COMPENSA vs ELEKTRĖNŲ SENOJI VERSMĖ (56:59)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Elektrėnų senoji versmė paskutinę sekundę palaužė Compensą

2012 lapkričio 14 d., Trečiadienis, 22:28 val., peržiūros: 2859

Lapkričio 14 dieną Kauno technikos kolegijoje C lygos reguliaraus sezono varžybose susitiko COMPENSA (šeimininkai) ir ELEKTRĖNŲ SENOJI VERSMĖ (svečiai). Rungtynes po permainingos ir labai atkaklios kovos laimėjo svečiai rezultatu – 59:56.

Elektrėnų komandai tai buvo pirmoji pergalė iš trijų, o Compensa ekipai tai buvo jau ketvirtas pralaimėjimas paeiliui.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o tada septyniais taškais iš eilės truktelėjo į priekį Compensa – 9:2. Po keturis taškus apsikeitė komandos ir skirtumas 13:6. Du taškus pelnė Marius Kaminskas, dar penkiais atsakė Compensos vyrai ir skirtumas šoktelėjo iki dviženklio – 18:8. Kėlinį dvitaškiu su pražanga pabaigė Elektrėnai ir po pirmojo kėlinio – 18:11.

Antrasis kėlinys prasidėjo Compensos dvitaškiu, tritaškiu atsakė svečiai ir skirtumas vos šeši taškai. Du tritaškiai iš eilės kuriuos pelnė Compensa ir skirtumas padidėjo iki dvylikos – 26:14. Atkarpa 15:0 atsakė Elektrėnų Versmė ir jau persvėrė rezultatą savo naudai – 26:29. Kėlinio pabaigoje vos vieną baudą iš keturių pataikė šeimininkai ir po pirmos rungtynių pusės atsilikinėjo – 27:29.

Trečiojo kėlinio pradžia vyko taškas į tašką ir sužaidus dvi minutes rezultatas tapo lygus – 33:33. Dar po tris taškus apsikeitė komandos ir rezultatas išliko lygus. Kitas keturias minutes jau 9:0 laimėjo Compensa ir nutolo į priekį. Paskutinėmis sekundėmis ties tritaškio linija prasižengė Simonas Monkevičius ir Elektrėnai turėjo šansą sumažinti deficitą, tačiau iš trijų baudų pataikė vos vieną ir po trijų kėlinių – 45:37.

Ketvirtą kėlinį baudos metimu pradėjo Marius Kaminskas, dviem taškais atsakė Vytautas Nekrašas. Devynis taškus be atsako pelnė Elektrėnai ir rezultatas tapo lygus – 47:47. Per kitas dvi minutes vos po du taškus sukrapštė komandos ir skirtumas nepakito. Tritaškį įsūdė Compensos vyrai ir skirtumas tapo trys taškai. Du taškus pelnė svečiai, dviem atsakė ir šeimininkai – 54:51. Penkis taškus pelnė Versmė ir rezultatas – 54:56. Simonas Monkevičius atkovojęs kamuolį įrideno jį į krepšį ir išlygino rezultatą. Paskutinėm sekundėm tritaškį per rankas smeigė Giedrius Pargaliauskas ir išplėšė pergalę savo komandai. Galutinis rezultatas – 56:59.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas sakė, kad pagaliau pasiekta pirmoji pergalė. Per mažai žmonių susirinko, bet svarbu pavyko pasiekti pergalę.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Ugnius Būda (14), Simonas Monkevičius (9), Mindaugas Sakalis (8) taškai.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Benas Budraitis (18), Marius Kaminskas (18, 11 atk. kam.), Rytis Vičkačka (17, 6 per. kam.) taškų.

Elektrėnų "Senoji versmė" atsilaikė prieš "Lituanica" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Elektrėnų senoji versmė" nušlavė "VU KHF" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 22:47 val.)Elektrėnų"Senosios Versmės" penketukas nugalėjo "Komandą X" (2012 lapkričio 26 d., pirmadienis, 23:31 val.)"Elektrėnų Senoji Versmė" be didesnio vargo nukovė "Lokius" (2013 vasario 26 d., antradienis, 23:02 val.)Elektrėnų "Senoji versmė" neatsilaikė prieš "Rokų keramika & Krovinių pervežimas.lt" (2013 kovo 24 d., sekmadienis, 22:08 val.)"Elektrėnų Senoji Versmė" nė iš tolo neprilygo "BC Grizliams" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:06 val.)Kiekvieną kėlinį gerindama žaidimą "Kolpingo Kolegija" palaužė "Compensą" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 23:42 val.)Elektrėnų ''Senoji Versmė'' užtikrintai įveikė ''Lokių'' ekipą (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:52 val.)"Kauno Rami" nesuteikė daug vilčių Elektrėnų "Senosios Versmės" komandai (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 21:27 val.)"Lituanica" pranoko Elektrėnų "Senąją vermę" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 16:22 val.)