ASU & NMA „AgroVIS“ vs Agava ASS & E+H (60:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 21 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Įtemptose rungtynėse „ASU & AgroVIS“ palaužė „Agavos ASS & E+H“ pasipriešinimą

2015 vasario 21 d., Šeštadienis, 19:29 val., peržiūros: 883

Vasario 21-ąją dieną, šeštadienį, Aleksandro Stulginskio universitete įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės J pogrupio mūšis tarp namuose žaidusių „ASU & AgroVIS“ krepšininkų ir „Agavos ASS & E+H“ ekipos.

Susitikimo pradžioje į priekį veržėsi „ASU & AgroVIS“ krepšininkai, tačiau varžovai neatsiliko ir laikėsi šalia. Kėlinio viduryje tritaškį smeigęs G.Prabulis persvėrė rezultatą „Agavos ASS & E+H“ naudai (7:8), bet netrukus aikštelės šeimininkai susigrąžino persvarą savo pusėn (11:8). Po dar 2 G.Prabulio taškų svečiai atsilikinėjo minimaliu skirtumu (11:10), tačiau kėlinio tiesiojoje G.Vasiliausko bei R.Rakščio tandemas surinko 5 taškus be atsako ir leido „ASU & AgroVIS“ laimėti pirmąjį ketvirtį rezultatu 16:10.

Antrojo kėlinio starte „Agava ASS & E+H“ porą kartų iš eilės pasižymėjo ir pjovė atsilikimą iki 2 taškų (16:14). Vis dėlto įsiveržti į priekį aikštelės šeimininkai dar kurį laiką neleido ir taiklių metimų dėka išlaikė šiokį tokį atstumą. Tiesa antroje ketvirčio pusėje „Agava ASS & E+H“ kilo į šturmą, surengė surengė spurtą 1:7 ir dar vienas G.Prabulio dvitaškis išvedė į priekį svečius (23:25). Visgi pirmosios dvikovos pusės finiše vėl prabilo „ASU & AgroVIS“ krepšininkai, kurie kėlinį baigė 5 taškais be atsako, susigrąžino pranašumą savo pusėn ir laimėjo du ketvirčius rezultatu 28:25.

Po didžiosios pertraukos ekipos toliau nenusileido viena kitai ir nors pranašumas išliko „ASU & AgroVIS“ rankose, bet jis buvo labai trapus ir aikštės šeimininkai nė akimirkai negalėjo atsipalaiduoti. Vis dėlto R.Rakščio bei A.Bagotyriaus duetas ketvirčio viduryje iniciavo spurtą 6:0, po kurio „Agavos ASS & E+H“ deficitas priartėjo prie dviženklės ribos (40:31), bet tuomet komandos apsikeitė vaidmenimis. Trečiojo kėlinio finiše svečiai tarsi pajuto savo žaidimą, surinko 7 taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki 2 taškų (40:38), o paskutiniu kėlinio akordu tapo A.Nausėdos tolima šūvis paskutinėmis sekundėmis, kuris leido „Agavai ASS & E+H“ įsiveržti į priekį. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 40:41.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis minutėmis „Agava ASS & E+H“ pratęsė sėkmingą atkarpą, surinko dar 4 taškus paeiliui ir atitrūko 5 taškais (40:45). Vis dėlto netrukus prabudo ir „ASU & AgroVIS“ krepšininkai, kurie surengė spurtą 9:0 ir apvertė viską aukštyn kojomis (49:45), netrukus pratęsė laimėtą atkarpą iki 15:3 ir nutolo 7 taškais (55:48). Rungtynių finiše „Agava ASS & E+H“ nesudėjo ginklų ir pamėgino kilti į lemiamą šturmą. A.Sutkaus bei A.Šalaševičiaus taiklūs metimai sumažino skirtumą tarp ekipų iki 2 taškų, o sekančiose dvejose atakose komandos apsikeitė tritaškiais ir likus žaisti 1 minutę ir 10 sekundžių, intriga niekur nedingo (58:56). Visgi G.Vasiliausko taiklus dvitaškis sutvirtino „ASU & AgroVIS“ pozicijas, o per likusį laiką niekam daugiau nepavyko pasižymėti ir pergalę savo rankose išlaikė „ASU & AgroVIS“. Galutinis rungtynių rezultatas – 60:56.

Rolandas Rakštys („ASU & AgroVIS“):

Šešiese žaidėt ir sakyčiau, kad vyriškai atsilaikėt. Net lemiamu momentu kilot į šturmą ir perėmėt iniciatyvą. Kaip taip paiškintumėt?

„Na mes, kaip ir visą laiką, šiandien žaidžiam jau antras rungtynes, tai jau ateinam gerai apšilę. Tik šį kartą turėjom ilgesnę pertrauką pailsėt. Aišku pagrindinį vaidmenį šiandien suvaidino kovingumas, todėl ir laimėjom.“

Audrius Šalaševičius („Agava ASS & E+H“):

Kodėl šiandien nepavyko pasinaudoti ilgesniu atsarginių žaidėjų suoleliu?

„Net nežinau. Nesužaidėm rungtynių šiandien. Manau prie to prisidėjo ir pakankamai ilga pertrauka. Nežaidėm rungtynių apie tris savaites. Pirmus du kėlinius išvis miegojom, o antroj pusėj atsibudom, bet varžovai neleido laimėti.“

„ASU & AgroVIS“ gretose geriausiai pasirodė G.Vasiliauskas (15 tšk., 22 atk. k., 3 bl., 36 naud. b.), R.Rakštys (14 tšk.), A.Bagotyrius (13 tšk., 9 atk. k., 6 rez. p., 2 bl.), A.Stanevičius (10 tšk.) ir M.Rudaitis (8 tšk., 6 rez. p., 5 per. k.).

„Agavos ASS & E+H“ komandoje pasižymėjo A.Šalaševičius (11 tšk., 6 atk. k., 5 rez. p.), A.Sutkus (11 tšk.), G.Prabulis (11 tšk.), M.Dimša (8 tšk., 11 atk. k.), T.Čepkauskas (8 tšk.), A.Ramanavičius (4 tšk.) ir A.Nausėda (3 tšk., 12 atk. k.).

„ASU & AgroVIS“ „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažojoje taurėje pasiekė šeštąją pergalę ir žengia su dviem pralaimėjimais (6-2). „Agavai ASS & E+H“ tai buvo antroji nesėkmė ir ši ekipa išlieka su septyniais laimėjimais (7-2).

Nesunkiose rungtynėse „Agava ASS & E+H“ pasiekė pergalę (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 23:55 val.) ASU & NMA „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „KMT“ komandos pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 22:55 val.)„AGAVA ASS & E+H“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dentist Team“ ekipos pasipriešinimą. (2015 kovo 17 d., antradienis, 00:00 val.)„Restauratoriai & Hausa“ gana nesunkiai įveikė „Agava ASS & E+H“ ekipą (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:25 val.)„ASU & NMA AgroVIS“ užtikrintai įveikė „KTU“ (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 20:20 val.)„ASU & NMA „AgroVIS“ be didesnio vargo įveikė „Fima & Elmova“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:13 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ palaužė "Senukus" (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 20:33 val.)„Agava ASS & E+H“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ sunki „ASU & NMA AgroVIS“ pergalė (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 19:13 val.)„Agava ASS & E+H“ iškovojo pirmą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)