UAB KTU vs VAIŠVYDAVA (69:63)Meras M » Atkrintamosios rungtynės
2007 balandžio 28 d., Šeštadienis, 16:10 val. @ KTU Statybos fakulteto sporto salė, Studentų g.46

"UAB KTU" iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį

2007 balandžio 28 d., Šeštadienis, 18:39 val., peržiūros: 4148

Šiandien "UAB KTU" savo aikštelėje susitiko su "Vaišvydavos" ekipa ir po atkaklios kovos nugalėjo ją rezultatu 69:63. Ši pergalė garantavo jiems vietą ketvirtfinalyje, kuriame susikaus su "Koalicijos" bei "Šilduvos" poros nugalėtoju.

Rungtynes taikliu dvitaškiu metimų pradėjo Darius Neverauskas („Vaišvydava“). Šeimininkų gretose dviem taikliais tolimais metimais atsakė Saulius Klimkevičius ir taip išvedė savo ekipą į priekį 6:4. Kėlinio viduryje „UAB KTU“ buvo pavykę įgyti devynių taškų atotrūkį, tačiau svečiai sugebėjo sumažinti šią persvarą iki trijų – 13:16.

Antrajame ketvirtyje iniciatyva ir toliau priklausė šeimininkams. Taikliai atakuodami jie laikė saugų atstumą nuo varžovų ir prieš ilgąją pertrauką padidino savo pranašumą iki septynių taškų – 37:30.

Po pertraukos geriau žaisti pradėjo „Vaišvydava“. Pataikydami vieną metimą po kito, jie greitai pasivijo šeimininkus ir panaikino jų turėtą septynių taškų persvarą. Vistik ketvirčio pabaigoje vėl sėkmingiau sužaidė „UAB KTU“ ir atitolo keturiais taškais – 55:51.

Lemiamojo kėlinuko pradžioje kova vyko taškas į tašką. Abi ekipos keitėsi taikliais metimais. Svečiai ne kartą stojosi prie baudos metimų linijos, tačiau iš 10 metimų pataikė tik 5. Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes „UAB KTU“ atsiplėšė septyniais taškais ir nebeišleido pergalės iš savo rankų. Galutinis rungtynių rezultatas – 69:63 šeimininkų naudai.

Abi ekipos buvo gerai nusiteikusios teisėjų atžvilgiu ir skyrė jiems po 10 balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 19 taškų pelnęs Tadas Vasiliauskas ( 19 naud.kfc.). Marius Markevičius ir D.Šilinis atitinkamai pelnė 12 ir 11 taškų.

„Vaišvydavoje“ kaip jau įprasta nesulaikomas buvo Audrius Linkus, įmetęs 26 taškus (15 naud.kfc.). 15 taškų ir 9 atkovotus kamuolius pridėjo Vytautas Rupšys ( 19 naud.kfc.).

Po rungtynių Tadas Vasiliauskas („UAB KTU“) teigė: „Sunkios, geros varžybos. Nei viena ekipa nenorėjo pralaimėti. Dėkoju priešininkams už tikrai gerą žaidimą“.

"Vaišvydava" keliauja į aštuntfinalį (2007 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 20:19 val.)Trečioji "UAB KTU" pergalė (2007 kovo 28 d., trečiadienis, 23:23 val.)Antroji "UAB KTU" pergalė Mažojoje Mero taurėje (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 23:23 val.)"UAB KTU" nesunkiai nugelėjo "Tornado-90 & Rusteda" ekipą (2007 kovo 25 d., sekmadienis, 17:10 val.)"Šilduva" - "Mažosios Meros taurės" pusfinalyje (2007 gegužės 22 d., antradienis, 22:55 val.)"Caravelle Team" pogrupio varžybas baigė pirmoje vietoje (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)"Šilduvą" nuo pusfinalio skiria tik vienas žingsnis (2007 gegužės 14 d., pirmadienis, 23:22 val.)"Vaišvydava" užsitikrino 2-ąją vietą "B" pogrupyje (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:10 val.)"Vaišvydava" pasirodymą "Mažojoje Mero Taurėje" pradėjo triuškinama pergale (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:24 val.)