Šilainiai vs Savi (85:48)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“

2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 14:29 val., peržiūros: 1399

Sekmadienį, gruodžio 20 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Šilainių“ ir svečių „Savų“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios žymiai geriau atrodę aikštės šeimininkai užtikrintai didino pranašumą, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 23 taškai. Po ilgosios pertraukos ir toliau dominavę aikštės šeimininkai be jokio vargo susitvarkė su priešininkais ir pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 85:48 (24:10, 27:18, 17:7, 17:13).

Susitikimą šešiais taškais iš eilės pradėję aikštės šeimininkai iškart atitrūko, tačiau netrukus du tolimus metimus iš eilės smeigę svečiai rezultatą išlygino. Vis tik, nesupanikavę „Šilainiai“ ir vėl spurtavo, ko pasekoje vėl įgijo nedidelį pranašumą. Kiek vėliau, po to, kai „Savi“ sumažino deficitą iki minimumo, aikštės šeimininkai surengė spurtą 13:0, kuris truko iki pirmojo kėlinuko pabaigos ir suteikė jiems keturiolikos taškų persvarą. 24:10

Antrasis ketvirtis prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu, tačiau čia pat savo toliašaudę artileriją pademonstravę „Šilainių“ ekipos krepšininkai ėmė dar labiau tolti. Įpusėjus antram kėlinukui „Savi“ dar kartą smeigė du tolimus metimus iš eilės, tačiau ir vėl nesutrikę aikštės šeimininkai spurtavo 7:0 ir įgijo dvidešimties taškų persvarą. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios ir toliau geriau atrodę „Šilainiai“ įgijo 23-ijų taškų pranašumą. 51:28.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kurį laiką ir vėl klostėsi apylygiai, tačiau bėgant laikui ir vėl kelis sėkmingus epizodus iš eilės sužaidę „Šilainių“ ekipos krepšininkai padidino skirtumą tarp komandų iki trisdešimties taškų. Kiek vėliau, kelis taškus iš eilės surinko „Savi“, tačiau tas pernelyg didelės įtakos rezultatui neturėjo, kadangi kėlinuką sėkmingiau užbaigę aikštės šeimininkai įgijo 33-ijų taškų persvarą. 68:35.

Paskutinio kėlinuko pradžioje kiek geriau rungtyniauti pradėję svečių ekipos žaidėjai nežymiai sušvelnino deficitą, tačiau taip lengvai persvaros iššvaistyti nesiruošę šeimininkai neleido priešininkams pernelyg įsibėgėti ir per likusį laiką iki rungtynių pabaigos užtikrintai sužaidę dar labiau padidino skirtumą tarp komandų, taip įtvirtindami nesunkią pergalę rezultatu 85:48.

„Šilainiai“: Tadas Vaitkūnas – 23 tšk., Mantas Karauskas – 15 tšk. (14 atk. kam.), Andrius Vasaitis – 12 tšk.

„Savi“: Donatas Štabokas – 17 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Dainius Povilauskas – 15 tšk. (18 atk. kam.), Aurimas Valentukevičius – 7 tšk.

„KK 13“ neturėjo vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:08 val.)„Šilainiai“ nesunkiai susitvarkė su grupės autsaideriais „Savi“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:34 val.)„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)„Sparta“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:03 val.)A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Savais“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 00:25 val.)„Šilainiai“ susitvarkė su „Ryternos“ pasipriešinimu (2016 kovo 01 d., antradienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„LejuoTransa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Savi“ ekipa. (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)„Savi“ neturėjo šansų prieš „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:55 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Kauno SRC-2“ ekipa (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)