Callcredit vs Karo medicinos tarnyba (70:38)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 17 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Callcredit“ lengvai susidorojo su Karo medicinos tarnyba

2015 gruodžio 17 d., Ketvirtadienis, 22:51 val., peržiūros: 1229

Gruodžio 17 dieną, ketvirtadienį, vyko Įmonių lygos „RIND“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo Didžiosios taurės G pogrupio komandos, kolkas pralaimėjimo kartėlio nepatyrusi „Callcredit“ ir pirmąjį pralaimėjimą antrajame etape patyrusi Karo medicinos tarnyba. Nuo pat rungtynių pradžios sąlygas diktavę šeimininkai lengvai iškovojo pergalę ir nepaliko vilčių savo varžovams. Rungtynės baigėsi rezultatu – 70:38.

Pirmasis kėlinys prasidėjo tragiškai Karo medicinos tarnybai. Rezultatui dar esant 4:1 atrodė, kad viskas tik prasideda, tačiau šeimininkai per šešias minutes surengė spurtą 13:0 ir skirtumas išaugo iki šešiolikos taškų. Susipratę, kad kažką reikia keisti svečiai paėmė minutės pertraukėle. Tai šiek tiek sušvelnino situacija M. Juščio ir R. Savulio dvitaškiai sumažino atitrūkimą iki dvylikos taškų – 20:8.

R.Savulis tolimu metimu pradėjo antrąjį kėlinį tolimu metimu ir skirtumas tapo vienženklis. M.Zapalis dar labiau priartino savo komandą ir atrodė, kad intriga sugrįžo, tačiau vėl tada įspudingą atkarpą atliko „Callcredit“ ir Karo medicinos tarnybai nepaliko jokių šansų. Įpusėjus kėliniui šeimininkai buvo priekyje beveik dvidešimties taškų pranašumu – 32:13. Antroji minutės pertraukėlė nepadėjo svečiams sušvelninti bent šiek tiek rezultato ir po dviejų kėlinių komandas skyrė dviženklis pranašumas – 39:17.

Trečiasis kėlinys niekuo nesiskyrė nuo jo pirmtakų. „Callcredit“ dominavo savo aikštelėje rodydami kokybišką krepšinį ir kibią gynybą, tuo tarpu Karo medicinos tarnyba neturėjo priešnuodžių prieš varžovų lyderius ir leido smagintis po savuoju krepšiu. Skirtumas vis augo ir augo ir sužaidus lygiai penkias minutes komandas jau skyrė net trisdešimt taškų – 47:17. A.Muraška dar pataikė tritaškį ir sugniuždė svečius. Baigiantis kėliniui svečiai buvo surinkę vos 24 taškus kuomet „Callcredit“ 60. Rezultatas po trečiojo ketvirčio – 60:24.

Ketvirtąjį kėlinį svečiai laimėjo 10:14. Svečiai drausmingai sužaidė paskutines dešimt, tačiau tai rungtynių eigai pakrypti kita linkme nesugebėjo. „Callcredit“ iškovojo pelnyta pergalę triuškinančiu rezultatu – 70:38.

Naudingiausi žaidėjai:

Callcredit (S): Valdas Šluta – 18 tšk., Darius Šiumeta – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Dabulis – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

Karo medicinos tarnyba: Marius Zapalis – 13 tšk., Raimondas Savulis – 9 tšk., Marius Zdanauskas – 7 tšk. (5 išpr. praž.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Tomyka2015 gruodžio 17 d., 23:29 val.
Šaunuoliai!!! Puiki pergalė prieš šventes :)
„Ryterna“ neturėjo vargo su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Dentist Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup nusileido Karo medicinos tarnybai (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 00:14 val.)„Best 4 you“ be didesnio vargo įveikė „Karo medicinos tarnyba“ ekipą. (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Kautra & Mesoderma ‒ DB“ išvargo pergalę prieš „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 20:27 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pirmoje dvikovos pusės išsprendė reikalus su „Karo Medicinos Tarnyba“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kamo medicinos tarnybos“ pranašumą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:54 val.)