A.S.K. „Persvara“ – 2 vs LCP KK „Ragai“ (50:87)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 23 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

Tragiškai pirmą kėlinį sužaidusi A.S.K „Persvara“-2, apmaudžiai nusileido LCP „Ragai“ ekipai

2014 spalio 23 d., Ketvirtadienis, 23:38 val., peržiūros: 1166

Spalio 23 dieną, Šančių vidurinėje mokykloje, įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių reguliariosios rungtynės. Sąntykius aiškinosi A.S.K "Persvara"-2 (šeimininkai) ir LCP "Ragai" ekipos. Jau nuo pirmųjų minučių svečiai visiškai dominavo aikštelėje. Šiose rungtynėse jau po pirmo kėlinio niekam nekilo abejonių. LCP "Ragai" iškovojo lengvą pergalę rezultatu (50 – 87)

Tik prasidėjus varžyboms, Raguotieji visiškai užgulė savo priešininkus. Visas pirmasis kėlinys buvo tarsi ilgas dešimties minučių spurtas. Šeimininkai atrodė visiškai bejėgiai. Svečių gretose išsiskyrė Aivaras Liogė, per pirmąjį kėlinį pelnęs net 19 taškų. Po pirmojo, visiškai nelygaus kėlinio rezultatas buvo (6 – 33) svečių naudai.

Antrame kėlinyje svečiai ir toliau nepriekaištingai gynėsi. Tiesa atsisėdus jų pirmojo kėlinio herojui, ir patys puolė nestebuklingai, tačiau to pilnai pakako, jog patiems įmetus tik 17 taškų per kėlinį, jį laimėtų 8 taškų skirtumu. Ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (15 – 50)

Trečiasis rungtynių kėlinukas nustebino turbūt visus salėje buvusius žmones. Šeimininkai, kurie per pirmąją rungtynių pusę nesugebėjo nieko nuveikti, staiga atsigavo. Gynyboje taikydami spaudimo taktiką ir kur kas geriau puldami, jie spurtavo (13 -2) ir sumažino skirtumą iki 26 taškų. Visgi svečiai į kėlinuko galą šiek tiek atsigavo. Tačiau šeimininkams visgi pavyko laimėti kėlinuką (19-12) ir po trijų kėlinių rezultatas buvo (34 – 62).

Paskutinis rungtynių kėlinukas jau buvo tik formalumas. Tai labai matėsi atkreipus dėmesį į abejų klubų gynybą. Žaidimas kur kas sulėtėjo. Komandos tiesiog užmušė paskutines 10 minučių ir svečiai išsivežė lengvą pergalę 37 taškų skirtumu (50 – 87)

A.S.K. „Persvara“ – 2: Vilius Narbutas – 11 tšk., Vytautas Juknevičius – 10 tšk. (7 išpr. praž.), Airijus Urbonavičius – 8 tšk.

LCP KK Ragai: Aivaras Liogė – 29 tšk. (6 išpr. praž.), Kęstutis Ruočkus – 15 tšk., Arnoldas Račickas – 14 tšk., Viktoras Žukauskas – 10 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Balkus – 10 tšk.

A.S.K. "Persvaros" -2 komandos treneris T.Cylikas:

Subyrėjo komanda nuo pat pradžių. Jau atėjo su prastu nusiteikimu. Trečiam kėlinukę buvo toks momentinis spurtas, bet paskui vėl... Žodžiu – nesusižaidus komanda, nauja. Reikia tobulėt.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

droidas2014 lapkričio 19 d., 23:04 val.
geras grajus
Persvara2014 spalio 24 d., 15:04 val.
Pritariu, klaidų tekste plika akimi matyti .
Anonimas2014 spalio 24 d., 07:57 val.
Tekste klaidų tikriausiai daugiau nei aikštelėje abi komandos padarė
Tragiškai iš toli atakavę LCPP KK „Ragai“ nusileido „New Team“ ekipai (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 00:44 val.)A.S.K. „Persvara“ ‒ 2 po atkaklios kovos palaužė „KMAIK“ ekipą. (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 14:46 val.)Ketvirtą kėlinį galingai sužaidę LCP KK „Ragai“ išplėšė pergalę (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:04 val.)Intrigą sugrąžinę „Rind“ krepšininkai nusutrukdė LCP KK „Ragams“ išlyginti serijos rezultato (2015 kovo 20 d., penktadienis, 22:49 val.)„Kolpingo kolegija“ neturėjo vargo žaisdami prieš „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:51 val.)Visas rungtynes pirmavusi „VU KHF“ vos nepaleido iš rankų pergalės prieš „LCP KK Ragai“ ekipą (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„Lietuvos Šaulių sąjunga“ nepasigailėjo „A.S.K. „Persvara“ – 2“ ekipos (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 01:55 val.)„A.S.K. „Persvara“ ‒ 2“ po pratęsimo palaužė „New Team“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Kolpingo kolegija“ nepasigailėjo A.S.K. „Persvara“ – 2 ekipos (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:33 val.) „Kulautuva“ svečiuose įveikė „A.S.K. „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 01:20 val.)