Baltic Logistic Solutions vs Senukai (51:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Senukai“ lengvai įveikė „Baltic logistic solution“

2015 kovo 17 d., Antradienis, 22:22 val., peržiūros: 1103

Kovo 17 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Baltic logistic solutions“ ir svečiai „Senukai“. Labai idomiame pirmajame kėlinyje netrūko ypatingų faktų, po 10 minučių skirtumas buvo svečių naudai (4:16). Antrajame kėlinyje susiėmę šeimininkai sumažino atsilikimą (22:31). Trečiajame kėlinyje „Senukai“ vėl šovė į priekį (31:54).Ketvirtajame kėlinyje liko atlikti tik formalumus ir per 10 minučių skirtumas beveik nepakito, galutinis rezultatas 51:75 skelbė lengvą „Senukų“ pergalę aštunfinalio mače.

Pirmasis kėlinys vienai komandai prasidėjo nuo pirmos minutės, o „Baltic logistic solution“ pirmas minutes tik gynėsi, kadangi pirmuosius taškus pavyko pelnyti tik 7ąją rungtynių minutę. Dar vienas idomus faktas tas kad svečių ekipoje visus 16 kėlinio taškų pelnė vienas žaidėjas, tai M.Vitkauskas. Prametę visus penkis baudos metimus šeimininkai per kėlinį pelnė tik 4 taškus ir turėjo pripažinti varžovų dominavimą.

Antrajame kėlinyje ir toliau šeimininkai netaikliai atakavo nuo baudų metimų linijos, visgi taiklūs dvitaškiai leido atsilikimą sumažinti iki vienaženklio skaičiaus.Taip pat pavyko pristabdyti oponentų lyderį, kuris šiame kėlinyje jau pelnė tik 2 taškus. Daug agresyviau pradėję žaisti šeimininkai sugrąžino intrigą sumažindami atsilikima iki 9 taškų. (22:31)

Trečiajį kėlinį kaip šaltu dušu oponentus paveikę svečiai laimėjo atkarpą 2:14 ir užsitikrino saugų pranašumą link pergalės. Šiame kėlinyje vėl šeimininkai ėmė strigti puolime, tik du žaidėjai sugebėjo pasižymėti. Šiame kėlinyje „Senukai“ vis lengviau rinko taškus, tiek po krepšiu, tiek greitomis atakomis, tai galėjo įtakoti kad šeimininkai vertėsi 7 žaidėjų rotacija. Po trečiojo kėlinio intrigos beveik nebeliko, komandas skyrė 23 taškai.

Ketvirtajame kėlinyje vienintelis šeimininkų žaidėjas K.Masaitis nenuleido rankų, jis per 10 minučių pelnė 9 taškus taip neleisdamas oponentams dar labiau sutriuškinti. Šias rungtynes simboliškai puikiu tritaškiu užbaigė minėtasis M.Vitkauskas įtvirtindamas pirmąją pergalę Įmonių lygos aštunfinalyje. Galutinis rungtynių rezultatas 51:75

Nugalėtojų treneris S.Tribė po rungtynių sakė : Džiaugiuosi kad komanda nusiteikė šioms rungtynėms, kadangi prieš silpnesnius varžovus vis pritrūkdavo motyvacijos. Žinojome kad oponentai gerai kovoja dėl atšokusių kamuolių, šiandien pavyko atsitverti ir nenusileisti po krepšiu tad kova pasidarė lengva.

„Baltic logistic solution“ treneris M.Lukšys sakė: Varžovai greiti, buvo sunku paskui juos spėti, tuo labiau trūko komandoje žaidėjų.

Baltic Logistic Solutions: Karolis Masaitis – 20 tšk. (14 atk. kam., 13 išpr. praž.), Gediminas Raguckas – 8 tšk., Mindaugas Lukšys – 7 tšk.

Senukai: Mindaugas Vitkauskas – 33 tšk., Andrius Bulotas – 11 tšk., Audrius Dedela – 8 tšk.

„Senukai“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)Puikiai startavę „Senukai“ nesuteikė vilčių „Baltic Logistic Solutions“ (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ lengvai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:18 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:52 val.)„Rapala“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Baltic logistic solution“ ekipą. (2014 spalio 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Kauno švara“ po permainingos kovos palaužė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:19 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Kauno švara“ ketvirtame kėlinyje įveikė negausiai susirinkusius „Baltic Logistic Solutions“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:06 val.)„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Senukai“ nesunkiai susitvarkė su „LESTO“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)