Košmaras vs Compensa (70:74)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 30 d., Penktadienis, 17:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Compensa“ tik po sunkios kovos įveikė grupės dugne esančius „Košmaro“ krepšininkus

2015 sausio 30 d., Penktadienis, 19:30 val., peržiūros: 1082

Sausio 30 dieną, penktadienį, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos rungtynės tarp – "Košmaras" (šeimininkai) ir "Compensa" (svečiai) komandų. Vieni grupės lyderių "Compensa" į rungtynes susirinko vos penkiese, ir tik po labai sunkios kovos sugebėjo įrodyti pranašumą prieš vieną silpniausių grupės komandų. Varžybas svečiai laimėjo rezultatu – 74:70(12:15, 20:15, 21:16, 21:24).

Rungtynės prasidėjo ramiu žaidimu, tai labiausiai įtakojo "Compensa" komanda, kuri susirinko vos penkiese ir taupydami jėgas, žaidė pozicinį krepšinį. Nors beveik visą kėlinį nė vienai komandai nepavyko atitrūkti ir rezultatas laikėsi apylygis, paskutinę kėlinio minutę pataikyti du tolimi metimai leido "Košmaras" komandai po pirmojo kėlinio išsiveržti į priekį - 15:12.

Antrąjį kėlinuką košmaras pradėjo spurtu 9:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 24:14. Svečiai iškarto suskubo mažinti varžovų persvarą ir daugiausiai J. Medekšo pastangomis priartėjo iki 3 taškų – 26:23. Tačiau tai buvo ne pabaiga, "Compensa" komanda kėlinio pabaigoje pademonstravo puikią gynybą ir pridėję puolime pelnytus taškus po 20 minučių kovos išsiveržė į priekį – 32:30.

Po ilgosios pertraukos "Košmaras" niekaip nepajėgė sustabdyti "Compensa" komandos lyderių Mindaugo Samuolio ir Justo Medekšo, kurie dviese pelnė visus komandos taškus šiame kėlinyje, o pastarasis pataikė ir tris tritaškius metimus. Taigi šių žaidėjų dėka, "Compensa" šiek tiek padidino savo pranašumą - 53:46.

Ketvirtojo kėlinio pradžia svečiams nežadėjo nieko blogo, jie sužaidus pusę kėlinuko pirmą kartą šiose rungtynėse nutolo dviženkle taškų persvara – 67:57. Tačiau laikui einant į pabaigą daugiausiai D. Labašausko pastangomis "Košmaras" pradėjo mažinti pranašumą, o "Compensa" komandos netaiklios baudos suteikė dar daugiau šansų "Košmarui" pavyti savo priešininkus. Tačiau patys "Košmaro" krepšininkai neišnaudojo kelių puikų galimybių pelnyti taškus ir palaidojo savo šansus kovoje dėl pergalės. "Compensa" įsirašė pergalę rezultatu – 74:70.

Po pergalės "Compensa" komandos žaidėjas Mindaugas Samuolis sakė jog pergalę lėmė susikaupimas.

Košmaras: Mindaugas Kluonius – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Petras Kuzminskas – 18 tšk., Dainius Labašauskas – 13 tšk. (5 išpr. praž.)

Compensa: Justas Medekšas – 40 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Samuolis – 27 tšk., Darius Digaitis – 6 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.)

„Elektromontuotojas“ paskutiniame kėlinyje palaužė be keitimų likusius „Košmaro“ krepšininkus (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:09 val.)„Compensa“ palaužė „Rind“ krepšininkus (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:57 val.)„Aleksotas“ po permainingos kovos palaužė „Košmaro“ pasipriešinimą (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 02:32 val.)„Rind“ nesunkiai įveikė „Košmarą“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 19:26 val.)„Compensa“ nesunkiai susitvarkė su pergalės skonio dar nepajutusiais „Naujokais“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Aleksotas“ po atkaklios kovos palaužė „Košmarą“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 00:26 val.)„Compensa“ vos atsilaikė prieš „Ryterna Group“ šturmą (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Compensa“ įveikė „Košmarą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Compensa“ pirmoje atkrintamųjų akistatoje įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:18 val.)„Rind“ be didesnio vargo nukovė „Košmaro“ ekipą (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:57 val.)