BK CENTRE vs ŠILAINIAI (73:75)B lyga, "Baltik Sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 vasario 02 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Šilainiai“ tik paskutinę rungtynių sekundę įveikė BK „Centre“ ekipą

2013 vasario 02 d., Šeštadienis, 17:37 val., peržiūros: 2456

Šeštadienį (02.02), Kauno kolegijoje didžiojoje sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos „Baltik sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko BK „Centre“ (šeimininkai) ir „Šilainiai“ (svečiai). Rungtynės klostėsi labai atkakliai ir permainingai, o nugalėtojas paaiškėjo tik pačioje rungtynių pabaigoje, kai paskutinę rungtynių sekundę sėkmingai prasiveržęs po krepšiu, taikliu dvitaškiu metimu pergalę savo komandai išplėšė Tadas Vaitkūnas. „Šilainiai“ rungtynes laimėjo rezultatu 75:73. Verta paminėti, kad vos prieš kelias savaites vykusioje dvikovoje tarp šių komandų „Šilainių“ ekipa šventė pergalę net 45 taškų skirtumu (96:51).

Rungtynes kur kas geriau pradėjo BK „Centre“ ekipos krepšininkai, kurie įpusėjus pirmajam ketvirčiui buvo susikrovę jau 10 taškų pranašumą (15:5), tačiau tuomet „Šilainių ekipos krepšininkai pradėjo rungtyniauti žymiai agresyviau ir viso to pasekoje baudos metimų dėka pavyko sumažinti atsilikimą ir pasibaigus pirmajam kėliniui BK „Centre“ ekipa pirmavo jau tik 5 taškais (16:11).

Antrasis kėlinys prasidėjo priešingai nei pirmasis ir po „Šilainių“ komandos spurto 8:0, svečiai išsiveržė į priekį rezultatu 18:19. Vis dėlto BK „Centre“ ekipos žaidėjai neleido toli į priekį pabėgti varžovams ir įpusėjus ketvirčiui susigrąžino sau pranašumą (24:21). Antroje kėlinuko dalyje BK „Centre“ ir toliau sėkmingai rungtyniaudami tiek puolime, tiek gynyboje sugebėjo susigrąžinti sau dviženklį pranašumą ir įpusėjus rungtynėms pirmauti 10 taškų skirtumu (37:27).

Trečiojo kėlinio pradžioje vėl aktyviau ir sėkmingiau rungtyniavo „Šilainių“ komandos krepšininkai, kurie per pora minučių sugebėjo sumažinti skirtumą iki 5 taškų (37:32). Įpusėjus trečiajam ketvirčiui komandos skyrė 7 taškai (43:36). Vis dėlto agresyviau rungtyniaudami tiek puolime, tiek gynyboje „Šilainių“ ekipos žaidėjai sugebėjo pasivyti varžovus, o paskutinėmis kėlinio akimirkomis, po taiklaus Tomo Rickevičiaus tolimo metimo, ir išsiveržti į priekį 2 taškais (49:51).

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kurį taikliu dvitaškiu metimu pradėjo BK „Centre“ ekipa ir rezultatas tapo lygus (51:51). Sužaidus 2 minutes ir 30 sekundžių ketvirtajame kėlinyje Bk „Centre“ ekipa turėjo 1 taško pranašumą (56:55), tačiau tuomet „Šilainių“ komandos žaidėjai surengė spurtą 6:0 ir įgijo 5 taškų pranašumą (56:61). Komandos kovėsi taškas į taškas ir likus žaisti 3 minutes rezultatas buvo lygus (67:67). Likus žaisti 1 minutę ir BK „Centre“ ekipai pirmaujant 1 tašku (71:70), „Šilainių“ komandos narys Tomas Rickevičius taikliu dvitaškiu su pražanga išvedė svečius į priekį rezultatu 71:72. Tiesa, baudos metimo pataikyti jam nepavyko ir tarp komandų išliko 1 taško skirtumas. Sekančioje atakoje BK „Centre“ komandos žaidėjai nesugebėjo išsimesti kamuolio iš užribio per 5 sekundes ir kamuolys atiteko „Šilainiams“. Vos išsimetus kamuolį „Šilainių“ ekipai, iškart laikas buvo sustabdytas pražanga prieš Eisviną Kirvelaitį. Eisvinas Kirvelaitis stojo prie baudų metimo linijos ir sugebėjo pataikyti tik vieną baudą iš dviejų ir varžovams atakai buvo likę dar 19 sekundžių. Sėkmingai surezgę ataką BK „Centre“ komanda sugebėjo išlyginti rezultatą bei „Šilainių“ ekipai paliko tik 4 sekundes atakai. Tiek laiko „Šilainiams“ užteko, kad pasiektų sunkią pergalę. Po krepšiu prasiveržęs Tadas Vaitkūnas paskutinę sekundę pataikė dvitaškį metimą ir sugebėjo išplėšti dramatišką pegalę. Tiesa, tai buvo vieninteliai Tado Vaitkūno taškai šiose rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas – 75:73.

Po laimėtų rungtynių „Šilainių“ komandos atstovas kalbėjo trumpai: „Rungtynės buvo sunkios ir dramatiškos galbūt todėl, kad neįvertinome varžovų, nes pirmąsias tarpusavio rungtynes buvome laimėję žymiai didesniu skirtumu. Džiaugiamės pergale“.

BK „Centre“: Ilyan Kazadaev (Alex Sashkov) 27 tšk. (6 atk. kam., 27 naud. bal.), Oleg Khromov 15 tšk. (5 atk. kam., 6 išpr. praž., 15 naud. bal.), Vjacheslav Komarkov (10 tšk.).

„Šilainiai“: Mantautas Panasius 21 tšk. (6 atk. kam., 5 išpr. praž., 5 asm. praž., 20 naud. bal.), Nerijus Pranckevičius 14 tšk. (4 rez. perd., 20 naud. bal.), Eisvinas Kirvelaitis 12 tšk., Tomas Rickevičius 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Grigorijus2013 vasario 02 d., 23:26 val.

Nereikejo ziuret i ta grazia panele , kuri sedejo prie BK Centre komandos trenerio, butumet geriau suzaide ;)

Mantautas2013 vasario 02 d., 22:14 val.

truko zvaigzdes Grigorijaus Selibovskio, nebutumem slabakai tada :)

Grigorijus2013 vasario 02 d., 18:49 val.

Slabakai tie Silainiai :)

„Eiguliniai“ nesunkiai įveikė BK „Centre“ ekipą (2012 lapkričio 03 d., šeštadienis, 16:16 val.)"Šilainiai" lengvai įveikė BK "Centre" ekipą (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 16:09 val.)"Bokštuva" antroje rungtynių pusėje įveikė "BK Centre" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:19 val.)"Topo Centras" jau pirmoje rungtynių pusėje susitvarkė su "BK Centre" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:46 val.)"ARV - Auto" antroje rungtynių pusėje įveikė "Šilainius" (2012 gruodžio 30 d., sekmadienis, 18:01 val.)"Šilainiai" nutraukė nesėkmių seriją (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:50 val.)"Šilainiai" privertė pasiduoti Kauno "SRC" (2013 kovo 07 d., ketvirtadienis, 02:24 val.)"Hidraulinės sistemos - Kompiutera" be didesnio vargo įveikė BK "Centre" (2013 sausio 25 d., penktadienis, 00:53 val.)"Šilainiai" privertė pasinervinti "United" (2013 vasario 28 d., ketvirtadienis, 08:50 val.)Po atkakios kovos "Šilainiai" palaužė "Hidraulinės sistemos - Kompiutera" ekipą (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:05 val.)