Lituanica vs MRU VSF (74:58)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Puikiai startavusi „Lituanica“ pranoko „MRU VSF“

2015 gruodžio 03 d., Ketvirtadienis, 23:03 val., peržiūros: 1219

Gruodžio 3-ąją dieną, ketvirtadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Mažosios taurės P pogrupio mūšis tarp aikštelės šeimininkų statusą turėjusios „Lituanicos“ ir svečių rolėje buvusių „MRU VSF“ krepšininkų.

Dvikovos pradžioje „Lituanica“ dukart nuginklavo varžovus iš toli (6:0), bet išsijudinę svečiai taip pat žaibiškai panaikino atsilikimą ir ėmė alsuoti priešininkams į nugarą. „Lituanicą“ į priekį vėl truktelėjo I.Flenderis, kuris surinko 6 taškus paeiliui (14:8), o po kurio laiko estafetę iš komandos draugo perėmė R.Grigaliūnas ir 6 šio krepšininko taškai padidino skirtumą iki 7 taškų (18:11). Antroje ketvirčio pusėje „MRU VSF“ šiek tiek priartėjo (18:14), tačiau paskutinį žodį pirmajame ketvirtyje tarė aikštės šeimininkai ir po pirmųjų 10 minučių ekipas skyrė 7 taškai – 22:15.

Antrojo kėlinio starte „Lituanica“ pridėjo dar 5 taškus be atsako ir padidino turimą persvarą iki dviženklės ribos (27:15). Visgi, prabudę „MRU VSF“ krepšininkai atsakė spurtu 0:8 ir pjovė deficitą iki 4 taškų (27:23), tačiau arčiau oponentai neprisileido. Reikiamu metu „Lituanica“ atrado savąjį lyderį, kuris reikiamu metu truktėjo komandą į priekį. Juo tapo 7 taškus surinkęs D.Maciulevičius ir po šio išpuolio aikštelės šeimininkai susigrąžino 12 taškų atotrūkį (37:25). Kėlinio tiesiojoje ženklių pokyčių nebuvo ir įpusėjus mačui „Lituanica“ išsaugojo 12 taškų persvarą – 39:27.

Po didžiosios pertraukos stojo 3 minučių tyla abejose aikštės pusėse, kurią pirmieji sudrumstė aikštelės šeimininkai (41:27). Tiesa, tuomet porą tritaškių paeiliui įsūdė L.Tamašauskas ir gerokai apkarpė priešininkų pranašumą (41:33). Visgi, „Lituanica“ nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir pateikė savo atsaką. Laimėta atkarpa 9:2 padidino „MRU VSF“ deficitą iki didžiausios iki šiol buvusios ribos – 15 taškų (50:35), tačiau kėlinio finiše svečiai truputį atsigriebė ir prieš lemiamą dvikovos dalį „Lituanica“ tenkinosi tuo pačiu 12 taškų atotrūkiu, kurį turėjo prieš prasidedant antrajamai susitikimo pusei – 54:42.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis „Lituanica“ dar kartą įgijo 15 taškų pranašumą (57:42), bet „MRU VSF“ neketino pasiduoti ir netrukus suapvalino nuostolius iki 10 taškų (57:47). Vis dėlto, tuomet 5 taškus pelnė G.Šuklevičius, o jam įkandin dar porą dvitaškių pridėjo D.Kvitka ir svečių viltys atsitiesti sparčiai blėso (66:49). Antroje ketvirčio pusėje „Lituanica“ toliau ryškino pergalės kontūrus ir nutolo didžiausiu atstumu šiame mače – 22 taškais (74:52). Pergalę šiek tiek apkartino pora „MRU VSF“ snaiperių tritaškių, tačiau nuaidėjus finaliniam švilpukui, „Lituanica“ vistiek šventė pakankamai solidžią pergalę rezultatu 74:58.

Dmitrij Kvitka („Lituanica“):

Sutikote fižiškai stiprius priešininkus, bet didžiąją dalį rungtynių sugebėjote išlikti priekyje ir pasiekėte užtikrintą pergalę. Kas leido tą padaryti?

„Šiandien tikrai rimtai pasikalbėjome su vyrais, kad turime aktyviai dirbti gynyboje. Gynyba tikrai neblogai veikė. Aišku praleidome keletą greitų atakų, bet iš esmės tikrai kontroliavome įvykius aikštėje ir diktavome savo žaidimo braižą. beveik visas rungtynes. Tad pergalė pelnyta.“

„MRU VSF“ po rungtynių neslėpė nepasitenkinimo, tačiau nuo komentarų susilaikė.

„Lituanicą“ į pergalę vedė D.Maciuleviičius (15 tšk., 8 atk. k., 7 rez. p.), D.Kvitka (15 tšk.), G.Šuklevičius (11 tšk., 7 atk. k.), I.Flenderis (9 tšk., 6 atk. k.), R.Miliauskas (7 tšk.) ir R.Grigaliūnas (6 tšk.).

„MRU VSF“ gretose išsiskyrė E.Vaina (18 tšk.), L.Tamašauskas (12 tšk., 8 atk. k., 2 bl., 5 išpr. pr.), A.Batutis (10 tšk.) ir D.Večerskis (5 tšk.).

„C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Mažojoje taurėje „Lituanica“ pasiekė antrąją pergalę iš tiek pat galimų (2-0). „MRU VSF“ sąskaitoje du laimėjimai ir vienintelė nesėkmė (2-1).

„Lituanica“ po atkaklios kovos laimėjo prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 12 d., penktadienis, 07:38 val.)Įnirtingoje kovoje A.S.K. „Persvara“ parklupdė „MRU VSF“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 18:05 val.)Atsitiesusi „Lituanica“ nesugebėjo įgelti A.S.K. „Persvarai“ (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Permainingose rungtynėse „ASU“ įrodė pranašumą prieš „MRU VSF“ (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)„Lituanica“ be didesnio vargo įveikė „Randerio“ ekipą. (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:29 val.)Kleboniškio „Vilkai“ nepasipriešino „Lituanica“ (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:36 val.)„Lituanica“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš Kleboniškio „Vilkų“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:42 val.)„Lituanica“ įveikė A. S. K. „Persvara“ ekipą (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 22:27 val.)Atkaklioje kovoje „Nebajeris“ įveikė „MRU VSF“ krepšininkus (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Kovoje iki paskutinių akimirkų stipresni buvo „MRU VSF“ krepšininkai (2016 sausio 08 d., penktadienis, 21:46 val.)