A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt vs Darbiečiai (66:82)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 21:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Darbiečiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“

2014 lapkričio 26 d., Trečiadienis, 00:35 val., peržiūros: 1292

Lapkričio 25-ą dieną įvyko "C" lygos "ALTreklamos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt" susitiko su "Darbiečiai" ekipa. Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (20:7). Antrame kėlinyje "Darbiečiai" toliau didino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 18 taškų – (43:25). Trečiajame kėlinyje šeimininkai rodė gyvybės ženklus ir sugebėjo laimėti šį ketvirtį rezultatu 24:19. Visgi, ketvirtasis kėlinys "Darbiečiams" buvo tik formalumas ir jie sugebėjo laimėti rungtynes rezultatu 82:66.

Pirmąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo svečiai ir po sužaistų keturių minučių jau turėjo susikrovę dešimties taškų persvarą – (12:2). Antroje ketvirčio dalyje svečiai toliau nemažino apsukų ir kėlinuką baigė sausa atkarpa 8:0. Po pirmojo kėlinio rezultatas tapo 20:7 "Darbiečiai" naudai.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliomis atakomis, bet nei viena nei kita nesugebėjo surengti didesnio spurto. Vis dėlto komandinio žaidimo ir patirties dėka, svečiai laimėjo ketvirtį rezultatu 23:18. Po antrojo kėlinio rezultatas tapo 43:25 tų pačių "Darbiečių" naudai.

Prasidėjus trečiajam ketvirčiui du taškus pelnę svečiai turėjo dvidešimties taškų persvarą – 45:25, bet neilgai trukus šeimininkai pradėjo ją tirpdyti. Sėkminga atkarpa „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ leido prisivyti varžovus iki dešimties taškų – 35:45, bet svečiai po minutės pertraukėlės atsigavo ir antrąją kėlinio dalį sužaidė užtikrinčiau, nei pirmąją. Po trijų kėlinių rezultatas bylojo, jog 13 taškų skirtumu laimi svečiai – 62:49.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šešiais šeimininkų be atsako pelnytais taškais ir rezultatas sumažėjo iki 8 taškų, bet svečiai nepasimetė ir sėkmingai užbaiginėjo vieną po kitos atakas. Galutinį rungtynių tašką padėjo sėkminga svečių atkarpą, kurią jie laimėjo 10:0 ir taip nubraukė visas abejones dėl rungtynių laimėtojo. Galutinis rungtynių rezultatas 82:66 "Darbiečių" naudai.

A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt: Edgaras Baukys – 14 tšk., Marius Satkevičius – 12 tšk., Edgaras Šipila – 12 tšk., Saulius Pakalniškis – 10 tšk.

Darbiečiai: Vaidas Valiulis – 31 tšk., Jonas Pacevičius – 21 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Karolis Čepanonis – 12 tšk.

„Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 02:08 val.)„Lietuviški patiekalai“ vos neužbaigė „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ sezono (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:36 val.)„Akademija“ be didesnio vargo susitvarkė su „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 00:11 val.)„Straight“ nesunkiai įveikė A.S.K. „Persvarą“ & Orca.lt (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:34 val.)„Dumblas“ nesulaukė didelio pasipriešinimo iš A.S.K. „Persvara & Orca.lt“ ekipos. (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 15:26 val.)„Darbiečiai“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 22:53 val.)Puikiai ketvirtąjį kėlinį sužaidę „A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 17:04 val.)„Darbiečiai“ neatsilaikė prieš emobilus.lt & SK „Mattas“ ekipą. (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 16:07 val.)„Darbiečiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Partizano“ ekipą. (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:05 val.)Pirmą kėlinį pramiegojusi „Akademija“ per likusius įrodė savo pranašumą prieš A.S.K. „Persvarą & Orca.lt“ (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)