R2P Sport ‒ S/M vs United ‒ „Alta transportas“ (80:68)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 18 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

Visas rungtynes iniciatyvą laikę „R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė pergalę

2016 kovo 18 d., Penktadienis, 22:33 val., peržiūros: 1396

Penktadienį, kovo 18 dieną, Vydūno mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos „R2P Sport – S/M“ ir svečių „United – Alta transporto“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmę aikštės šeimininkai pirmavo viso susitikimo metu, ko pasekoje ir pasiekė pergalę rezultatu 80:68 (17:9, 26:22, 22:23, 15:14).

Susitikimo pradžioje, nieko nelaukę aikštės šeimininkai iškart įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau čia pat savo taškų sąskaitą atidarę „United – Alta transporto“ žaidėjai sumažino deficitą iki minimumo. Kiek vėliau „R2P Sport – S/M“ dar padidino atotrūkį, bet kelis epizodus sėkmingai sužaidęs Ž.Krupskis ir vėl priartino svečius prie varžovų. Nepaisant to, aikštės šeimininkai apsuku nei kiek nemažino ir per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos pelnė septynis taškus be jokio atsako ir padidino skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų. 17:9.

Antrojo kėlinuko pradžioje kiek geriau startavę svečių krepšininkai ir vėl priartėjo prie varžovų, tačiau pastarieji ilgai nesnaudė ir sužaidę sėkmingą atkarpą įgijo devynių taškų pranašumą. Kiek vėliau, šešis taškus iš eilės surinkę „United – Alta transporto“ žaidėjai ir vėl prisivijo priešininkus, tačiau „R2P Sport – S/M“ arčiau neprisileido ir spurtavę susigrąžino devynių taškų atotrūkį. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau prieš ilgąją pertrauką geriau pasirodę šeimininkai padidino persvarą iki dviženklės. 43:31.

Po ilgosios pertraukos M.Lebedžio kariauna ir vėl pakilo į mūšį, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ėmė po truputį tirpti, tačiau aikštės šeimininkų gretose komandą į priekį timptelėjo šeši iš eilės J.Pociaus taškai, kurių dėka jo ekipos pranašumas šoktelėjo iki keturiolikos taškų. Kiek vėliau komandos dar apsikeitė taikliais tolimais metimais, po kurių sekė dar keli iš eilės svečių ekipos taškai, leidę jiems sumažinti atsilikimą iki vienženklio, tačiau taškais trečią kėlinuką užbaigę „R2P Sport ž S/M“ įgijo vienuolikos taškų atotrūkį. 65:54.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkai dar labiau atitrūko, tačiau taip lengvai nusileisti nesiruošę „United – Alta transporto“ krepšininkai surengė spurtą 2:9, kurio dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki septynių taškų. Kiek vėliau viską į savas vietas grąžino M.Mackevičiaus taiklus tolimas šūvis, po kurio svečių krepšininkai jau nebeatsitiesė. Rungtynių pabaigoje paskutinį vinį į varžovų karstą įkalęs M.Mackevičius šovė dar vieną tritaškį, kuris tik įtvirtino pergalę rezultatu 80:68.

Po pergalės Modestas Vaškūnas kalbėjo: „Pergalę pasiekti padėjo namų arena, šiaip buvome visi susirinkę. Buvome priekyje visų rungtynių metu, kontroliavome žaidimą, drausmingai gynėmės ir pasiekėme savo rezultatą. Sekančioms rungtynėms per daug planų neturime, mums reikia bent jau finalinio ketverto“.

„R2P Sport ‒ S/M“: Justinas Pocius – 24 tšk. (7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Bietkis – 18 tšk., Mantas Kvedaras – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Rytis Adžgauskas – 10 tšk., Mindaugas Mackevičius – 10 tšk.

„United ‒ Alta transportas“: Donatas Gudeliauskas – 24 tšk., Žygimantas Krupskis – 12 tšk., Jonas Grigaras – 10 tšk.

Visas rungtynes iniciatyvą tvirtai laikęs BC „Gazuotas pienas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 21:54 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė eilinę pergalę (2016 sausio 29 d., penktadienis, 23:16 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po pratęsimo įveikė BC „Straight“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 01:22 val.)Antroje rungtynių pusėje dominavę „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkai pasipuošė C lygos Didžiosios taurės bronzos medaliais (2016 balandžio 30 d., šeštadienis, 23:20 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė „Baltic Transline“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 16:46 val.)„Kaišiadorys“ po atkaklios kovos palaužė „R2P -Sport S/M“ ekipą. (2016 sausio 08 d., penktadienis, 22:07 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ vos neprisižaidė su „Kaišiadoriais“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 10:57 val.)Advokatai nesunkiai susidorojo su „R2P Sport“ ekipa (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:49 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ po permainingos kovos palaužė BC „BOOM“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:33 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)