BC „BOOM“ vs Kaišiadorys (70:73)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 07 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Runtynių pabaigoje „Kaišiadorys“pavogė pergalę iš BC „BOOM“

2015 gruodžio 08 d., Antradienis, 00:11 val., peržiūros: 1398

Pirmadienio vakarą J. Dobkevičiaus progimnazijos salėje buvo sužaistos KKL C lygos, antrojo etapo, Didžiosios taurė I pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis šiandien žaidę BC „BOOM“ ir svečiai „Kaišiadorys“. Rungtynės prasidėjo taikliu šeimininkų tolimu metimu. Svečių komandos treneris nuo pat rungtynių pradžios nebuvo patenkintas savo komandos žaidimu ir rezultatui esant 5:2 paprašė minutės pertraukėlės. Tiesa, ji nelabai padėjo, sužaidus beveik 5 minutes komandas jau skyrė 7 taškai (9:2). Antroje ketvirčio pusėje svečiai truputį pagerino savo žaidimą ir pradėjo vytis varžovus. Likus žaisti 2 minutes komandas skyrė tik 2 taškai, tačiau šeimininkai rezultatyvia ataka užbaigė kėlinuką – 18:14.

Antrąjame ketvirtyje vėl sėkmingiau startavo BC „BOOM“ krepšininkai ir jam įpusėjus pirmavo rezultatu – 26:17. Nors šeimininkai ir susikrovė rekordinį pranašumą, tačiau jų treneris paprašė minutės pertraukėlės norėdamas įvesti dar daugiau drausmės į komandos žaidimą. Tai pasiteisino, po pertraukėlės L. Gudaičio treniruojama komanda įgijo dviženklę persvarą, tačiau kos išlaikyti nepavyko. Kazimieras Motiekaitis dviem baudų metimais savo komandos deficitą, prieš ilgąją pertrauką, sumažino iki 5 taškų – 34:29.

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, o BC „BOOM“ išlaikė saugų 3-7 taškų pranašumą. Likus žaisti kiek daugiau nei 3minutes skirtumas vėl buvo šoktelėjęs iki dviženklio, bet ilgai jo išsaugoti šeimininkams vėl nepavyko. Po 3 kėlinių BC „BOOM“ turėjo apčiuopiamą 7 taškų persvarą – 56:49.

Lemiamasis rungtynių ketvirtis prasidėjo ramiai, toliau abi komandos žaidė apylygiai, o įpusėjus kėlinukui „Kaišiadorys“ atsilikinėjo 5 taškais – 65:60. Likus žaisti 4 minutes aukštesnę pavarą įjungę šeimininkai laimėjo 3minučių atkarpą 0:9 ir išsiveržė į priekį – 65:69. BC „BOOM“ žaidėjai dar nesudėjo rankų ir pasiaukojančios gynybos dėka nepraleido taškų į savo krepšį, o likus žaisti 33 sekundes Ž.Baginskas taikliu tolimu metimu išvedė savo komandą į priekį (70:69). Likusį rungtynių laiką BC „BOOM“ taškų pelnyti nepavyko, o „Kaišiadorių“ pergalę baudų metimais įtvirtino K.Motiekaitis. Rungtynes rezultatu 70:73 laimėjo svečių komanda.

„Kaišiadorių“ komandos treneris po rungtynių daug nekalbėjo, tiesiog padėkojo varžovams už puikią kovą ir pasveikinęs savo komandos krepšininkus su pergale, nuėjo kartu ja džiaugtis.

Po rungtynių pakalbintas BC „BOOM“ komandos treneris Laisvydas Gudaitis apie rungtynes buvo tokios nuomonės: „Varžovai antroje rungtynių pusėje pagerino gynybą, pradėjo agresyviau gintis. Puolime irgi pradėjo žaisti intensyviau, antroje dalyje pataikė daug tritaškių ir prasiveržimai buvo geri. Kai varžovai įsižaidė pabaigoje jau buvo sunku ir apsiginti. Na, puolimas dar tarsi balansavo, tai įmetam, tai prametam. Nebuvo kažkokių didelių atkarpų, kad nepelnytumėm taškų, bet pabaigoje sėkmė nusišypsojo varžovams.

BC „BOOM“: Žygimantas Baginskas – 17 tšk., Osvaldas Sarpalius – 10 tšk., Mantas Pranckūnas – 9 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Kaišiadorys (S): Kazimieras Motiekaitis – 28 tšk. (5 išpr. praž.), Simas Žičkus – 19 tšk., Gediminas Janonis – 10 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Atkaklioje dvikovoje „Kaišiadorys“ šventė pergalę prieš BC „BOOM“ (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 19:14 val.)„Kaišiadorys“ pasiekė nelengvą pergalę prieš KK „Kauno partizanus“ (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 23:19 val.)„VU KHF“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kaišiadorys“ ekipą (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 18:02 val.)Taškų lenktynėse „Kaišiadorys“ aplenkė Veiverių „Amberį“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 23:41 val.)J.Abručio vedami „Kaišiadorys“ sutriuškino „Lapes“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 20:28 val.)Puikiai sužaidę antrą pusę, „Kaišiadorys“ nugalęjo „ASU“ (2015 spalio 23 d., penktadienis, 06:14 val.)Rungtynių pradžioje pabėgę į priekį „BOOM“ įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:00 val.)„Kaišiadorys“ketvirtame kėlinyje įveikė „Baltic Transline“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 16:52 val.)„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po permainingos kovos palaužė BC „BOOM“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:33 val.)