Compensa vs Kulautuva (72:62)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2015 vasario 20 d., Penktadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Compensa“ pirmoje atkrintamųjų akistatoje įveikė „Kulautuvą“

2015 vasario 20 d., Penktadienis, 22:18 val., peržiūros: 1126

Vasario 20d. J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių Mažosios taurės atkrintamosios šešiolikfinalio pirmosios rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Compensa“ ir jų varžovai „Kulautuva“. „Compensa“ jau nuo pat rungtynių pradžios išsiveržė į priekį, o įgiję pranašumą jo niekur neišleido iki pat rungtynių galo. Ir nors „Kulautuva“ rungtynių eigoje nepasidavė, vis dėlto grėsmingiau priartėti ir sukurti intrigą rungtynėse nepavyko. Galiausiai rungtynės baigėsi rezultatu 72:62 (19:11, 23:18, 12:11, 18:22).

Rungtynes prasidėjo sėkmingu M.Sakalis metimu 2-0, o dar po keletos atakų rezultatu 7-2, „Compensa“ pirmavo. „Kulautuva“ ekipai tuo metu sunkiai sekėsi rinkti taškus, o dar kėlinio viduryje nesustabdžius rezultatyvių „Compensa“ atakų ir pralaimėjus atkarpą 9-0 (J.Medekšas 8tšk.) skirtumas tarp komandų šoktelėjo 16-3. Tiesa, po slogios pradžios „Kulautuva“ po truputį įsivažiavo ir pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatui esant 19-11.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dar kartą sėkmingiau „Compensa“ ekipai, kuri po keletos minučių atsiplėšė nuo varžovų 13-os taškų riba 30-17. Tiesa, toliau didinti pranašumą šiai“ ekipai nepavyko, o situaciją stabilizavusi „Kulautuva“ kėlinio viduryje turėjo 8-9 tšk. deficitą. Visgi dar iki pirmosios rungtynių dalies pabaigos šeimininkams sužaidus tiksliau, pranašumas po 20 žaidimo minučių vėl išaugo 42-29.

Po ilgosios pertraukos abiejų ekipų rezultatyvus sumenko, o rungtynių eiga nelabai kito. Ir nors „Kulautuvai“ pavyko pralaužti ledus nuo tritaškio linijos, varžovai turėjo kuom atsakyti. Nerezultatyviame kėlinyje, kuris baigėsi (12-11) M.Sakalis pelnė 8 taškus, o „Kulautuvos“ atsilikimas siekė 14 taškų 54-40.

Pirmosiomis keliomis ketvirto kėlinio minutėmis „Kulautuvą“ sugebėjo priartėti iki 7 taškų atžymos 56-49, tačiau tai buvo viskas ką pavyko nuveikti. „Compensa“ netrukus vėl atsakė kėliomis rez. atakos, po kurių skirtumas išsaugo iki dviženklio. Kėlinio antroje pusėje ekipos keitėsi sėkmingomis atakomis ir skirtumas beveik nekito. Galiausiai po paskutinės sužaistos rungtynių minutės „Compensa“ iškovojo pergalę atkrintamųjų varžybų etape 10 -ies taškų skirtumu 72-62.

Po rungtynių pakalbintas „Kulautuvos“ treneris Š.Mačiulis apie pralaimėjimo priežastis kalbėjo: „Pritrūko pataikytų metimų. Krepšinį sudaro pataikyti metimai, o rezultatą tai ir lemia – gynyba ir pataikyti metimai. Ir to, ir to šiandien nebuvo“. Pasiteiravus, ar tiki pergale atsakomosiose rungtynėse, treneris teigė: „be abejo, aišku, visada mes tikimės“.

Compensa: Justas Medekšas – 24 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Sakalis – 23 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Merūnas Visockis – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Kulautuva: Arnas Latvelis – 26 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Šarūnas Urbaitis – 20 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Emilis Mackevičius – 7 tšk.

„Elektromontuotojas“ įveikė „Kulautuvą“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 22:21 val.)„Kolpingo kolegija“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kulautuvą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:48 val.)„Komanda X“ lengvai nugalėjo „Kulautuvą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:40 val.)„Kulautuva“ antroje rungtynių pusėje įveikė A.S.K. „Persvarą“ – 2 (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)„Kauno SRC – 2“ nesunkiai įveikė „Kulautuvos“ krepšininkus (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 22:47 val.)BC „Straight“ pratęsė pergalių seriją nugalėdami „Kulautuvą“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:08 val.)„Compensos“ šešetukas antroje rungtynių pusėje nebesuspėjo paskui „Akademiją“ (2014 spalio 31 d., penktadienis, 23:20 val.)„Krepšininkas.net“ nesunkiai susitvarkė su „Kulautuva“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 01:18 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Compensa“ įveikė „Košmarą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)„Compensa“ tik po sunkios kovos įveikė grupės dugne esančius „Košmaro“ krepšininkus (2015 sausio 30 d., penktadienis, 19:30 val.)