Restauratoriai & Hausa vs Chemcentras (86:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 22 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Lemiamose rungtynėse dėl patekimo į ketvirtfinalį pranašesni buvo „Restauratoriai & Hausa“ ekipa.

2015 kovo 23 d., Pirmadienis, 00:11 val., peržiūros: 1048

Kovo 22 dieną, Kauno energijos salėje, susitiko dvi Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių aštuntfinalio komandos "Restauratoriai & Hausa“ (šeimininkai) ir „Chemcentras“ (svečiai). Šios komandos praeitus du tarpusavio aštuntfinalio mačus sužaidė pasidalindamos po vieną pergalę. Šiandienos susitikimas buvo lemiamas. „Restauratoriai & Hausa“ komanda sužaidus įspudingą trečią kėlinį ir įrodžiusi savąjį pranašumą, džiaugėsi pergale rezultatu 86:72 (17:19; 15:18; 35:20; 19:14;)

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų apsikeitimu taikliais tritaškiais metimais. Kova aikštelėje buvo apylygė, tačiau sužaidus daugiau nei 6 minutes, svečių komandos žaidėjas Rokas Misevičius , dviem tritaškiais metimais iš eilės, sukrovė „Chemcentras“ komandos pranašumą iki 7 taškų (17:10). Per likusį laiką šeimininkai sugebėjo priartėti prie varžovų iki 2 taškų skirtumo. Kėlinys baigėsi rezultatu 17:19 „Chemcentras“ naudai.

Antrajame ketvirtyje, nors komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau, ne daug, bet vis dar pranašesni atrodė svečiai, kurie neleido varžovams per antrąjį kėlinį persverti rezultato savo naudai. Kėlinio galą, 5 taškus be atsako, pelnę svečiai padidino savo pranašumą iki 6 taškų ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 38:32.

Antroje rungtynių pusėje viskas lyg apsivertė aukštyn kojom. „Restauratoriai & Hausa“ pailsėję krepšininkai pradėjo kėlinį atkarpa 7:3 (39:41). Šeimininkai nesunkiai rinko taškus, kurių per trečią kėlinį įmetė net 35, kai tuo tarpu svečiams tokio pačio tempo palaikyti nepavyko. Sužaidus 5 minutes šeimininkai persveria rezultatą savo naudai ir per likusį kėlinio laiką sugeba susikrauti 9 taškų pranašumą. Sužaidus 3 kėlinius rezultatu 67:58 priekyje „Restauratoriai & Hausa“.

Per paskutį kėlinuką šeimininkai sugeba išlaikyti, susikrautą per trečią ketvirtį, pranašumą ir dar jį padidinti iki 14 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu 86:72 reiškiančiu „Restauratoriai & Hausa“ komandos patekimą iki ketvirtfinalį.

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 29 tšk., Vygintas Kalesnikas – 27 tšk. (6 išpr. praž.), Juris Goštautas – 17 tšk. (14 atk. kam.)

Chemcentras: Rokas Misevičius – 28 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Justas Eitmanavičius – 23 tšk., Mantas Kudirka – 11 tšk.

Po pergalingų rungtynių, „Restauratoriai & Hausa“ komandos atstovas kalbėjo: Džaigiamias, kad laimėjom. Po pirmų rungtynių buvo gavę šaltą dušą, nuliūdę, bet atsigavę išėjom į kitą etapą. Šiandienos pergalę lėmė gynyba, pataikėm tritaškius, varžovai pataikė taip pat , bet mes jiems atmetėm atgal, gal net ir daugiau.

Antruose rungtynėse „Restoratoriai & Hausa“ nepasigailėjo savo oponentų. (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:55 val.)Nerezultatyviame mūšyje iki paskutinių sekundžių triumfavo „Restauratoriai & Hausa“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:00 val.)„Rapala“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Restauratorių & Hausos“ pranašumą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:57 val.)Antroje rungtynių pusėje geriau atrodę „Restauratoriai & Hausa“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Kauno tiltai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Restauratorius & Hausa“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:10 val.)Antroje rungtynių pusėje atsibudę „Restauratoriai & Hausa“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 20:39 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:21 val.)Antroje rungtynių pusėje įsibėgėję „Chemcentro“ krepšininkai nugalėjo „Restauratorius & Hausą“ (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 07:25 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Restauratoriai & Hausa“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 11 d., šeštadienis, 00:07 val.)Vos penkiese susirinkę Sporto asociacijos „Persvara ‒ 2“ ekipos žaidėjai buvo sutriuškinti „Restauratorių & Hausos“ ekipos (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 00:32 val.)