Ryterna vs Baubilas (81:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ gana nesunkiai įveikė „Baubilą“

2014 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 20:31 val., peržiūros: 1324

Lapkričio 19 dieną, 18:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Ryterna" (šeimininkai) ir "Baubilas" (svečiai). Nors rungtynės prasidėjo gana lygiai, tačiau jau pirmojo kėlinuko metu šeimininkams pavyko galingai spurtuoti ir pasiekti dviženklį pranašumą. Vėliau skirtumas kiek sumažėjo, bet "Ryterna" visuomet sugebėdavo atsitiesti, kol rungtynių pabaigoje jų pranašumas jau nebekėlė abejonių. Susitikimas baigėsi rezultatu 81:59.

Pirmosios rungtynių minutės vyko gana ramiai, komandos apsikeitė klaidomis ir taikliais metimais, bet tuomet nedidelę traumą patyrė vienas pagrindinių "Baubilo" žaidėjų J.Kalnutis. Nors krepšininkas vėliau ir sugrįžo į rikiuotę, tačiau ta atkarpa be jo buvo lemiama. "Ryterna" jau pirmojo kėlinuko metu sugebėjo spurtuoti ir netrukus jų pranašumas pasiekė net 17 taškų. Vistik "Baubilas" suskubo taisyti savo padėtį, bet daug kas jau buvo prarasta ir teko kantriai naikinti atsilikimą. Iki ilgosios pertraukos jiems pavyko priartėti, bet komandas vis dar skyrė 9 taškai 43:34.

Po ilgosios pertraukos komandos žaidė taškas į tašką, aikštelėje netrūko ir emocijų, abi komandos dažnai apeliuodavo į rungtynių teisėjus, kol galiausiai "Baubilo" krepšininkas K.Dmitrijevas buvo nubaustas technine pražanga. "Ryterna" sugebėjo išlaikyti gana stabilų žaidimą, laiku ir vietoje pataikyti tritaškiai jiems leido jaustis laisvai, kol galiausiai komanda dar kartą nutolo. Ketvirtojo kėlinuko metu šeimininkai įtvirtino savo pranašumą ir rungtynes baigė laimėdami daugiau nei solidžiu rezultatu 81:59.

Ryterna: Modestas Šidlauskas – 21 tšk. (7 rezult. perd.), Darius Špakauskas – 15 tšk., Aurimas Milūnas – 15 tšk. (10 rezult. perd.), Paulius Lekečinskas – 12 tšk. (16 atk. kam.), Antanas Silvestravičius – 12 tšk. (10 atk. kam.)

Baubilas: Deividas Stirbinskis – 14 tšk., Justinas Kalnutis – 13 tšk., Kęstutis Dmitrijevas – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

„Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Sanitex“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 21:10 val.)„KAMS“ penketukas pirmose ketvirtfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Baubilą“. (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 00:45 val.)„Baubilas“ įveikė „Vilmistą“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:18 val.)„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Best 4 You“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 00:15 val.)„Baubilas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Rapalą“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje atsilaikė prieš „Sweco“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:11 val.)„KAMS“ palaužė „Baubilas“ ekipą (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno „Tiltus“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:16 val.)„Baubilas“ be vargo įveikė „ACME“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Chemcentras“ po didžiosios pertraukos nesuspėjo paskui „Baubilą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)