Žaliai-Balti vs SK „Neveronys“ (70:81)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

SK „Neveronys“ ir toliau neklumpa

2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 23:04 val., peržiūros: 1197

Pirmadienio vakarą KKL "C" lygos "ALT Reklamos" pirmenybėse SK "Neveronys" stojo į ketvirtąją akistatą šiame sezone. Iki tol be gailesčio nuo kelio šluoję savo varžovus svečiai šį kartą sulaukė rimtesnio pasipriešinimo. "Žaliai – Balti" savo arenoje metė prideramą iššūkį grupės lyderiams ir su jais kovojo iki susitikimo pabaigos. Vis tik, SK "Neveronys" dar kartą įrodė, kad ne veltui yra įvardijami kaip viena rimčiausių šio sezono "C" lygos komandų bei laimėjo susitikimą rezultatu (70:81).

Susitikimą komandos pradėjo žengdamos koja kojon. Kėliniui įpusėjus "Žaliai – Balti" dar turėjo minimalią persvarą (10:9). Tačiau ilgainiui SK "Neveronys" ėmė įrodinėti, kad jie yra susitikimo favoritai ir neženkliai atitrūko nuo varžovų (17:21). Nors Deividas Šikšnys pataikė iš toli, tačiau svečiai ketvirtį užbaigė keturiais taškais iš eilės ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių SK "Neveronys" turėjo 5-ių taškų pranašumą (20:25).

Antrojo kėlinio pradžioje intriga ir toliau laikėsi maksimali. Nors poros tritaškių dėka svečiai įgijo 8-ių taškų pranašumą (27:35), tačiau jis greit sumenko iki 3-ių taškų (32:35), o vėliau (35:37). Negana to, kėlinio pabaigoje šeimininkai jau buvo pirmaujančiųjų rolėje (42:40). Tačiau ketvirtį Evaldas Jurgaitis užbaigė dviem taškais su pražanga ir svečiai išsaugojo pirmaujančiųjų rolę (42:43).

Po ilgosios pertraukos SK "Neveronys" pamėgino padidinti apsukas ir įgijo 9-ių taškų persvarą (46:55), o netrukus ir dviženklę (48:59). Nors "Žaliai – Balti" stengėsi "nepaleisti rungtynių", tačiau svečių sėkmingas trečiasis kėlinukas prieš lemiamą ketvirtį leido jiems jaustis kiek ramiau ir pirmauti 12-os taškų pranašumu (52:64).

Nors ketvirtojo kėlinio metu skirtumas tarp komandų vėl buvo sumažėjęs iki dešimties (62:72), tačiau čia pat SK "Neveronys" spurtavo. Svečių laimėta atkarpa 2:9 leido jiems įgyti 17-os taškų persvarą (64:81). Supratę, kad darbas jau nudirbtas SK "Neveronių" krepšininkai nepersistengė ir laukė finalinio švilpuko. Tuo pasinaudoję šeimininkai dar kiek sumažino atsilikimą, tačiau rungtynių neišgelbėjo (70:81).

Po susitikimo "Žaliai – Baltų" komandos komentaras buvo aiškesnis negu aiškus: "Komentarų šiandien nebus". Savo ruožtu kiek kalbesnis buvo SK "Neveronių" strategas Justinas Virbickas, kuris teigė: "Panašu, jog šios rungtynės parodė, kad nėra nieko gero varžovus visą laiką triuškinti. Ilgainiui tampa sunku susikoncentruoti rungtynėms. Neįžeidžiant komandų, su kuriomis teko rungtyniauti prieš tai, šios dienos varžovai akivaizdžiai labiau pasiruošę rungtynėms. Jie turi derinukų ir puolimui ir gynybai. Matosi, jog ši komanda dirba kaip komanda. Labai tikiuosi, kad kiti varžovai bus dar stipresni ir toliau galėsime patys tobulėti".

Žaliai-Balti: Aivaras Pūras – 14 tšk. (10 atk. kam., 6 perimt. kam.), Domas Kondrotas – 12 tšk., Laurynas Vilkaitis – 8 tšk.

SK „Neveronys“: Giedrius Purauskas – 30 tšk. (7 rezult. perd., 9 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Evaldas Jurgaitis – 16 tšk., Edvardas Jašinskas – 16 tšk. (10 atk. kam.)

SK „Neveronys“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„SK Neveronys“ ir toliau neranda sau lygių. (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 18:43 val.)SK „Neveronys“ tęsia pergalių seriją (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 00:33 val.)SK „Neveronys“ lengva ranka nuskynė bronzą (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 14:16 val.)SK „Neveronys“ įveikė „Darbiečius“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 18:31 val.)SK „Neveronys“ po atkaklios kovos palaužė „Akademiją“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)SK „Neveronys“ įveikė iki tol nepralaimėjusius BC „Straight“ vyrus (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:00 val.)SK „Neveronys“ po nervingos kovos palaužė „Kauno SRC- 2“ ekipą. (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)SK „Neveronys“ antrojoje rungtynių pusėje palaužė „Partizaną“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:56 val.)SK „Neveronys“ be didesnio vargo eliminavo Birštono „Olimpą“ aštuntfinalyje (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 00:00 val.)