KĖDAINIAI vs KAIŠIADORYS (55:78)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 26 d., Antradienis, 21:00 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Kėdainiai neturėjo jokių šansų prieš Kaišiadoris

2013 vasario 26 d., Antradienis, 23:35 val., peržiūros: 2395

2012-02-26, C lygos rungtynėse, Rokų vidurinėje mokykloje susitiko Kėdainiai (šeimininkai) ir Kaišiadorys (svečiai). Su kiekvienu kėliniu vis labiau tolę nuo savo varžovų, Kaišiadorys laimėjo daugiau negu užtikrintai rezultatu – 55:78 (15:20, 16:23, 12:22, 12:13).

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų tryliktų numerių dvitaškiais, tik šeimininkų žaidėjas jį pelnė dar ir su pražanga. Dar keturis taškus pridėjo šeimininkai ir jie priekyje rezultatu – 7:2. Po tritaškį apsikeitė komandos, o tuomet keturis pelnė svečiai ir rezultatas – 10:9. Tritaškį pataikė Laurynas Valuckas, o keturiais atsakė Kaišiadorys ir rezultatas lygus – 13:13. Du taškus pelnė Mantas Balčiūnas, o kėlinį septyniais taškais užbaigė Laimonas Alionis ir po pirmo ketvirčio – 15:20.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais Tomo Butkevičiaus taškais, kai tuomet sekė tikras tritaškių konkursas. Po tritaškį pataikė Mantas Balčiūnas ir Mantas Jankūnas, o du tritaškius pataikė Laurynas Valuckas ir rezultatas – 24:27. Šešis taškus iš eilės surinko svečiai, o dar vieną tritaškį pataikė šeimininkai ir rezultatas – 27:33. Dar keturis taškus pelnė svečiai, o dviem atsakė Kėdainiai ir rezultatas – 29:37. Kėlinį šešiais taškais užbaigė Kaišiadorys, o dviem Kėdainiai ir po dviejų kėlinių – 31:43.

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių dvitaškiu ir šeimininkų tritaškiu. Tuomet tritaškį smeigė Kaišiadorių gynėjas Laimonas Alionis ir skirtumas jau keturiolika taškų – 34:48. Septynis taškus pelnė Kėdainiai, o vienu baudos metimu atsakė Tomas Butkevičius ir rezultatas – 41:49. Keturiolika taškų be atsako pelnė Kaišiadorys ir padidino skirtumą iki 22 taškų. Kėlinį po du taškus pelnę komandos užbaigė ir po trijų kėlinių – 43:65.

Ketvirtasis kėlinys jau nieko nepakeitė ir Kaišiadorys laimėjo daugiau nei užtikrintai. Galutinis rezultatas – 55:78.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė – Man atrodo, kad greit užpuolėm, pataikėm, sužaidėm taip kai turėjom sužaist. Paklaustas kokie tikslai šiame sezone sakė – Maksimalūs. Pradžiai patekti toliau, o toliau žiūrėsim.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Laimonas Alionis (26, 29 naud. bal.), Mantas Jankūnas (17, 31 naud. bal., 10 atk. kam., 6 rez. perd.), Tomas Butkevičius (11, 23 naud. bal., 10 atk. kam.) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Laurynas Valuckas (21, 17 naud. bal., 5 išpr. pr.), Tadas Lukoševičius (17, 15 naud. bal., 5 išpr. pr.), Mantas Balčiūnas (10, 6 naud. bal.) taškų.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2013 vasario 26 d., 23:41 val.

Ir vėl pasipils skundai, kad po varžybų niekas prezervatyvų vietinėms merginoms patenkinti nepaliko...

"Grizliai" lengvai nugalėjo "Kaišiadoris" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 22:22 val.)"Kėdainiams" nepavyko pasipriešinti "Grizliams" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 21:15 val.)"Kolpingo keolegija" neprilygo svečiams iš Kaišiadorių (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)"BC Grizliai" turės išmokti skaudžią "Kaišiadorių" pamoką (2013 kovo 01 d., penktadienis, 00:51 val.)"Kėdainiai" įveikė penkiese žaidusius "Dumblo" komandos krepšininkus (2013 vasario 11 d., pirmadienis, 01:20 val.)"KMAIK & Brevitra" laimėjo, bet toliau žygiuoja "Kaišiadorys" (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 00:06 val.)"Kėdainiai" lengvai nugalėjo "Nebajerį" (2012 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:47 val.)"Kėdainiai" itin nervingose rungtynėse nepasigailėjo įsiutusių "Ragų" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:31 val.)"Kėdainiai" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su "KK Persvara" (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)"ICE" gavo antausį nuo "Kaišiadorių" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:11 val.)