Kolpingo kolegija vs Nepyk (54:52)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Aštuoniolikos taškų pranašumą iššvaisčiusi „Kolpingo kolegija“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę

2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 22:31 val., peržiūros: 1186

Antradienį, lapkričio 18 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos, "ALTreklamos" pirmenybių C pogrupio rungtynės tarp vietos "Kolpingo kolegijos" (2/3) ir svečių "Nepyk" (1/5) ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą savo rankose turėję aikštės šeimininkai buvo įgiję aštuoniolikos taškų pranašumą, tačiau viskas ėmė griūti paskutinėje rungtynių dalyje, kai spurtavę svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau šeimininkų žaidėjas Vladimiras Burovas taikliu metimu likus kelioms sekundėms, išplėšė pergalę rezultatu 54:52 (16:4, 11:16, 19:9, 8:23).

Pačioje susitikimo pradžioje svečių krepšininkų puolimas atrodė labai silpnai, todėl tuo puikiai naudojosi "Kolpingo kolegija" ir įgijo septynių taškų pranašumą. Kiek vėliau "Nepyk" dar pelnė du taškus, tačiau tai buvo paskutiniai jų taškai šiame kėlinyje, kai, tuo tarpu, aikštės šeimininkai ir toliau rengė sėkmingas atakas, kurių dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvylikos taškų. 16:4.

Antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę svečiai sugebėjo ištirpdyti savo deficitą iki penkių taškų, tačiau ilgai nesnaudę "Kolpingo kolegijos" krepšininkai susigrąžino dviženklę persvarą. Vėliau abi komandos žaidė labai panašiai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kėlinuko pabaigoje šiek tiek geriau sužaidę "Nepyk" ekipos žaidėjai sumažino atsilikimą iki septynių taškų. 27:20.

Po ilgosios pertraukos svečių ekipos puolimas pradėjo dar labiau strigti ir tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai spurtavo 9:0, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki aštuoniolikos taškų. Vis tik, per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos, "Nepyk" ekipos žaidėjams, kelių taiklių metimų dėka pavyko nežymiai sušvelninti atsilikimą. 46:29.

Greičiausiai niekas nesitikėjo jokios intrigos ir "Kolpingos kolegijos" krepšininkai pradėjo ketvirtą kėlinuką itin atsipalaidavę, kuo puikiai pasinaudojo svečių žaidėjai, surengdami spurtą net 0:13 ir braukdami savo deficitą iki keturių taškų. Kiek vėliau, po dar kelių sėkmingų "Nepyk" komandos epizodų, rezultatas tapo lygus. Likus žaisti kiek mažiau nei minutei aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau netrukus rezultatas buvo ir vėl išlygintas, bet likus žaisti keturioms sekundėms Vladimiras Burovas sugebėjo pataikyti sudėtingą metimą ir vis dėlto išplėšti kiek netikėtai sunkią pergalę rezultatu 54:52.

Abiejų komandų treneriai po rungtynių neturėjo ką pasakyti.

"Kolpingo kolegija": Edvinas Masiokas – 13 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Simas Pakeltis – 13 tšk., Martynas Zaveckas – 9 tšk.

"Nepyk": Vilius Černiauskas – 21 tšk., Rimvydas Paulauskas – 17 tšk. (5 perimt. kam.), Paulius Sutkus – 6 tšk.

„Kolpingo kolegija“ po pratęsimo išplėšė trečiąsias serijos rungtynes (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 23:51 val.)„Kolpingo kolegijos“ penketukas pasiekė pirmą pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 23:58 val.)Darniai rungtyniavusi „Kolpingo Kolegija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Abstinentus“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Kolpingo Kolegija“ užtikrintai žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 18 d., trečiadienis, 22:00 val.)Rungtynių pabaigoje klydusi „Kolpingo Kolegija“ nusileido „Baltic Transline“ krepšininkams (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:39 val.)C lygos starte „Sporto manija“ nugalėjo „Kolpingo kolegijos“ ekipą (2014 spalio 28 d., antradienis, 22:33 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ iškovojo pergalę prieš „Kolpingo Kolegijos“ krepšininkus (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 00:45 val.)„Abstinentų“ ir „Kolpingo kolegijos“ tarpusavio serijoje prireiks trečių rungtynių (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:00 val.)Šešioliktfinalio serijos starte „Kolpingo Kolegija“ išvargo pergalę prieš keturiese likusius „Aleksoto“ krepšininkus (2015 vasario 21 d., šeštadienis, 22:34 val.)„Kolpingo kolegija“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:13 val.)