ICE vs Kuom jei NE (82:55)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 22 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Pavasario“ taurės starte užtikrinta „ICE“ pergalė

2015 kovo 22 d., Sekmadienis, 20:02 val., peržiūros: 1002

Sekmadienio vakarą KKL „Pavasario“ taurės turnyre startavo „ICE“ ir „Kuom jei NE“ komandos. Šeimininkai didelio svetingumo savo varžovams nedemonstravo ir didžiąją rungtynių laiko dalį užtikrintai kontroliavo situaciją aikštėje. Nors keletą kartų svečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą, tačiau šeimininkai ir toliau turėjo pakankamai saugų taškų pranašumą savo pusėje. Galiausiai ketvirtojo kėlinio metu „ICE“ sudėliojo visus taškus ant „i“ ir laimėjo rungtynes rezultatu (82:55).

Pirmąjį susitikimo kėlinį „ICE“ žaidė lyg ant sparnų. Jie pirmosiomis ketvirčio minutėmis surengė puikų spurtą 14:2 taip pasiųsdami varžovus į nokdauną. Nors „Kuom jei NE“ atsakė penkiais taškais iš eilės ir sumažino skirtumą iki vienženklio (14:7), tačiau neilgam. Kėlinuką šeimininkai užbaigė tvirtu žingsniu, laimėdami atkarpą 6:0 ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių „ICE“ turėjo 13-os taškų pranašumą (20:7).

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkų pranašumas išaugo jau iki 18-os taškų (27:9). Nors „Kuom jei NE“ komanda sugebėjo stabilizuoti įvykius aikštėje, tačiau rimtesnio spurto reikėjo palaukti iki ketvirčio antrosios pusės. Būtent tada svečiai sugebėjo laimėti puikią atkarpą 2:11 ir skirtumas tarp komandų sumenko iki 8-ių taškų, o intriga ir vėl atgijo (35:27).

Vos prasidėjus trečiajam kėliniui svečiai pelnė dar du taškus ir ekipas jau skyrė tik 6 taškai (35:29), tačiau tada „ICE“ vėl pradėjo rodyti savo „raumenis). Šeimininkai komandinių pastangų dėka sugebėjo susigrąžinti praktiškai viską, ką buvo sukaupę anksčiau (52:36). Kėlinio pabaigoje vėl kiek geriau atrodė svečiai, tačiau prieš lemiamą kėlinį jų atsilikimas vis dar buvo dviženklis (57:44).

Paskutinis ketvirtis prasidėjo dar 5-iais iš eilės „ICE“ taškais ir skirtumas vėl pasiekė 18 taškų (62:44). Kiek prabudę „Kuom jei NE“ komandos vyrukai sugebėjo surengti spurtą 2:9, o skirtumas sumažėjo jau iki 11-os taškų (64:53). Tačiau tada „ICE“ aiškiai parodė, kad vietos intrigai šiandien nebus. Šeimininkai surengė spurtą, kuris užsitęsė iki kėlinio pabaigos. „ICE“ ekipa per likusį laiką pelnė net 18 taškų, o į savo krepšį praleido vos du ir susitikimas baigėsi rezultatu (82:55).

Po rungtynių „ICE“ komandos treneris Martynas Gailiūnas sakė: „Galbūt tik pasirodė, kad rungtynės buvo lengvos. Iš tikro visi žaidėjai nauji, dar nėra susižaidę ir nebuvo taip lengva. Tikime, kad tolimesiuose susitikimuose atsiras daugiau susižaidimo ir bus dar daugiau pergalių. Varžovai tokie sakyčiau savotiški. Matosi, kad galbūt taip pat nėra susižaidę, bet gal jie dar susižais, pasistiprins. Noriu jiems palinkėti sėkmės“.

ICE: Kęstutis Petrauskas – 18 tšk., Vilius Ginevičius – 14 tšk. (6 rezult. perd., 8 perimt. kam.), Tomas Jonkus – 12 tšk., Ugnius Veryga – 11 tšk.

Kuom jei NE: Šarūnas Krilavičius – 17 tšk. (15 atk. kam.), Audrius Mizgaitis – 13 tšk., Šarūnas Docius – 10 tšk.

Galingai startavę „Ice“ parklupdė „Omegą“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 22:05 val.)Po sunkios kovos „Ryterna Group“ pateko į „Pavasario“ didžiosios taurės finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:10 val.)BC „Ambi“ įveikė „Kuom jei NE“ komandą. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Omega“ komandos kokybė, be vargo, susitvarkė su „Kuom jei NE“ komandos kiekybe. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)„ICE“ po atkaklios kovos žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 23:54 val.)„ICE“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 23:39 val.)Kuršių sėkmingas ketvirtas kėlinys leido jiems žengti į ketvirtfinalį (2015 balandžio 19 d., sekmadienis, 18:35 val.)„Nematyti“ po permainingos kovos pranoko „Ice“ ir tapo trečiąja komanda pavasario „Sportturas“ taurėje (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 22:31 val.)„ICE“ tritaškių lietuje paskandino „Laipsnius“ (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)