Kauno tiltai vs Chemcentras (79:83)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 09 d., Antradienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Chemcentras“ pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“

2016 vasario 09 d., Antradienis, 22:57 val., peržiūros: 1166

Vasario 9 dieną, Jachtklubo sporto salėje vyko Įmonių lygos reguliariosios F pogrupio rungtynės tarp vietos „Kauno tiltai“ ir svečių „Chemcentras“. Pirmasis kėlinukas buvo apylygis ir po pirmų dešimties minučių minimaliai pirmavo šeimininkai – 25:23. Antrame kėlinyje svečiams pavyko persverti rezultatą ir pirmąją rungtynių dalį baigti pirmaujant vienu taškeliu – 44:43. Trečiame ketvirtyje svečiai buvo susikrovę ryškesnį pranašumą, tačiau iki ketvirčio pabaigos „Kauno tiltai“ rezultatą sugebėjo išlyginti – 62:62. Paskutiniame kėlinuke komandos žaidė taškas į tašką ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis rungtynių akimirkomis. Šaltakraujiškiau ir geriau jas sužaidusi „Chemcentro“ ekipa šventę pergalę rezultatu 83:79.

Rungtynes komandos pradėjo dvejomis rezultatyviomis atakomis (4:4). Tada šeimininkai pelnė 4 taškus be varžovų atsako ir išsiveržė į priekį (8:4). Toliau komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir „Kauno tiltų“ persvara nekito (15:11). Iki kėlinuko pabaigos visus savo taškus svečiai pelnė tolimais metimais, o į visas rezultatyvias atakas atsakę šeimininkai sugebėjo išlaikyti pranašumą savo rankose – 25:23.

Antrojo ketvirčio pradžioje A.Kurauskas („Chemcentras“) pataikė du tolimus metimus be jokio atsako ir išvedė savo komandą į priekį (29:25). Iniciatyvą savo rankose svečiai sugebėjo išlaikyti didžiąją kėlinuko dalį ir tik likus žaisti kelias minutes „Kauno tiltai“ sugebėjo išlyginti rezultatą (42:42). Likusį ketvirčio laiką „Chemcentras“ pataikė dvitaškį metimą, o šeimininkams atsakius tik vienu taikliu baudos metimu „Chemcentras“ išliko priekyje – 44:43.

Trečiojo ketvirčio pirmoje pusėje „Chemcentras“ išlaikė iniciatyvą savo rankose (56:51), o po dar dviejų taiklių A. Kurausko tritaškių, svečių persvara išaugo iki 8 taškų (62:54). Dėja, persvaros svečiams išlaikyti nepavyko ir kėlinuką baigęs „Kauno tiltų“ spurtas 8:0 leido jiems išlyginti rezultatą – 62:62.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai buvo įgiję šiokią tokią persvarą (68:65), tačiau ja džiaugėsi neilgai ir 6 taškai be jokio atsako leido „Chemcentrui“ susigrąžinti iniciatyvą (71:68). Atotrūkis bėgant laikui tarp komandų liko toks pat, tačiau likus žaisti apie pusantros minutės šeimininkai sugebėjo savo deficitą sumažinti per pus (74:76). Dėja, lemiami šeimininkų metimai skriejo pro šalį ir svečiai šventė pergalė rezultatu 83:79.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris sakė: „Šiandien visas rungtynes gana silpnai gynėmės. Varžybos buvo įtemptos, mūsų, kaip ir jų komanda buvo nepilnos sudėties. Pabaigoje pavyko apsiginti nuo keleto varžovų atakų. Vienas žmogus mūsų komandoje taip pat pataikė svarbius metimus rungtynių pabaigoje ir to pakako iškovoti pergalei. Kaip ir sakiau, neesu patenkintas komandine gynyba, turėtume geriau gintis, tačiau džiugu, kad iškovojome pergalę, kuri suteiks motyvacijos atkrintamosioms varžyboms“

Kauno tiltai: Mindaugas Mažeika – 26 tšk. (9 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Evaldas Jančauskas – 23 tšk., Artūras Kaminskas – 13 tšk.

Chemcentras: Airidas Kurauskas – 47 tšk. (5 išpr. praž.), Saulius Kepežinskas – 12 tšk., Tomas Grigalevičius – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

„Chemcentras“ lengvai įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)„Chemcentras“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:20 val.)„Lemora“ nepasipriešino „Kauno tiltams“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 23:50 val.)„Chemcentras“ nesunkiai įveikė „ACME“komandą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:23 val.)Banguotose rungtynėse „Chemcentras“ palaužė „Rapalą“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Krauju pažymėtose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Kauno tiltus“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 21:45 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Kauno tiltų“ ekipą. (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:13 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę „Kauno tiltai“ tvirtai žengė į ketvirtfinalį (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kauno tiltais“. (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:43 val.)