Kautra & Mesoderma – DB vs Vilmista (86:92)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Vilmista“ po permainingos kovos palaužė „Kautra & Mesoderma -DB“ komandą

2015 vasario 23 d., Pirmadienis, 23:26 val., peržiūros: 1133

Vasario 23 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje, įvyko įmonių lygos „Rind“ rungtynės tarp šeimininkų „Kautra & Mesoderma – DB“ ir svečių teisėmis žaidusios „Vilmista“ komandų. Po itin rezultatyvaus ir permainingo pirmojo kėlinio priekyje buvo svečiai – 30:27. Antrajame kėlinyje „Kautra & Mesoderma -DB“ parodė daug geresnį žaidimą gynyboje ir persvėrė rezultatą savo naudai – 48:44. Trečiajame kėlinyje vėl geriau sužaidė „Vilmista“, kuri po 30 minučių kovos buvo priekyje rezultatu – 67:65. Paskutinejame ketvirtyje „Vilmista“ išlaikė rungtynių kontrolę savo rankose ir šventė pergalę – 92:86.

Rungtynės prasidėjo galingu „Kautra & Mesoderma -DB“ komandos spurtu 14:3. Sužaidus pusę ketvirčio šeimininkai toliau išlaikė persvarą savo rankose – 21:13. Tačiau antrojoje kėlinio pusėje vaizdas kardinaliai pasikeitė. Iki tol puikiai puolę šeimininkai pateko į duobę, tuo tarpu Š. Petraitčio vedama „Vilmista“ šovė į priekį, laimėdami atkarpą – 17:6, ir išsiverždami į priekį po pirmojo kėlinuko rezultatu – 30:27.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai žymiai pagerino savo gynybą. „Vilmista“ sunkiai rasdavo kelių link varžovų krepšio, o pagrindinis komandos centras G.Rinkevičius per šį ketvirtį sukrapštė vos 2 taškus. „Kautra & Mesoderma -DB“ dėka šios geros gynybos laimėjo ketvirtį 21:14, ir po dviejų kėlinių persvėrė rezultatą savo naudai – 48:44.

Po ilgosios pertraukos vėl prabudo svečių aukštaūgis G.Rinkevičius, kurio sustabdyti nepadėjo net pražangos. Vienos atakos metu jis įdėjo į krepšį su varžovo pražanga. Sužaidus pusę kėlinuko „Kautra & Mesoderma -DB“ vis dar buvo priekyje – 57:56. Tačiau antrojoje kėlinio pusėje „Vilmista“ sužaidė šiek tiek geriau už savo varžovus ir vėl susigrąžino persvarą – 67:65.

Ketvirtasis ketvirtis buvo itin atkaklus. Nors „Kautra & Mesoderma -DB“ vis prisivydavo savo varžovus, jų aplenkti niekaip nepavykdavo. Likus kelioms minutėms iki rungtynių pabaigos „Kautra & Mesoderma -DB“ pagaliau persvėrė rezultatą į savo pusę – 84:83, tačiau neilgam. Čia pat dvitaškiu atsakė Giedrius Rinkevičius, šeimininkai suklydo o „Vilmista pridėjo dar du taškus – 87:84. Nors šeimininkai dar bandė gelbėtis, tačiau skubėjimas jiems nieko nedavė, o „Vilmista“ išlaikė persvarą savo rankose ir šventė pergalę – 92:68.

Po rungtynių vienas pagrindinių pergalės kalvių Šarūnas Petraitis sakė:

Varžovai buvo pažįstami, galima sakyti buvo principinė kova. Nors mes šiandnien susirinkome vos penkiese, galbūt labiau norėjome laimėti, ką ir pavyko padaryti.

Kautra & Mesoderma – DB: Mantas Karauskas – 22 tšk. (17 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Audrius Labanauskas – 21 tšk. (6 rezult. perd.), Tadas Vaitkūnas – 20 tšk., Paulius Grėbliūnas – 12 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.)

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 29 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Giedrius Rinkevičius – 20 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mantas Vilimas – 16 tšk., Egidijus Plenta – 14 tšk. (12 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 13 tšk. (5 perimt. kam.)

„LSMU VA & Statybų vizija“ reto grožio rungtynėse palaužė „Kautra & Mesoderma – DB“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:15 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ palaužė „Kautrą & Mesodermą – DB“. Serijos rezultatas 1-0 (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 03:47 val.)„Kauno Švara“ namų aikštėje nusileido „Kautra & Mesoderma – DB“ krepšininkams (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:50 val.)„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Lesto“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Vilmista“ po pratęsimo įveikė „Chemcentrą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 01:23 val.)Per antrąjį pratęsimą „Kauno aerouostas & Lana lecta“ susidorojo su „Kautra & Mesoderma – DB“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:20 val.)„Rapala“ po įnirtingos kovos įveikė savo varžovus (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:27 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ sutriuškino „Vilmistos“ ekipą (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Vilmista“ sėkmingai užbaigė sezoną rungtynėse su „Baubilu“. (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 13:46 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ nesunkiai įveikė „KAMS“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 23:26 val.)