Kauno SRC vs Banga (72:85)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 05 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Visas rungtynes pirmavusi „Banga“ nugalėjo „Kauno SRC“

2016 sausio 05 d., Antradienis, 21:58 val., peržiūros: 905

Antradienio vakarą Kauno mechanikos sporto salėje įvyko B lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Kauno SRC“ (šeimininkai) ir „Banga“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų sekundžių „Banga“ perėmė iniciatyvą į savas rankas , kur išlaikė pranašumą iki rungtynių pabaigos. Naujuosius metus „Banga“ pradėjo pergale, rezultatu – 72:85.

Rungtynes abi komandos pradėjo ekstremaliomis sąlygomis. Pirmieji su šalčiu susitvarkė svečiai, kurie greitai pabėgo nuo varžovų ( 2:9). Po minutės pertraukėlės „Kauno SRC“ pavyko susitvarkyti su savo zonine gynyba ir tai leido ataka po atakos mažinti skirtumą. Po taiklaus E.Kulbokos tritaškio metimo komandas skyrė du taškai ( 11:13). Likus žaisti apie dvi minutes „Banga“ surengė keletą greitų atakų ir atstatė 8 taškų pranašumą – 13:21.

Antrasis ketvirtis prasidėjo aikštelės šeimininkų spurtu, kur per keletą minučių sumažino skirtumą iki minimumo ( 22:23). „Banga“ sugebėjo atsigauti po šalto dušo ir A.Lubio pastangomis atstatė 7 taškų pranašumą ( 24:31). „Kauno SRC“ toliau nesugebėjo išlipti iš duobės, o P.Počiuipai draskė varžovų gynybą ir pirmą kartą šios dienos rungtynėse pranašumas išaugo iki dviženklio ( 26:38). Per likusį laiką „Kauno SRC“ sugebėjo sumažinti skirtumą tik dviems taškais – 33:42.

Trečiam kėlinukui prasidėjus abi komandos apsikeisdavo sėkmingomis ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 44:52). „Kauno SRC“ ekipai toliau nepavykdavo susitvarkyti su savo zonine gynyba, o „Banga“ nesustabdydavo greitų varžovų atakų ir po trijų kėlinių komandas skyrė 11 taškų – 56:67.

Paskutiniame kėlinyjė A.Karbauskas priminė apie save ir padidino komandos pranašumą iki 14 taškų ( 58:72). „Kauno SRC“ tik kas antrą ataką rinko taškus , o „Banga“ toliau komandiniu žaidimu draskė zoninę gynybą ( 64:81). LIkus žaisti apie tris minutes „Kauno SRC“ jau nuleido rankas, tačiau sugebėjo sušvelninti skirtumą iki trylikos taškų. „Banga“ šventė pergalę, rezultatu – 72:85.

Po pralaimėtų rungtynių „Kauno SRC“ ekipos treneris, A.Žadeikis, kalbėjo:“Žaidėjai norėjo šiandien visas rungtynes gintis zonine gynyba, o aš iškarto norėjau, kad asmeniškai imtų varžovus. Prie asmeninės gynybos būtų labiau apšilę žaidėjai. Mano nuomonė tokia. Aidas Makūnas pasiūlė zona gyntis. Jiems atrodė, kad po praeitų rungtynių taip labiau eis apsiginti nuo „Bangos“ atakų. Čia nei zona, nei asmeninė gynyba kaltas. Kažkodėl komanda kovotojų jausmus yra pametusi. Ypač kai kurie žaidėjai. Pralošinėjame, dar galime kabintis, bet nuleidžia rankas. Paprasčiausia kovingumo komandai trūksta. Žaisti jie gali ir drąsiai žaisti gali. Reikia kovingumo ir didesnio noro laimėti. Nesvarbu, kad salėje šalta. Juk abiem komandoms šalta.“

Kauno SRC: Rokas Maleckas – 21 tšk. (8 rezult. perd.), Evaldas Kulboka – 20 tšk., Aidas Makūnas – 13 tšk.

Banga: Paulius Počiuipa – 27 tšk. (16 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Arnas Lubys – 21 tšk. (7 rezult. perd.), Aurimas Karbauskas – 19 tšk. (5 rezult. perd.)

„Banga“ iškovojo šeštą pergalę iš septynių galimų, o „Kauno SRC“ patyrė šeštą pralaimėjimą iš 8 galimų.

Atkakliose rungtynėse „Banga“ nugalėjo „Sporto Maniją“ (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Aurimo Karbausko vedama „Bangos“ ekipa nugalėjo „Kauno SRC“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)Negausiai susirinkusi „Banga“ nugalėjo „Basement“ ekipą (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)Ketvirtfinalį „Basement“ pradėjo lengva pergale prieš „Kauno SRC“ (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 22:47 val.)Žaidimo vadžias savo rankose laikę „Basement“ krepšininkai nuskynė pergalę prieš „Kauno SRC“ (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 22:07 val.)TIk ketvirtajame kėlinyje „Sporto manija“ įrodė pranašumą prieš „Kauno SRC“ ekipą (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 23:21 val.)Net 22-iejų taškų deficitą panaikinusi BC „Sporto fėja & Detagama“ vis tik turėjo pripažinti „Kauno SRC“ pergalę (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 23:36 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ tritaškiais užmėtė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:46 val.)Šalčiui atsparesnis buvęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 21:55 val.)„Basement“ tik po pratęsimo įveikė „Banga“ ekipą. (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:34 val.)