ICE vs Grizliai (64:41)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 03 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Blankiai puolę „Grizliai“ turėjo pripažinti „Ice“ pranašumą

2016 sausio 03 d., Sekmadienis, 22:09 val., peržiūros: 1305

Sausio 3-ąją dieną, sekmadienį, V.Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiosios taurės L pogrupio mūšis tarp namuose žaidusios „Ice“ ekipos ir svečių teisėmis atvykusių „Grizlių“.

Pirmieji pasižymėjo „Grizliai“ (0:2), bet po 2 minučių tylos „Ice“ atsakė dviem taikliais metimais ir įsiveržė į priekį (4:2). Vis dėlto, tuomet T.Jonkaus kariauna kuriam laikui nutilo ir tuo netruko pasinaudoti svečiai. A.Vilpišausko ir T.Navicko tandemas iniciavo spurtą 0:9 ir įpusėjus kėliniui aikštės šeimininkai paprašė pirmosios minutės pertraukėlės (4:11). Po jos „Ice“ puolimą išjudino 4 taškus pelnęs A.Plytnikas ir sumažino deficitą iki 3 taškų (8:11), tačiau vėliau estafetę vėl perėmė „Grizliai“. A.Butkaus kariauna spurtavo 0:7 ir, likus žaisti 3,5 minutės, atstumas tarp komandų tapo dviženklis (8:18). Tiesa ketvirčio tiesiojoje „Ice“ prisiminė sėkmingo žaidimo skonį, kėlinį baigė laimėta atkarpa 9:2 ir po 10 minučių kovos paliko varžovams 3 taškų bagažą – 17:20.

Antrojo kėlinio starte „Ice“ krepšininkai panaikino deficitą ir atstatė pusiausvyrą (20:20), nors tuo neturėjo būti labai patenkinti, kadangi turėjo labai gerą progą ir persverti rezultatą savo naudai. Sužaidus beveik 3 minutes, pirmuosius „Grizlių“ taškus pelnė T.Navickas ir nusvėrė dvikovos svarstykles savo komandos pusėn (20:21). Visgi, vėliau žaidimas pasidarė blankus ir nerezultatyvus, o labiausiai prie to prisidėjo prastas taiklumas. Paskutinių 7 minučių atkarpoje krepšio tinklelį skrodė vos trys taiklūs metimais ir rezultatyvumo kreivė augo itin lėtai. Po A.Gagiškio bei A.Plytniko dvitaškių „Ice“ įsiveržė į priekį ir įgijo 3 taškų persvarą (24:21), bet paskutinį žodį pirmoje susitikimo pusėje tarė A.Vilpišauskas ir po ne itin įspūdingo antrojo kėlinio (7:3) minimalus pranašumas buvo T.Jonkaus armijos rankose – 24:23.

Po didžiosios pertraukos tritaškį smeigė K.Petrauskas ir sutvirtino aikštelės šeimininkų padėtį iki 4 taškų (27:23), o „Grizliai“ pralaužė ledus vėl po beveik 3 minučių. Visgi, D.Špakausko ir M.Valatkevičiaus taiklūs metimais padėjo svečiams laikinai susigrąžinti persvarą savo pusėn (27:28), tačiau pralaužti varžovų gynybą „Grizliams“ sekėsi gan sunkiai. Paskutinius „Grizlių“ taškus trečiajame kėlinyje pakankamai anksti (likus žaisti beveik 6 minutes) pelnė A.Vilpišauskas (29:30), tačiau vėliau svečių atakos buvo bevaisės. A.Kurausko išpuoliai išvedė „Ice“ į priekį 4 taškais (34:30), o likus žaisti 4,5 minutės, A.Plytnikas privertė oponentus prašyti minutės pertraukėlės (36:30). Tiesa, jos metu „Grizliai“ nerado priešnuodžių ir toliau buksavo, o A.Gagiškis iki ketvirčio pabaigos dar suspėjo dukart pasižymėti, pratęsė „Ice“ spurtą iki 11:0 ir prieš lemiamą dvikovos dalį aikštelės šeimininkai susikrovė 10 taškų atotrūkį – 40:30.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Grizliai“ pagaliau nutraukė taškų badą ir pamėgino kilti į lemiamą šturmą. Vis dėlto, priartėti svečiams nesisekė, o tą trukdė padaryti spragos gynyboje, kurias „Ice“ vertė taškais. Intriga paliko salę antroje ketvirčio pusėje, kurioje budelio vaidmens ėmėsi A.Kurauskas. Šis žaidėjas triskart tiksliai švystelėjo kamuolį iš trijų taškų zonos į „Grizlių“ krepšį, pridėjo 9 taškus prie savo komandos spurto 13:0 ir ženkliai prisidėjo prie to, jog oponentai dar nepasibaigus rungtynėms būtų nokautuoti (62:39). Šis atstumas tarp ekipų nepakito iki finalinio švilpuko ir, nuaidėjus jam, „Ice“ džiaugėsi solidžia pergale 64:41.

Tomas Jonkus („Ice“):

Antras kėlinys buvo itin prastas tiek Jums, tiek varžovams, bet vėliau Jūsų sugebėjote pralaužti ledus ir perėmėte iniciatyvą, o priešininkai ir toliau buksavo, Kodėl taip atsitiko?

„Kažkaip ne viena komanda po švenčių vangiai pradeda. Jau pradžioje buvome pabėgę į priekį, bet paskui įsivėlėme į tokį chaotišką žaidimą. Norėjosi išlaikyti tą gerą bangą, bet nesinorėjo daryti tokių klaidų. Varžovai tuo puikiai pasinaudojo. Antroje pusėje išvengėme didesnių duobių. Nebuvo tų tokių kvailų klaidų ir metimų, kurie net neliesdavo lanko ir kurių pradžioje buvo daug. Po to rezultatas tapo didesnis ir mums pasidarė šiek tiek lengviau. Toks jausmas, kad varžovai pavargo. Aišku jie šiandien buvo be dviejų savo lyderių, bet vistiek smagu, kad laimėjome.“

„Ice“ pergalės kalviais buvo A.Kurauskas (21 tšk., 12 atk. k., 7 rez. p.), K.Petrauskas (12 tšk., 6 atk. k.), A.Plytnikas (11 tšk.), A.Gagiškis (10 tšk., 11 atk. k.) ir J.Eitmanavičius (6 tšk.).

„Grizlių“ komandoje pasižymėjo A.Vilpišauskas (12 tšk.), T.Navickas (9 tšk., 9 atk. k.), D.Špakauskas (7 tšk., 7 atk. k.) ir M.Valatkevičius (7 tšk., 5 rez. p.).

„Ice“ „C“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių Didžiojoje taurėje iškovojo trečiąją pergalę ir išlieka su dviem pralaimėjimais (3-2). „Grizliai“ žengia su dviem laimėjimais ir keturiomis nesėkmėmis (2-4).

Renesansas ketvirtajame kėlinuke leido „Grizliams“ palaužti „BuyPCgame.eu“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Bedantį puolimą demonstravę „BuyPCgame.eu“ neprilygo „Ice“ ekipai (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Grizliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą (2016 vasario 05 d., penktadienis, 00:14 val.)Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „Buritus“ įgijo šešių taškų pranašumą prieš „ICE“ (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Buritus“ antrą kartą įveikė „Ice“ ir žengė į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:28 val.)Ketvirtame kėlinyje „Grizliai“ įveikė „VU KHF“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 16:35 val.)„Dumblas“ atsirevanšavo „Grizliams“ už pralaimėjimą pirmajame rate (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 20:16 val.)„Grizliai“ antrąjį C lygos etapą pradėjo dramatiška pergale prieš „Kauno Rami“ (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)Dvidešimt tritaškių įmetęs „Dumblas“ lengvai įveikė „ICE“ krepšininkus (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:29 val.)