KAMS vs Chemcentras (93:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 07 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KAMS“ iškovojo pirmąją pergalę antrame etape

2015 sausio 07 d., Trečiadienis, 22:59 val., peržiūros: 952

Trečiadienio vakarą Kauno mechanikos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "KAMS" (šeimininkai) ir "Chemcentras" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų užvirė atkakli kova, tačiau antroje rungtynių pusėje iniciatyvą perėmė "KAMS" ekipa, kuri iškovojo pergalę rezultatu – 93:81.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai ( 10:5), tačiau "Chemcentras" apšilęs kojas sugebėjo išlyginti rezultatą bei įgyti dviejų taškų pranašumą. "KAMS" komanda sugebėjo vėl susitvarkyti su gynyba, kur tai leido persverti rezultatą į savas rankas ( 19:14). Per likusias dvi minutes svečiai greitomis atakomis sumažino atotrūkį iki minimumo – 19:18.

Antrasis kėlinys prasidėjo "Chemcentras" ekipos dominavimu aikštelėje, kur pademonstravo kietą gynybą bei susigrąžino penkių taškų pranašumą ( 28:33). Po minutės pertraukėlės "KAMS" komanda sugebėjo išlyginti rezultatą besibaigiant kėlinukui. Rezultatas po dviejų kėlinių – 39:39.

Trečiąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo "sausa" atkarpa 11:0 ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 50:40). Po minutės pertraukėlės "Chemcentras" ekipai pavyko atsigauti ir apmažinti skirtumą, tačiau "KAMS" komanda per keletą minučių vėl atstatė dviženklį pranašumą. Ketvirčiui slenkant į pabaigą svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą tik dviems taškais – 65:56.

Paskutinis ketvirtį "KAMS" pradėjo užtikrintai ir su kiekviena minute jų pranašumas tik augo, o varžovams sunkiai sekėsi suregzti rezultatyvias atakas ( 77:59). Toliau ekipos demonstravo labiau puolimu paremtą krepšinį nei gynyba ( 88:68). Likus žaisti apie dvi minutes "Chemcentras" pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir sumažino skirtumą iki dvylikos taškų. Pergalę iškovojo "KMAS" komanda , rezultatu – 93:81.

Po laimėtų rungtynių "KMAS" ekipos žaidėjas, L.Alionis, kalbėjo: " Šiandien buvo sunkios varžybos. Sunkiai įsivažiavome rungtynių pradžioje, tačiau antroje pusėje susitvarkėme su gynyba ir iškovojome pergalę."

KAMS: Gintautas Mažeika – 25 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Justinas Pavlavičius – 20 tšk. (20 atk. kam.), Laimonas Alionis – 18 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Henrikas Butkus – 14 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd.), Karolis Čepukas – 11 tšk.

Chemcentras: Mantas Kudirka – 30 tšk. (5 išpr. praž.), Rokas Misevičius – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Justas Eitmanavičius – 12 tšk.

„KAMS“ iškovojo užtikrintą pergalę (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)„Chemcentras“ iškovojo sunkią pergalę (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:24 val.)„KAMS“ aštuntfinalį pradėjo sunkia pergale (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 00:01 val.)„KAMS“ rungtynių pabaigoje atsibudo ir išplėšė pergalę (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 22:38 val.)„KAMS“ jau pirmoje rungtynių dalyje susitvarkė su savo varžovais. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)Fenomenalus Justino Pavlavičiaus pasirodymas leido „KAMS“ iškovoti pergalę. (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 23:36 val.)„KAMS“ nesunkiai susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:15 val.)„KAMS“ užtikrintai įveikė savo artimiausius persekiotojus (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:07 val.)„KAMS“ po atkaklios kovos palaužė „Baubilą“ ir keliauja į pusfinalį (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 00:28 val.)„Chemcentras“ rungtynių pabaigoje išplėšė neįtikėtiną pergalę (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 23:54 val.)