KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ vs VAIŠVYDAVA (62:71)Meras M » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 01 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Vaišvydava" užsitikrino 2-ąją vietą "B" pogrupyje

Naglis Dunčikas bando blokuoti Egidijaus Paškausko metimą
2007 balandžio 01 d., Sekmadienis, 20:10 val., peržiūros: 4029
Šį vakarą (04.01), „Kauno švaros“ sporto salėje susitiko vietos „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ bei „Vaišvydavos“ ekipos. Atkakliose varžybose, pergalę tik po dramatiškos kovos, rezultatu 71:62, iškovojo svečiai .

Pirmasis kėlinukas nepasižymėjo dideliu rezultatyvumu. Abiems ekipoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Visą kėlinį buvo rungtyniaujama taškas į tašką ir tik jo pabaigoje šeimininkai pataikė du tolimus metimus iš eilės bei atsiplėšė nuo varžovų 14:9.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Vaišvydava“ atliko spurtą 8:0 ir išsiveržė į priekį 17:14. Panašią persvarą jie išlaikė visą kėlinį po kurio pirmavo 35:31. Nesulaikomis buvo Audrius Linkus ir Andrius Stakėnas, pelnę po 8 taškus. Beje, šiame ketvirtyje skaudžią kojos traumą svečių gretose patyrė Darius Neverauskas, nebegalėjęs daugiau tęsti rungtynių.

Po pertraukos žaidimas vėl išsilygino ir komandos rungtyniavo taškas į tašką. „Vaišvydavos“ žaidėjams buvo pavykę atitrūkti 9-iais taškais, tačiau iki kėlinuko pabaigos „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ krepšininkai sumažino šį pranašumą iki 4-ių – 47:51.

Lemiamajame kėlinuke svečiai laikė saugų atstumą nuo varžovų, neleisdami jiems per daug priartėti. Net ir rungtyniaudami tik 5-iese „Vaišvydavos“ žaidėjai sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 71:62. Šis laimėjimas jiems garantavo 2-ąją vietą „B“ pogrupyje.

Svečių treneris teisėjams skyrė po 10 balų, o „Kauno švaros & Kelių remonto grupės“ vadovas nenorėjo vertinti dvikovos arbitrų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 18 taškų surinkęs Naglis Dunčikas ( 21 naud.kfc.). 17 taškų ir 17 atkovotų kamuolių pridėjo Andrius Stakėnas ( 30 naud.kfc.). 16 taškų ir 10 sugriebtų kamuolių Vyto Rupšio sąskaitoje ( 22 naud.kfc.).

Šeimininkų ekipoje Ramūnas Bagdonas pelnė 20 taškų, M.Brusokas 15, o H.Zasimauskas – 11.

„Džiaugėmės, kad net ir žaisdami penkiese sugebėjome atsilaikyti ir iškovoti svarbią pergalę, kuri mums garantuoja antrąją vietą pogrupyje bei lengvesnį varžovą kitame etape“, – po rungtynių teigė nugalėtojų treneris Audrius Linkus.
"Vaišvydava" pasirodymą "Mažojoje Mero Taurėje" pradėjo triuškinama pergale (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:24 val.)"Kauno švara & KRG" po permainingos kovos iškopė į kitą "Mažosios" Mero taurės etapą (2007 balandžio 03 d., antradienis, 22:16 val.)"Vaišvydava" keliauja į aštuntfinalį (2007 balandžio 26 d., ketvirtadienis, 20:19 val.)"Kauno švaros & KRG" debiutą "Mažojoje" Mero taurėje apkartino nesėkmė (2007 kovo 27 d., antradienis, 22:23 val.)"Caravelle Team" pogrupio varžybas baigė pirmoje vietoje (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)"Tornado-90 & Rusteda" žengia toliau (2007 balandžio 27 d., penktadienis, 22:13 val.)"UAB KTU" iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2007 balandžio 28 d., šeštadienis, 18:39 val.)