ASU & NMA „AgroVIS“ vs Vėjų linija & Garliavos duona (51:54)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 28 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Vėjų linija & Garliavos duona po sunkios kovos šventė pergalę

2015 vasario 28 d., Šeštadienis, 18:58 val., peržiūros: 1022

Paskutinę žiemos dieną, Vasario 28tąją, ASU universiteto sporto salėje įvyko įmonių lygos rungtynės tarp – ASU & NMA „AgroVIS“ (šeimininkai) ir Vėjų linija & Garliavos duona (svečiai). Iki šių rungtynių šeimininkai žaidė geriau ir turnyrinėje lentelėje su 9 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais užėmė antrąją vietą, tuo tarpu svečiai buvo iškovoję 5 pergales ir patyrę 10 pralaimėjimų ir turnyrinėje lentelėje rikiavosi 5 vietoje. Pagal esamus rezultatus favoritais buvo galima laikyti ASU & NMA „AgroVIS“ , tačiau svečiai antrą kartą šiame sezone nugalėjo savo varžovus ir parodė, kad turnyrinė padėtis dar nieko nereiškia. Rungtynes Vėjų linija & Garliavos duona laimėjo rezultatu – 54:51.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkų komanda, kuri sužaidus 3 minutes buvo priekyje – 9:4. Baigiantis kėliniui svečiai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai – 14:13, tačiau paskutiniąją kėlinio minutę ASU & NMA „AgroVIS“ pelnė 5 taškus be atsako ir laimėjo pirmąjį kėlinį – 18:14.

Antrasis ketvirtis buvo tiesiog tragiškas abiem komandoms puolant. Jos bendrai per šį ketvirtį pelnė vos 15 taškų ir dažniau klydo nei taiklei metė į krepšį. Vis dėlto šis ketvirtis sėkmingesnis buvo svečiams kurie jį laimėjo 11:4, ir po dviejų kėlinių išsiveržė į priekį – 25:22.

Pailsėję per ilgąją pertrauką komandos vėl pradėjo žaisti rezultatyvesnį krepšinį. Sužaidus 4 minutes šiame ketvirtyje Vėjų linija & Garliavos duona buvo priekyje minimaliu pranašumu – 33:32. Tačiau antrojoje kėlinio pusėje, daugiausiai L. Varno pastangomis svečiai sugebėjo šiek tiek padidinti savo pranašumą. Po 3 kėlinių svečiai buvo priekyje – 44:38.

Lemiamas ketvirtis buvo itin atkaklus. Nors visą laiką svečiai ir buvo priekyje, ASU & NMA „AgroVIS“ dėka A. Bagotyriaus tritaškių lipo svečiams ant kulnų. Likus žaisti apie pusę minutės esant rezultatui 54:51, Vėjų linija & Garliavos duona nesugebėjo pelnyti taškų savo atakos metu ir suteikė šansą šeimininkams išplėšti pratęsimą, tačiau ASU & NMA „AgroVIS“ komandos ataka buvo labai nevykus, o A. Kleinausko tritaškis metimas baigiantis laikui buvo itin sudėtingas ir netaiklus. Rungtynes Vėjų linija & Garliavos duona laimėjo rezultatu – 54:51.

Po rungtynių laimėtojų komandos treneris Vytautas Merkelis sakė:

Šiandien laimėjo stipresni. Sunkiai, bet šiaip ne taip išvargome pergalę.

ASU & NMA „AgroVIS“: Andrius Bagotyrius – 19 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 9 tšk., Mantas Rudaitis – 8 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 25 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Raila – 14 tšk. (23 atk. kam.), Vytautas Vaškevičius – 7 tšk. (5 rezult. perd.)

„Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ išvargo pergalę prieš „Fima & Elmova“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 22:22 val.)Užpulti nesugebėję „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkai neišvengė sutriuškinimo (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 21:32 val.)Paskutiniame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „LESTO“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 21:23 val.)Klaidos pražudė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ rungtynių pabaigoje palaužė „ASU & NMA „AgroVIS“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 21:12 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ sutriuškino „Fima & Elmova“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Lesto“ neturėjo šansų prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 21:02 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)