SPARTA vs DARBAS (80:71)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 20 d., Antradienis, 21:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Sparta visas rungtynes buvusi vienu žingsniu priekyje palaužė Darbą

2012 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 00:04 val., peržiūros: 2145

2012 lapkričio 20 dieną, C lygos rungtynėse, Milikonių vidurinėje mokykloje susitiko "Sparta" (šeimininkai) ir "Darbas" (svečiai). Visas rungtynes vykusias taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavykus įgyti solidesnės persvaros laimėjo Spartos vyrai rezultatu – 80:71.

Rungtynės prasidėjo abiem komandoms apsikeitus tiksliomis atakomis, tačiau toliau jau keturis taškus pelnė Darbas, o septyniais atsakė Sparta ir pirmavo – 10:7. Darbas spurtavo 9:0 ir išsiveržė į priekį – 16:10. Kėlinio pabaigą 6:2 laimėjo Sparta ir aptirpdė skirtumą iki dviejų taškų – 16:18.

Antrąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo Sparta ir greit susikrovė penkių taškų pranašumą. Po Darbo paprašytos minutės pertraukėlės komandos apsikeitė po dvitaškį, Darbas pridėjo du baudų metimus, o Sparta tritaškį ir rezultatas – 30:24. Po tris taškus apsikeitė komandos, tuomet atkarpą 2:8 laimėjo Darbas ir išlygino rezultatą – 35:35. Iki ketvirčio pabaigos niekam nutolti nepavyko ir po dviejų kėlinių – 40:39 priekyje Sparta.

Trečiąjame kėlinyje pirmas dvi minutes žaidimas vyko taškas į tašką, tačiau vėliau iniciatyvą perėmė Sparta ir išsiveržė į priekį – 53:45. Keturis taškus pelnė Darbas ir kiek sumažino atsilikimą – 53:49. Kėlinį dvitaškiu užbaigė Antanas Kilas ir po trijų kėlinių – 55:49 priekyje Sparta.

Ketvirtasis kėlinys vėl prasidėjo taškas į tašką ir sužaidus tris minutes komandos apsikeitė po septynis taškus – 62:56. Sparta dar kartą spurtavo ir įgijo dviženklę persvarą – 68:58. Sparta laim4jo atkarpą 5:2 ir sumažino atsilikimą iki septynių taškų. Iki pat rungtynių pabaigos niekas nepasikeitė ir sėkmingai baudas realizavę pabaigoje Spartos vyrai iškovojo pelnytą pergalę, galutinis rungtynių rezultatas- 80:71.

Po rungtyniųnugalėtojų atstovas sakė – Pergalę lėmė tai kad nors buvom mažiukai, gerai atstovėjom gynyboj, varžovai nepataikė iš toli ir tai nulėmė manau pergalę.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė – Arūnas Šunskis (26, 30 naud. bal., 8 rez.perd., 10 ispr. pr.), Antanas Kilas (19, 6 ispr. pr., 24 naud. bal.), Andrius Knezys (19), Giedrius Prabulis (11, 5 ispr. pr.) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Vainius Kalėda (15, 16 naud. bal.), Mindaugas Špokas (15), Marius Čeponis (11), Ibragim Salar A. (10) taškų.

LSU Verslas verslui lengvai susitvarkė su Darbu (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 23:28 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Sparta“ palaužė SK „Mattas“ ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 01:43 val.)Ketvirtame kėlinyje "Darbas" palaužė "ASU" komandą (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 21:15 val.)"Spartos" krepšininkai lengvai nugalėjo "Bc Straight" ekipą (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:14 val.)"Dice" neatsilaikė prieš "Darbą" (2012 lapkričio 10 d., šeštadienis, 18:57 val.)"Akademija" nuo kelio nušlavė "Darbą" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:59 val.)Aštunfinalio trileris baigėsi "Šernų" pergale (2013 balandžio 17 d., trečiadienis, 09:38 val.)"SK Mattas" ekipa iškovojo lengvą pergalę prieš "Darbas" komandą (2012 spalio 30 d., antradienis, 22:30 val.)"Kauno Kolegija" tik per plauką išnešė sveiką kailį (2012 lapkričio 06 d., antradienis, 23:27 val.)"Kauno kolegija" toliau žengia be suklupimų (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 21:00 val.)