Kaunas vs KK „13" (73:51)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 29 d., Ketvirtadienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Prastai krepšį atakavę ir jėgos po krepšiu trūkumą jautę „KK 13“ vyrukai pripažino „Kauno“ pranašumą

2015 sausio 29 d., Ketvirtadienis, 22:47 val., peržiūros: 662

Ketvirtadienį, sausio 29 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko "C" lygos, antrojo etapo, I pogrupio komandų dvikova tarp vietos "Kauno" ir svečių "KK 13". Jau pirmąjį ketvirtį užtikrintai laimėję šeimininkai nebeleido svečiams jų pavyti bei iškovojo užtikrintą pergalę.

Pirmieji taškus šiose rungtynėse įmetė svečiai, bet tuomet keturis paeiliui taškus pelnė šeimininkai bei įgavo dviejų taškų pranašumą. Vėliau, komandos pelnė po penkis taškus ir jas teskyrė tie patys du taškeliai, bet kėlinuką galingu 11:0 šturmu užbaigė "Kauno" ekipa ir po pirmojo ketvirčio turėjo jau solidų, dviženklį pranašumą – 20:7. Antrasis kėlinys buvo gan apylygis. Komandos žaidė gan rezultatyviai bei keitėsi sėkmingomis atakomis. Vis tik, šiame kėlinyje kiek stipresni buvo šeimininkai, kurie ketvirtį laimėjo minimaliai. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 38:24.

Trečiasis ketvirtis buvo vėl lygus. "Kauno" ekipa varžovams dovanoju lengvus šansus dažnai klysdami, tačiau viską atpirkdavo kova po krepšiu. Jie užtikrintai, ne tik šiame kėlinyje, bet ir visų varžybų metu laimėjo kovą dėl kamuolių. Po ne tokio rezultatyvaus trečiojo ketvirčio komandas skyrė tie patys 14 taškų – 52:38. Ketvirtajame kėlinyje "KK 13" ekipai pavyko priartėti iki 9 taškų, tačiau kovoje dėl atšokusių kamuolių pritrūko jėgos. Jie per šį kėlinį atkovojo viso labo vos vieną kamuolį, tad kovoti dėl pergalės būtų buvę labai sunku. Galiausiai rungtynes šeimininkai užbaigė 13:0 spurtu ir iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 73:51.

Kaunas: Žygimantas Pilipavičius – 27 tšk. (12 atk. kam.), Rolandas Tamošiūnas – 16 tšk. (14 atk. kam.), Gediminas Šuklevičius – 11 tšk., Vytautas Janušonis – 10 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd.)

KK „13": Remigijus Babenskas – 16 tšk., Linas Stankevičius – 12 tšk., Gabrielius Butkus – 9 tšk. (7 perimt. kam.)

Paklaustas kas lėmė pergalę, "Kauno" treneris atsakė: "Didesnė jėga po krepšiu. Iš tikrųjų turėjome laimėti didesniu skirtumu, tačiau labai stipriai atsipalaidavome. Pirmąjį kėlinį kai laimėjo "ant" daug, tai taip gavosi, kaip sakant".

Po ilgosios pertraukos atsibudusi „Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kaunu“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:40 val.)KK „13“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Kauno SRC – 2“ krepšininkus (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:11 val.)Rezultatyviose ir įtemptose rungtynėse pergalę šventė „KK13“ ekipa. (2014 lapkričio 10 d., pirmadienis, 13:56 val.)V.Bulkevičiaus dvitaškis padovanojo pergalę „VU KHF“ ekipai (2015 vasario 20 d., penktadienis, 23:48 val.)Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidę „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:04 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ atsirevanšavo „Kauno“ ekipai (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:16 val.)Ketvirtajame kėlinuke prabudęs „Kaunas“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Kaunas“ nušlavė KK „13“ krepšininkus, taip palikdamas juos be pergalių (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:17 val.)KK „13“ nugalėjo „Elektromontuotojas“ penketuką (2014 lapkričio 29 d., šeštadienis, 19:09 val.)„Kauno technikos kolegija“ nesunkiai įveikė „Kaunas“ ekipą (54:80). (2015 vasario 06 d., penktadienis, 01:23 val.)