SK „Mattas“ vs BC „Prisikėlę“ (80:46)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

SK „Mattas“ nesunkiai susitvarkė su BC „Prisikėlę“

2018 lapkričio 05 d., Pirmadienis, 22:11 val., peržiūros: 937

Pirmadienį, lapkričio 5 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp A pogrupio komandų – vietos SK „Mattas“ (1/0) bei svečių BC „Prisikėlę“ (0/2).

Rungtynių pradžioje po kelių greitų atakų 8:2 į priekį įsiveržė SK „Mattas“. Bet po G. Makausko metimų labai greitai BC „Prisikėlę“ priartėjo iki 12:11. Visgi, varžovų pražangas tiksliais baudų metimais pavertę šeimininkai laimėjo pirmą kėlinuką 22:15.

Antrajame ketvirtyje svečių puolimas visiškai užstrigo, pelnyti vos penki taškai leido SK „Mattas“ ekipai nutolti ir po K. Dimitrijevo bei A. Dervinsko tolimų metimų kėlinuko pabaigoje šeimininkai pirmavo 43:20.

Trečiasis kėlinys vyko apylygiai, tačiau po aštuonių paeiliui M. Jakšto taškų SK „Mattas“ kiek nutolo – 62:30. Antroje kėlinuko pusėje T. Juknaičio metimai leido svečiams priartėti – 65:36.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo tiksliais K. Dimitrijevo ir P. Balčiūno tolimais šūviais, o turimą persvarą išlaikę SK „Mattas“ iškovojo lengvą antrąją pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 80:46 (22:15, 21:5, 22:16, 15:10).

SK „Mattas“ be didesnio vargo įveikė „Gemavilą“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 16:15 val.)SK „Mattas“ užtikrintai įveikė „Arkus“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 22:18 val.)SK „Mattas“ be vargo įveikė „Krugės karius“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Resmila.lt“ įveikė nevisai prisikėlusius BC „Prisikėlę“ (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 21:34 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ekipos tritaškiai leido lengvai susitvarkyti su BC „Prisikėlę“ pasipriešinimu (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)SK „Mattas“ gana užtikrintai įveikė „Hidraulines sistemas“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 13:25 val.)Po atkaklios kovos „Resmila.lt“ įveikė BC „Prisikėlę“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:56 val.)SK „Mattas“ įveikė ir „Baltic Transline“ ekipą (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Baltic Transline“ po atkaklios kovos palaužė BC „Prisikėlę“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)