Rind vs Kolpingo kolegija (84:85)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2015 balandžio 08 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kolpingo kolegija“ po pratęsimo išplėšė trečiąsias serijos rungtynes

2015 balandžio 08 d., Trečiadienis, 23:51 val., peržiūros: 1252

Trečiadienį, balandžio 8 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALTreklamos“ pirmenybių Mažosios taurės pusfinalio antrosios rungtynės, tarp vietos „Rind“ ir svečių „Kolpingo kolegijos“. Jau nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau įpusėjus antram kėlinukui aikštės šeimininkams buvo pavykę atitrūkti dviženkliu pranašumu. Vis tik, du kėlinius tolimu metimu nuo beveik vidurio aidint sirenai užbaigę „Kolpongo kolegijos“ krepšininkai pasivijo priešininkus. Ketvirtame kėlinuke didžiąją laiko dalį pirmavo „Rind“, tačiau paskutinę minutę iniciatyvą perėmė svečiai. Vis tik, jos išlaikyti nepavyko, ko pasekoje buvo žaidžiamas pratęsimas, kurio metu abi komandos turėjo puikias progas pasiekti pergalę, tačiau fortūna nusišypsojo „Kolpingo kolegijai“. 84:85 (18:17, 23:18, 14:20, 22:22, 7:8).

Jau nuo pat rungtynių pradžios abi komandos buvo nusiteikusios kovingai, ko pasekoje viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais ir pirmaujanti komanda pernelyg neišryškėjo. Vis tik, kiek vėliau nežymiai rezultatyviau sužaidę aikštės šeimininkai sugebėjo truputį atsiplėšti nuo priešininkų, tačiau šie jau netrukus spurtavo ir perėmė iniciatyvą į savo rankas, tiesa, neilgam, nes čia pat du tolimus metimus pataikę „Rind“ ekipos krepšininkai įgijo minimalią persvarą. 18:17.

Antrojo kėlinuko pradžia buvo praktiškai identiška pirmojo ketvirčio pradžiai, kadangi abi ekipos ir toliau nei vienu aikštelės centimetru nusileisti nesiruošė ir gana sėkmingai rinko taškus. Kiek vėliau „Rind“ komandos žaidėjams pavyko surengti spurtą 11:0 ir atitrūkti nuo varžovų keturiolikos taškų skirtumu, tačiau „Kolpingo kolegija“ jau ne kartą šiame sezone pademonstravo savo kovingumą ir iki ilgosios pertraukos pradžios spurtavę bei šį spurtą metimu beveik nuo aikštės vidurio aidint sirenai vainikavęs M. Zaveckas sumažino komandos atsilikimą iki šešių taškų. 41:35.

Po ilgosios pertraukos svečių ekipos krepšininkai dar labiau priartėjo prie varžovų, tačiau laiku atsigavę „Rind“ žaidėjai sugebėjo šiek tiek atsitiesti. Vis tik, tas tęsėsi neilgai, ir po dar kelių rezultatyviai pasibaigusių „Kolpingo kolegijos“ išpuolių skirtumas tarp komandų ištirpo iki minimumo. Įsibėgėję svečių krepšininkai ilgai netrukus perėmė iniciatyvą, tačiau ilgai jos neišlaikė, nes čia pat kelis taškus iš eilės pelnę „Rind“ vyrai susigrąžino nedidelį pranašumą į savo rankas. Trečią kėlinuko pabaigoje buvo galima pajausti deja vu, kai T. Vaškevičius pataikė nuo aikštės vidurio aidint sirenai ir taip rezultatą išlygino. 55:55.

Ketvirto kėlinuko pradžioje kiek pyktelėję aikštės šeimininkai surengė kelis rezulttayviai pasibaigusius išpuolius ir taip šiek tiek atitrūko, tačiau „Kolpingo kolegija“ nesiruošė taip lengvai nuleisti rankų ir pademonstravę komandišką žaidimą sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas. Toliau pirmaujanti komanda keitėsi net keletą kartų, todėl abi komandos turėjo ralius šansus pasiekti pergalę. Vis tik, paskutinėmis sekundėmis neužtikrintai baudos metimus metę „Rind“ krepšininkai buvo priversti žaisti pratęsimą. 77:77.

Pratęsimas prasidėjo abiejų komandų taikliais tolimais metimais, kurių vienu daugiau pataikė aikštės šeimininkai ir įgijo minimalią persvarą. Vis tik, ir toliau aktyviai gynyboje žaidę „Kolpingo kolegijos“ žaidėjai sugebėjo surengti dvi rezultatyvias atakas ir persvėrę rezultatą savo naudai įgijo dviejų taškų pranašumą. Laikui einanti į pabaigą svečių krepšininkai padarė grubę klaidą, taip palikdami priešininkams dvi sekundes ir šansą laimėti. Lemiamoje atakoje „Rind“ išprovokavo pražangą, tačiau fortūna nusišypsojo „Kolpingo kolegijai“ ir M. Kazakevičius pataikė tik vieną baudos metimą, kas reiškė svečių pergalę. 84:85.