Fima & Elmova vs Lietuvos geležinkeliai (46:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 27 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Lietuvos Geležinkeliai“ sezoną pradėjo įtikinama pergale prieš lygos debiutantus

2014 spalio 28 d., Antradienis, 01:08 val., peržiūros: 1031

Pirmadienio vakarą Kauno technikos kolegijos salėje, "Rind Įmonių lygos" pirmenybių, E pogrupio rungtynėse "Fima & Elmova" priėmė "Lietuvos geležinkelių" ekipą. Užtikrintai susitikimą pradėję "Lietuvos geležinkeliai" diktavo įvykių eigą ir iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 46:69. Tuo tarpu "Fima & Elmova" patyrė antrą nesėkmę iš eilės.

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu 0:9, tačiau "Fima & Elmova" krepšininkai vedini A.Giliaus netruko sumažinti atsilikimą (8:11). Vis dėlto antroje kėlinuko pusėje iniciatyvą išlaikė "Lietuvos geležinkeliai", laimėję pirmąją mačo dalį 15:23.

Antrajame kėlinuke aikštės šeimininkams sekėsi kur kas geriau: spurtavę 12:0 "Fima & Elmova" krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai – 27:23. "Lietuvos geležinkeliai" neleido varžovams ilgai džiaugtis ir užaigė kėlinuką šešiais iš eilės taškais susigrąžindami persvarą – 29:32.

Po ilgosios pertaukos svečiai iškart ėmėsi iniciatyvos ir agresyviu puolimu vertė varžovus vis pažeidinėti taisykles, taip nesunkiai didindami persvarą nuo baudų linijos. Vos keturis taškus iš žaidimo pelnę "Lietuvos geležinkeliai" laimėjo kėlinuką 6:14 ir padidino pranašumą iki 11-os taškų (35:46).

Paskutinysis ketvirtis prasidėjo svečių spurtu 0:9, po kurio skirtumas išaugo iki 20-ies taškų (35:55). Per likusį laiką "Geležinkeliai" neatleido vadžių ir pelnė nesunkią pergalę rezultatu 46:69.

"Pasisekė, kad sezoną pradėjome rungtynėmis su lygos debiutantais. Mums gavosi kaip nebloga treniruotė, visi gavo pažaisti. Turime porą naujokių, kurie gavo progą susipažinti su komanda. Manau žaidimas toliau gerės ir pajėgsime nužygiuoti pirmenybėse toliau negu pernai." – kalbėjo nugalėtojų komandos treneris A.Grabauskas.

Fima & Elmova: Arnas Gilius – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Rimavičius – 8 tšk. (7 išpr. praž.), Karolis Supranavičius – 8 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Mindaugas Visockis – 17 tšk., Dalius Grušauskas – 15 tšk. (9 išpr. praž.), Povilas Kliauza – 12 tšk.

„Lietuvos Geležinkeliai“ palaužė „Celsį“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:36 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ paskutiniajame ketvirtyje įveikė „Celsį“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:23 val.)Tris kėlinius pirmavę „Lietuvos geležinkeliai“ ketvirtame turėjo pripažinti „ACME“ pranašumą (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:26 val.)„Kauno Švara“ atkrintamąsias pradėjo lengva pergale (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)Tragiškai paskutinį kėlinį sužaidę „Lietuvos geležinkeliai“ suklupo pireš „KTU“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Kauno tiltai“ nepasigailėjo lygos debiutantų „Fima & Elmova“ ekipos. (2014 spalio 21 d., antradienis, 23:36 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Chemcentras“ (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:02 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ išvargo pergalę prieš „Fima & Elmova“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:46 val.)„KTU“ tik po pratęsimo įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:53 val.)