Kauno technikos kolegija vs Kauno liberalai (68:46)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ šventė lengvą pergalę prieš „Kauno Liberalus“

2014 gruodžio 03 d., Trečiadienis, 23:35 val., peržiūros: 1371

Gruodžio 3 dieną Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos, reguliariosios B pogrupio rungtynės tarp "Kauno technikos kolegijos" (šeimininkai) ir "Kauno Liberalų" (svečiai). Pirmame kėlinyje pajėgiau atrodė šeimininkai – 20:7. Antrame kėlinuke "Kauno technikos kolegija" išlaikė turėtą dviženklę persvarą – 34:21. Trečiame ketvirtyje "Kauno Liberalams" sunkiai sakėsi vytis varžovus, o "Kauno technikos kolegija" sugebėjo dar šiek tiek padidinti savo persvarą – 50:35. Paskutiniame ketvirtyje svečiams pavyti varžovų nepavyko ir "Kauno technikos kolegija" šventė pergalę rezultatu 68:46.

Rungtynes šeimininkai pradėjo surinkdami 11 taškų be varžovų atsako (11:0), tačiau svečiams pavyko sumažinti deficitą (14:7). Iki kėlinuko pabaigos "Kauno technikos kolegija" spurtavo 6:0 ir kėlinį baigė pirmaudama 20:7.

Antrojo kėlinuko pradžią šeimininkai pradėjo taip pat sėkmingai kaip ir pirmojo. Spurtas 8:0 leido jiems išsiveržti į priekį 28:7. Svečiams iš pradžių sunkiai sekėsi mažinti turimą deficitą, tačiau kėlinio antroje dalyje, dėka L. Sakalausko ir V. Rukužios metimų, "Kauno Liberalai" sugebėjo atstatyti prieš kėlinuką turėtą deficitą. Po pirmosios rungtynių dalies 34:21 pirmavo "Kauno technikos kolegija".

Trečiojo kėlinuko pirmąją pusę šeimininkai sužaidė laimėdami ją 12:5 ir susigrąžino turėtą dvidešimties taškų persvarą (46:26). Antroje kėlinuko pusėje "Kauno liberalams" pavyko vėl sumažinti atsilikimą ir po ketvirčio pabaigos atsilikti 35:50.

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje šeimininkai vėl spurtavo ir susikrovė saugią persvarą, kurios iki rungtynių pabaigos "Kauno Liberalams" panaikinti nepavyko ir "Kauno technikos kolegija" šventė pergalę rezultatu 68:46.

Po rungtynių "Kauno technikos kolegijos" žaidėjas K. Jankaitis sakė: "Nusitekimas šiek tiek kišo koją, galėjome sužaisti žymiai geriau"

Kauno technikos kolegija: Sigitas Vaitkus – 12 tšk., Arminas Čapkauskas – 11 tšk., Tadas Miliūnas – 8 tšk.

Kauno liberalai: Vytautas Rukuiža – 12 tšk., Robertas Maskvytis – 12 tšk., Liutauras Sakalauskas – 10 tšk.

„Kauno technikos kolegija“ šventė sunkią pergalę prieš „Birštono Olimpą“ (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 21:59 val.)„Kauno technikos kolegija“ neatsilaikė prieš „Sporto maniją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Kauno technikos kolegija“ pasiekė nesunkią pergalę namuose (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 21:18 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ neturėjo vargo prieš „Kauno liberalus“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kėdainiai“ ekipą (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Lietuviški patiekalai“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kaunas“ ekipą (54:80). (2015 vasario 06 d., penktadienis, 01:23 val.)„Kauno technikos kolegija“ po pratęsimo, iškovojo dramatišką pergalę (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 21:15 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „R2P Sport – 2“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:01 val.)„Kauno Technikos Kolegija“ užtikrintai įveikė KK „13“ (2015 sausio 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)