Savi vs Kaunas (58:78)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 19:40 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

„Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Savi“ ekipa.

2014 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 01:30 val., peržiūros: 1406

Lapkričio 11-ąją. "Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro" sporto salėje įvyko "C" lygos "ALTreklama" pirmenybių dvikova tarp šeimininkų "Savi" ir svečių "Kaunas". Rungtynių salė buvo nestandartinio dydžio ir žaidėjam teko prisitaikyti prie siaurų aikštės kraštų. Rungtynės vyko principu"bėk ir mesk" nes kitokių atakos scenarijų buvo sunku atrasti. Galingai startavę svečiai vėliau leido varžovams kiek priartėti,tačiau lemiamu metu pademonstravę užtikrintą puolimą bei apsigynę šventė pergalę 78:58.

Rungtynes ekipos pradėjo apsikeisdamos rezultatyviomis atakomis ir rezultatas buvo lygus 9:9. Visgi tuomet "Kaunas surengė atkarpą15:0 ir atitolo 24:9. Šeimininkai atrodė kiek sutrikę ir padarė net 11klaidų per kėlinį. Gale kėlinio komandos apsikeitė įmesdamos po 3taškus ir kėlinį "Kaunas" baigė pirmaudamas 27:12.

Antrajame šeimininkai stengėsi greitai sumažinti deficitą ir laimėjo atkarpą 8:2. Svečiai pradėjo strigti puolime ir taškus rinkdavo tik individualiais veiksmais arba baudų metimais. Šeimininkų gretose inicatyvos ėmėsi A.Vilys,kuris pelnė 6taškus ir leido savo komandai laimėti šį ketvirtį 16:9. Šeimininkai sumažino savo turėtą deficitą ir į pertrauką išėjo atsilikinėdami 28:36.

Trečiojo kėlinio pradžia buvo visiškai chaotiška,komandos ties aikštės viduriu apsikeitė daugybę klaidų ir vien per pirmas 5minutes kartu sudėjus padarė jų 12. Visgi šeimininkai tuom nepasinaudojo,o pavieniai jų metimai prieš sustyguotą "Kauno" puolimą naudos neatnešė. Po A.Olberkio ir D.Baranausko dvitaškių skirtumas šoktelėjo iki 18 (55:37). Šeimininkai iki kėlinuko galo dar sukrapštė 5taškus ir prieš lemiamą ketvirtį pralaiminėjo 42:55.

Ketvirtajame kėlinyje kur kas geriau atrodė "Kauno" ekipa. Jų pataikymo procentas pakilo,kovoje dėl kamuolių ženkliai pagerino savo pozicijas,o varžovai svaidė vieną metimą po kito pro šalį ir taškus dažniausiai rinko baudų metimais,kurių metė 11. Šiame kėlinyje komandą į pergalę vedė tie patys A.Olberkis ir D.Baranauskas. "Kaunas" laimėjo rungtynes 78:58 ir įsirašė 4pergalę šiame sezone iš tiek pat galimų. Šeimininkams tuo tarpu tai buvo antrasis pralaimėjimas per ketverias rungtynes.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Martynas Paulaitis sakė: " Aišku,visų pirma,tai sunku buvo žaisti tokioje salėje. O šiose rungtynėse nugalėjo gynyba."

Savi: Dainius Povilauskas – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Andrius Vilys – 11 tšk., Justinas Čekanauskas – 11 tšk.

Kaunas: Andrius Olberkis – 20 tšk. (5 perimt. kam.), Dovydas Baranauskas – 15 tšk., Gediminas Šuklevičius – 13 tšk. (7 perimt. kam.), Rytis Pranarauskas – 12 tšk.

„Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Kauno SRC ‒ 2“ (2014 gruodžio 18 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Kaunas“ nesunkiai įveikė BC „Liuksas“ ekipą. (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 21:55 val.)Po ilgosios pertraukos „Kaunas“ nesunkiai susitvarkė su „Aleksotu“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)„Kaunas“ atsirevanšavo „VU KHF“ ekipai. (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„VU KHF“ nesunkiai nugalėjo „Savi“ ekipą (2015 sausio 27 d., antradienis, 23:52 val.)„A.S.K. „Persvara“ & Orca.lt“ nesunkiai įveikė „Savi“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 00:06 val.)„Aurelinus“ nušlavė nuo kelio „Savi“ ekipą (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 00:17 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ atsirevanšavo „Kauno“ ekipai (2015 vasario 13 d., penktadienis, 00:16 val.)„Kaunas“ nesugebėjo pasipriešinti „Hidraulinių sistemų“ ekipai. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)Po ilgosios pertraukos atsibudusi „Sporto manija“ nesunkiai susitvarkė su „Kaunu“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:40 val.)