Remza & Langvila vs Vilmista (84:86)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 gegužės 08 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Vilmista“ palaužė „Remza & Langvila“ krepšininkus ir keliauja į finalą

2019 gegužės 08 d., Trečiadienis, 22:31 val., peržiūros: 682

Gegužės 5 dieną, 19:30 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2019 komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Vilmista“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pusfinalio rungtynių. „Vilmista“ šį vakarą atvyko vos penkiese, bet po labai prastos varžybų pradžios sugebėjo atsitiesti, perlaužti rungtynių eigą, bei galiausiai įrodė savo pranašumą prieš varžovus 84:86 (27:15, 13:31, 22:20, 22:20).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo šeimininkai, kurie greitai pabėgo tolyn ir pirmavo net 16:2, tuomet po serijos netaiklių metimų savo žaidimą išjudino ir „Vilmista“, tačiau dabar jie jau turėjo dviženklį deficitą ir turėjo vytis nutolusius varžovus. Dar antrojo kėlinuko metu „Remza & Langvila“ turėjo, atrodytų, solidų 17 taškų pranašumą, bet tuomet komanda atliko kelis keitimus, o žaidimas visiškai išsibalansavo. „Vilmista“ sužaidė nuostabią atkarpą, per pusę kėlinuko panaikino varžovų pranašumą ir prasidedant ilgajai pertraukai jau patys pirmavo 6 taškais 40:46.

Antroje rungtynių dalyje „Vilmista“ ne tik sėkmingai išlaikė pranašumą savo rankose, bet net kelis kartus pasiekė ir 10 taškų persvarą. „Remza & Langvila“ krepšininkams pavyko keletą kartų priartėti, bet rungtynių pabaigoje jie vėl paleido varžovus tolyn ir jau teko griebtis pražangų taktikos. Šeimininkai sugebėjo susikurti dar papildomą šansą ir turėjo paskutinę ataką, bet metimas buvo neparuoštas ir tai padovanojo „Vilmistos“ komandai pergalę, bei bilietą į finalą. Susitikimas baigėsi rezultatu 84:86.

BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Remza & Langvila“ krepšininkus (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Telia“ lengvai įveikė „Remza & Langvila” ekipą (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 20:05 val.)„ Remza & Langvila“ įveikė „Fenikso“ ekipą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 21:28 val.)Tik po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Iššūkio“ taurė atiteko „Lietuvos geležinkeliams“ (2019 gegužės 14 d., antradienis, 23:02 val.)„Gemavila“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 23:24 val.) Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštunfinalio rungtynėse: išvargta Remza & Langvila pergalė prieš Jaučakiai krepšininkus (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:18 val.)„Iššūkio“ taurės bronza atiteko „Kauno Rami“ ekipai (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:14 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Vilmista“ pasiekė pergalę (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:13 val.) „Kauno švara“ iššvaistė solidžią persvarą ir atidavė pergalę „Vilmista“ krepšininkams (2019 balandžio 16 d., antradienis, 21:15 val.)