Laipsniai vs VU KHF (65:66)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 gegužės 09 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Laipsniai“ subyrėjo ketvirtajame kėlinyje ir patyrė pralaimėjimą

2018 gegužės 09 d., Trečiadienis, 22:22 val., peržiūros: 974

Trečiadienį, A. Sabonio centro salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės pusfinalio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „Laipsniai“ priemė svečius „VU KHF“.

Kėlinuką geriau pradėjo svečiai, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. Sužaidus beveik dvi minutes, pirmuosius taškus pelnė ir šeimininkai. Vėliau svečių ekipa susižaidė komandiškai ir jau turėjo 11 taškų pranašumą – 12:23.

Antrąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Laipsniai“ ekipa kiek atsigavo ir pradėjo artėti prie savo varžovų. Jie priartėjo prie jų, tačiau rezultato pakreipti savo naudai jiems nepavyko. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 29:34.

Antroje rungtynių dalyje komandos žaidė banguotai, pirmaujanti ekipa keitėsi ne kartą, o intriga išaugo. Galiausiai atrodė, kad „VU KHF“ jau perima rungtynių kontrolę į savo rankas, bet šeimininkai pabėgo keliais taškais į priekį ir sugebėjo pranašumą išlaikyti iki kėlinio pabaigos – 48:47.

Ketvirtasis kėlinis prasidėjo „VU KHF“ komanda susižaidė ir pradėjo išlyginti rezultatą (50:50). Todėl dar „Laipsniai“ komandai dar buvo per anksti džiaugtis trečiojo kėlynio pergale. Taigi ketvirtasis kėlynis buvo palankesnis „VU KHF“ komandai. Galutinis rungtynių rezultatas – 65:66.

„VU KHF“ komandos treneris D.Ladyga: Pergalę lėmė, kad ant galo norėjome labai laimėti, komandiškai visi susiėmem ir laimėjom. Pergalės šūkis – balalaika.

„Laipsniai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „1944“ ekipą (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 19:39 val.)„Laipsniai“ įveikė „Kauno Rami“ bei žengė į pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 23:22 val.)Visas rungtynes dominavę „Laipsniai“ susitvarkė su „Remza & Langvila“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Laipsniai“ iškovojo Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės trečiąją vietą (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 23:24 val.)Po atkaklios kovos „VU KHF“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2018 balandžio 29 d., sekmadienis, 17:49 val.)Visas rungtynes pirmavę „VU KHF“ nesunkiai susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 22:11 val.)„VU KHF“ tęsia pergalingą Pavasario „Sportturas“ taurės startą, šį kart be vargo įveikdami „exPersvarą“ (81:61) (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 22:48 val.)„VU KHF“ atsilaikė prieš kovingai žaidusius „Baltic Transline“ (71:66) (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:24 val.) Pavasario „Sportturo“ Didžiosios taurės finale triumfavo „VU KHF“ (2018 gegužės 13 d., sekmadienis, 23:27 val.)„VU KHF“ iškovojo antrąją pergalę Pavasario „Sportturo“ taurėje įveikdami „Renderis“ (89:63) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:51 val.)