurinę mokyklą į pergalę vedė: Ronaldas Rutkauskas 53 taškai (20 atk. kam), Justas Furmanavičius 19 taškų (15 atk. kam, 4 rez. perd), Deividas Valatkevičius 17 taškų

Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla "nušlavė" Vilkijos gimnaziją - Ecowood ir keliaują finalą (2012 gegužės 09 d., trečiadienis, 18:37 val.)Kauno "Julijanavos" katalikiška vidurinė mokykla be vargo perkopė ketvirtfinalio barjerą (2012 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 16:17 val.)"Basketnews.lt Lietuva" taurę Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla pradėjo lengva pergale (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 16:13 val.)Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla lengvai nugalėjo Kauno Dainavos vidurinę mokyklą (2012 kovo 26 d., pirmadienis, 15:52 val.)Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla lengvai nugalėjo V. Kuprevičiaus vidurinę mokyklą (2012 balandžio 10 d., antradienis, 15:19 val.)"Basketnews.lt Lietuva" taurės čempionai tapo "Kauno Julijanavos katalikiška vidurinė mokykla" (2012 gegužės 15 d., antradienis, 22:13 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis "Kauno VDU "Rasos" gimanzija" įveikė "Kauno Julijanavos katalikišką" vidurinę mokyklą (2012 balandžio 23 d., pirmadienis, 15:14 val.)Kauno VDU "Rasos" gimnazija įveikė dar vieną varžovą (2012 balandžio 27 d., penktadienis, 15:37 val.)A. Brazausko gimnazija rungtynių pabaigoje įveikė VDU "Rasos" gimnaziją ir iškovojo vietą pusfinalyje (2012 gegužės 07 d., pirmadienis, 15:10 val.)VDU "Rasos" gimnazija lengvai įveikė V. Kuprevičiaus vidurinę mokyklą (2012 balandžio 04 d., trečiadienis, 16:32 val.)