Kauno aerouostas & Lana lecta vs Celsis (80:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 04 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija, Skuodo g. 27, Kaunas, LT-45131

Įtemptose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ iškovojo pergalę ir atsirevanšavo „Celsio“ komandai

2014 vasario 04 d., Antradienis, 23:08 val., peržiūros: 1232

Antradienį įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko grupės lyderių „Celsio“(šeimininkai) ir „Kauno aerouosto & Lana lecta“(svečiai) komandos. Šio vakaro mačas jau antroji šių komandų akistata antrajame pirmenybių etape. Pirmose rungtynėse pergalę šventė „Celsio“ (69:62) komanda. Svečiai šiandien buvo pasiryžę pakovoti dėl pergalės šeimininkų salėje ir atsirevanšuoti už nesėkmę pirmaje rate. Runtynės prasidėjo aktyviai ir rezultatyviai. Šeimininkai buvo įgiję persvarą, bet kėlinio pabaigoje svečiai surengė spurtą ir kėlinukas baigėsi lygiu rezultatu. Permainingame antrajame ketvirtyje truputį sėkmingiau sužaidė svečiai ir prieš ilgają pertrauką įgijo pranašumą (42:37). Po ilgosios pertraukos šeimininkai padidino apsukas ir prieš remiamą kėlinį jau buvo priekyje (58:55). Kietos kovos ir emocijų nestokojęs paskutinis ketvirtis iki penktos minutės buvo kupinas intrigos, tačiau kėlinuko pabaigoje svečiai įgijo 9 taškų persvarą ir savo pranašumo nebeišsvaitę „Kauno aerouostas & Lana lecta“ šventė pelnytą pergalę rezultatu 80:75.

Rungtynės prasidėjo aktyviai abiejų komandų krepšininkai drąsiai atakavo krepšį. Abi komandos žaidė greitą, bet netaiklių metimų pilną krepšinį. Pirmaujanti komanda vis keitėsi, netrukus po sėkmingos atkarpos šeimininkai susikrovė 7 taškų persvarą, bet svečiai nepasimetė ir surengę spurtą 9:0 išsiveržė į priekį. A.Bartkus paskutinės atakos metu išlygino rezultatą ir kėlinukas baigėsi niekam neturint persvaros 19:19.

Antrasis ketvirtis prasidėjo 5 iš eilės pelnytais E. Kunigonio taškais. „Celsio“ komanda į tai atsakė dvitaškiu, tačiau po to sekė dar viena sėkminga „Kauno aerouostas & Lana lecta“ atkarpa ir skirtumas šoktelėjo iki 8 tašų. Kėlinio pabaigoje sėkmingiau sužaidę šeimininkai sumažino atsilimą iki 5 taškų. Ilgoji pertrauka prasidėjo švieslentėje degant rezultatui 37:42 svečių naudai.

Po ilgosios pertraukos „Celsio“ krepšininkai į aikštelę grįžo kupini jėgų ir kėlinį pradėjo spurtu 7:0 ir išsiveržė į priekį. Ketvirčio eigoje šeimininkai įgijo 7 taškų persvarą, bet svečiai po truputį vėl mažino atsilikimą ir likus žaisti 2 minutes komandas skyrė tik taškas. Ketvirčio pabaigą geriau sužaidė šeimininkai ir prieš lemiamą kėlinį įgijo 3 taškų persvarą (58:55).

Kaip ir buvo galima tikėtis rungtynių nugalėtojas išaiškės ketvirtajame kėlinyje. Kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais. Svečių gretose įnicaityvos ėmėsi J.Pacevičius pelnęs savo komandai 6 taškus iš eilės, jam puikiai talkino T.Ananka pataikęs 2 tritaškius, prie jų prisijungė H.Butkus pelnęs dar 3 taškus. Po šios trijulės gero žaidimo puolime „Kauno aerouostas & Lana lecta“ persvara išaugo iki 8 taškų. Šeimininkai taip ir nebesugebėjo atkurti intrigos paskutinėmis rungtynių minutėmis ir „Kauno aerouostas & Lana lecta“ iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 80:75, taip pat atsirevanšavo už pralaimėjimą pirmame rate.

Po rungtynių „Kauno aerouostas & Lana lecta“ treneris Tomas Ananka kalbėjo: „Atsirevanšavom, tiesiog susikaupėm, be ginčų ir atsiravanšavome už pralaimėjimą pirmame rate.“

Mintimis apie pasibaigusias rungtynes dalinosi „Celsio“ treneris L.Pečkaitis: „Sunku dabar komentuoti. Varžovai neturėjo lyderio šį vakarą, tačiau sužaidė kaip tikra komandą, ko anksčiau apie juos nebuvo galima pasakyti. Jų antros rungtynės mūsų aikštelėje, gal jau priprato prie salės ir puikiai sulošė. Negaliu nieko blogo pasakyti, tikrai vienos iš geriausių jų rungtynių, o mes sužaidėme tik vidutiniškai. Krepšinis toks žaidimas ir atrodo gynymės rungtynių gale ir puolėm, bet šiandien sėkmė jų.“

Kauno aerouostas & Lana lecta: Jonas Pacevičius – 25 tšk. (16 atk. kam., 8 išpr. praž.), Henrikas Butkus – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Kestutis Urbaitis – 11 tšk., Erlandas Kunigonis – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

Celsis: Gediminas Pečkaitis – 23 tšk., Osvaldas Sarpalius – 19 tšk. (10 atk. kam.), Audrius Bartkus – 13 tšk. (11 atk. kam.)

Įtemptose rungtynėse pergalę išsinešė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 23:02 val.)Paskutinių sekundžių metu „Kauno aerouostas & Lana lecta“ išplėšė pergalę iš „Trukmė & Kautra – DB“ rankų (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ išsaugojo vietą didžiojoje taurėje (2014 kovo 24 d., pirmadienis, 23:24 val.)Po lygios ir daug jėgų pareikalavusios kovos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pasiekė pergalę (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ įrodė savo pranašumą prieš „Ryterną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 01:14 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Topo Centras“ atsirevanšavo „Celsiui“ (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 23:08 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Restauratoriai“ iškovojo pergalę (2013 spalio 26 d., šeštadienis, 21:50 val.)Nerezultatyviose rungtynėse stipresni buvo „Kauno aerouosto“ krepšininkai (2013 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kauno Energija“ nesugebėjo pasipriešinti „Celsiui“ (2013 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:14 val.)