Best 4 You vs Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (67:47)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Best 4 you“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ – 2

2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 20:22 val., peržiūros: 924

2015 sausio 25 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybėse 2 etapo K Mažosios taurės pogrupyje, J. Pauliaus II gimnazijoje susitiko "Best 4 you" (šeimininkai) ir Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (svečiai). Pirmasis kėlinys prasidėjo atkakliai, tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai kiek nutolo – 21:14. Antras kėlinys daug geriau sekėsi svečiams kurie sumažino deficitą iki trijų taškų - 33:30. Trečias kėlinys vyko labai nerezultatyviai ir jame geriau pasirodė "Best 4 you", kurie po trijų kėlinių pirmavo – 44:36. Ketvirtame kėlinyje intrigos nebebuvo ir šeimininkai užtikrintai nužygiavo pergalės link – 67:47.

Pirmasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu 10:0, kai svečiai atsakė penkiais taškais be atsako – 10:5. Po du taškus apsikeitė komandos, o tada dar keturis surinko "Best 4 you" ir rezultatas – 16:7. Penkis taškus pelnė Sporto asociacija „Persvara“ – 2 ir sumažino skirtumą iki keturių taškų – 16:12. Iki kėlinio pabaigos šeimininkai padidino skirtumą iki septynių ir po pirmo kėlinio – 21:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po penkis taškus ir rezultatas – 26:19. Atkarpą 6:2 laimėjo Sporto asociacija „Persvara“ – 2 ir sumažino deficitą iki trijų – 28:25. Iki kėlinio pabaigos komandos apsikeitė po penkis taškus ir po dviejų kėlinių - 33:30.

Trečio ketvirčio pradžioje keturis taškus pelnė šeimininkai, o penkiais atsakė svečiai ir rezultatas – 37:35. Likusią kėlinio dalį "Best 4 you" sukaustė varžovus puikia gynyba ir neleido pelnyti nė taško 7 minutes, patys pelnydami septynis ir rezultatas tapo – 44:35. Paskutinę minutę vieną baudos metimą iš dviejų pataikė Gintas Brazaitis ir po trijų kėlinių - 44:36.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo šeimininkų atkarpa 6:2 ir skirtumas tapo dviženklis – 50:38. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos ir dar keturis pridėjo "Best 4 you" ir rezultatas – 58:42. Tritaškį pataikė Justinas Pileckas, o devynis taškus pridėjo šeimininkai ir skirtumas jau tapo 22 taškai – 67:45. Kėlinį ir rungtynes užbaigė Gintas Brazaitis pataikęs dvitaškį ir galutinis rungtynių rezultatas – 67:47.

Po rungtynių šeimininkų treneris Vilius Lincevičius sakė – varžovai šiandien žaidė penkiese ir manau jiem pritrūko jėgų. Nors ir mes žaidėm nepilnos sudėties, tačiau tikėjomės atkaklesnės kovos.

"Best 4 You": Karolis Klimas – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Lincevičius – 11 tšk. (15 atk. kam.), Darijus Jagminas – 9 tšk.

Sporto asociacija „Persvara“ – 2: Justinas Pileckas – 24 tšk. (6 išpr. praž.), Gintas Brazaitis – 8 tšk. (14 atk. kam.), Paulius Višniauskas – 6 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2015 sausio 25 d., 21:10 val.
Statistas, noriu pasitikslinti, 50 numeris iš persvaros kartais ne du baudos metimus pataikė?
„KAMS“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:54 val.)„Dentist team“ neturėjo vargo rungtynėse su „Sporto asociacija „Persvara“ –2 „ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 13:17 val.)„Vieningas Kaunas“ neturėjo daug vargo su Sporto Asociacija „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 22:26 val.)Antroje rungtynių rungtynių pusėje „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 01:04 val.)Antroje rungtynių dalyje „Kauno švara“ palaužė „Sporto asociacijos „Persvara-2“ pasipriešinimą. (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 00:31 val.)„IT ‒ Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ nesunkiai susitvarkė su Sporto Asociacijos „Persvaros ‒ 2“ penketuku (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:35 val.)„Baltic Logistic Solutions“ po sunkios kovos nugalėjo Sporto Asociaciją „Persvarą-2“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:56 val.)„Kauno Švara“ paskutiniame kėlinyje nepaliko vilčių be keitimų likusiai Sporto Asociacijai „Persvarai ‒ 2“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:07 val.)Permainingoje kovoje Sporto asociacijos „Persvara-2“ ekipa nugalėjo „Celsis“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 01:34 val.)Sporto asociacija „Persvara“ – 2 iškovojo pirmąją pergalę (2015 kovo 03 d., antradienis, 22:19 val.)