KK „Kauno partizanai“ vs Hidraulinės sistemos (48:65)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 03 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Hidraulinės sistemos“ metus pradėjo užtikrinta pergale

2016 sausio 03 d., Sekmadienis, 22:57 val., peržiūros: 1354

Sekmadienį, sausio 3 dieną, J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos KK „Kauno partizanų“ ir svečių „Hidraulinių sistemų“ ekipų. Susitikimą abi komandos pradėjo kiek vangokai, tačiau pirmieji įsibėgėjo svečiai ir įgijo keturių taškų pranašumą. Kiek vėliau aikštės šeimininkai dar buvo persvėrę rezultatą savo naudai, tačiau ilgai iniciatyvos neišlaikė, nes spurtavusio „Hidraulinės sistemos“ iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo penkiolikos taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos KK „Kauno partizanas“ kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau paskutinę rungtynių dalį užtikrintai sužaidę svečiai išsaugojo persvarą bei pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 48:65 (8:12, 8:19, 17:14, 15:20).

Rungtynės prasidėjo kiek vangoku abiejų komandų žaidimu, tačiau pirmieji ledus pralaužę svečiai įgijo keturių taškų pranašumą. Vis tik, čia pat savo taškų sąskaitą atidarę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai ir abi ekipos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kėlinuko pabaigoje žymiai geriau pasirodę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai įgijo keturių taškų persvarą. 8:12.

Antrojo kėlinuko pradžioje žymiai geriau pasirodę KK „Kauno partizanų“ žaidėjai pelnė penkis taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau pirmaujančios komandos role džiaugėsi neilgai, nes čia pat spurtą net 0:13 surengusios „Hidraulinės sistemos“ susigrąžino iniciatyvą į savo rankas bei įgijo jau dviženklę persvarą. Kiek vėliau taikliu tolimu metimus aikštės šeimininkai kiek sušvelnino deficitą, tačiau per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios dar kartą spurtavę svečiai padidino skirtumą tarp komandų iki penkiolikos taškų. 16:31.

Po ilgosios pertraukos taikliais tolimais metimais startavę aikštės šeimininkai iškart ženkliai sumažino savo atsilikimą, tačiau ilgai vietoje nestovėję svečių ekipos krepšininkai ir vėl susigrąžino turėtą pranašumą. Kiek vėliau kelis sėkmingus epizodus puolime sužaidę KK „Kauno partizanai“ ir vėl sušvelnino atsilikimą, tačiau per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos penkis taškus iš eilės pelnę „Hidraulinės sistemos“ padidino skirtumą tarp komandų iki dvylikos taškų. 33:45.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje žaidimas dar klostėsi apylygiai, tačiau įpusėjus ketvirčiui „Hidraulinės sistemos“ pataikė du tolimus metimus iš eilės ir galutinai atitrūko, įgydamos aštuoniolikos taškų pranašumą. Kiek vėliau KK „Kauno partizanai“ dar bandė vytis, tačiau nesėkmingai, nes ir toliau užtikrintai rungtyniavę svečių krepšininkai tik didino atotrūkį, ko pasekoje pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 48:65.

Po pergalės nugalėtojų treneris Vitalijus Kirilovas kalbėjo: „Sunku kažką ir pasakyti. Tikėjomės, jog rungtynės bus kažkiek vangesnės. Pradžioje buvo šioks toks šokas, kai mūsų aukštaūgis išsinarino pirštą, po to kitam irgi buvo išniręs, tačiau atžaidė visas rungtynes. O šiaip užsivedėme, matėte, jog 14 numeris buvo nesustabdomas, toks įspūdis, jog jis nieko nešventė. Nors išbėgo tiesiai nuo stalo, bet susiklostė viskas gerai. Buvo broko, klaidų, tačiau patirtis. Pergalę lėmė patirti vis dėlto. Priešininkai tikrai stengėsi, agresyviai gynėsi, kovojo, tačiau sportinė sėkmė nusisuko“.

KK „Kauno partizanai“: Ernestas Bliudžius – 19 tšk., Paulius Irtmonas – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Matas Puotkalis – 8 tšk.

„Hidraulinės sistemos“: Tadas Vasiliauskas – 30 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Ignas Krukonis – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Liudas Čekavičius – 9 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su savo varžovais (2015 spalio 30 d., penktadienis, 13:54 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Hidraulinės sistemos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš Kėdainius (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Hidraulinės Sistemos“ palaužė BC „Boom“ pasipriešinimą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 20:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kaišiadorių“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ privertė „ICE“ ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:10 val.)Nuožmioje kovoje „Hidraulinės Sistemos“ išplėšė kelialapį į pusfinalį (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)