Kauno technikos kolegija vs Lietuviški patiekalai (65:81)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Lietuviški patiekalai“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Kauno technikos kolegiją“

2014 lapkričio 12 d., Trečiadienis, 22:50 val., peržiūros: 1648

Lapkričio 12 dieną Kauno Technologijos kolegijoje įvyko C lygos, B pogrupio reguliariosios rungtynės tarp "Kauno technikos kolegijos" (šeimininkai) ir "Lietuviški patiekalai" (svečiai) komandų. Pirmame kėlinyje užtikrinčiau atrodė svečiai, kurie pirmavo 23:11. Antrame kėlinuke skirtumas tarp komandų nesikeitė ir "Lietuviški patiekalai" toliau užtikrintai pirmavo – 41:30. Trečiasis ketvirtis buvo gana rezultatyvus ir apylygis. Komandoms pavyko pelnyti po 23 taškus ir rezultatas po trijų kėlinių 64:53. "Lietuviški patiekalai" naudai. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkams pavojingiau priartėti nepavyko ir jie turėjo pripažinti "Lietuviški patiekalai" pranašumą rezultatu 81:65.

Komandos rungtynes pradėjo gana apylygiai praėjus maždaug pusei kėlinio 10:8 pirmavo svečiai. "Lietuviški patiekalai" ir toliau aktyviai rengė atakas, bei užtikrintai gynėsi. Tokio puikaus žaidimo dėka svečių statusą turinti komanda laimėjo likusią kėlinio dalį 14:3 ir pasibaigus pirmoms dešimt minučių pirmavo 23:11.

Antrojo kėlinuko pradžioje "Kauno Technologijos kolegijai" pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą (21:29), tačiau svečiai grąžino sau turėtą dviženklę persvarą ir ją išlaikė iki pat kėlinio pabaigos. Po pirmosios rungtynių pusės 41:30 pirmavo "Lietuviški patiekalai".

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo laimėdami 8:2 (49:32), tačiau bėgant kėliniui "Kauno technikos kolegija" sugebėjo sumažinti atsilikimą (44:51). Per likusį kėlinio laiką "Lietuviški patiekalai" komandai pavyko išlaikyti 7 taškų persvarą, o pačiame gale, spurtavę 7:0, iki kėlinuko pabaigos spėjo susigrąžinti dviženklę persvarą – 64:53.

Paskutiniame ketvirtyje svečių ekipa buvo išsiveržusi į priekį beveik dvidešimčia taškų (72:53), tačiau šeimininkai kėliniui bėgant sugebėjo sumažinti atsilikimą (72:60). Iki rungtynių pabaigos svečiai išsaugojo savo persvarą ir šventė pergalę rezultatu 81:65

Po rungtynių "Lietuviški patiekalai" komandos treneris sakė: "Pergalę lėmė tai, kad susikaupę atėjome žaisti. Labai norime būti grupėje kuo aukštesnėje vietoje, plius, manau, esame šio pogrupio favoritai"

Kauno technikos kolegija: Arminas Čapkauskas – 20 tšk., Klaidas Jankaitis – 19 tšk. (7 rezult. perd., 8 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Tadas Miliūnas – 8 tšk.

Lietuviški patiekalai: Edvinas Adomaitis – 12 tšk. (10 atk. kam.), Gytis Vyšniauskas – 12 tšk., Edgaras Zaidelis – 11 tšk., Henrikas Paulauskas – 10 tšk., Arūnas Kalnutis – 10 tšk., Vaidas Palaikis – 10 tšk.

„Lietuvos šaulių sąjunga“ neatsilaikė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2014 gruodžio 06 d., šeštadienis, 00:56 val.)„Lietuviški Patiekalai“ antrą kartą įveikė „Dumblą“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:48 val.)„Lietuviški patiekalai“ nesunkiai nugalėjo „Kėdainiai & Addeco“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 23:03 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė lengvą pergalę prieš „Kauno Liberalus“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)„Lietuviški patiekalai“ palaužė „Dumblą“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:21 val.)„Lietuviški patiekalai“ neturėjo vargo su „Nepyk“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 22:58 val.)„Lietuviški patiekalai“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos šaulių sąjunga“ ekipą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Lietuviški patiekalai“ sutriuškino „Nepyk“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 23:06 val.)„Lietuviški patiekalai“ tik po atkaklios kovos palaužė „ICE“ (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 00:16 val.)„Lietuviški patiekalai“ nepasigailėjo „Kauno liberalų“ ekipos. (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 22:06 val.)