Telia vs Menų kambarys & BC „Rhino“ (67:59)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 24 d., Trečiadienis, 19:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Telia“ po permainingos kovos palaužė Menų kambarys & BC „Rhino“ krepšininkus

2019 balandžio 24 d., Trečiadienis, 22:09 val., peržiūros: 780

Balandžio 24 dieną, 19:20 val., Kauno Kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019“ komandos „Telia“ (šeimininkai) ir Menų kambarys & BC „Rhino“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių. Po permainingos ir lygios kovos, sunkią pergalę pasiekė „Telios“ ekipa 67:59 (23:11, 12:20, 13:16, 19:12).

Rungtynes labai galingai pradėjo „Telia“ ir startavo sausu rezultatu 12:0, vis tik po šalto dušo rungtynių pradžioje varžovai atsigavo ir komandos jau žaidė taškas į tašką. Antrame kėlinuke „Telios“ puolimas ėmė strigti, krepšininkai prametė gausybę tolimų metimų, o Menų kambarys & BC „Rhino“ nepastebimai išlygino rezultatą. Vis tik paskutinėmis atakomis „Telia“ vėl kiek atitolo ir ilgoji pertrauka prasidėjo jiems pirmaujant rezultatu 35:31.

Po ilgosios pertraukos komandos jau žaidė daug atkakliau, skirtumas visą laiką išliko labai nedidelis ir tik rungtynėms artėjant į pabaigą „Telia“ ėmė tolti. Galiausiai Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipa dėl pražangų limito liko be savo lyderio V. Kamarūno ir varžovams pasipriešinti komanda jau nebeturėjo rezervų. „Telia“ išlaikė persvarą ir laimėjo susitikimą rezultatu 67:59.

„Kauno Rami“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ (82:63) (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 20:51 val.)K. Timofejevo vedama „Telia“ įveikė „Gemavilos“ krepšininkus (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:47 val.)„Menų kambarys & BC “Rhino“ iškovojo fantastišką pergalę (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:31 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ šventė užtikrintą pergalę prieš Kauno švara krepšininkus (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Telia“ nukovė BC „Straight“ ir iškovojo bronzos medalius (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 20:04 val.) Menų kambarys & BC „Rhino“ lengvai nugalėjo „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Telia“ lengvai įveikė „Remza & Langvila” ekipą (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 20:05 val.)52 taškus pelnęs Karolis Timofejevas neišgelbėjo „Telios“ nuo pralaimėjimo prieš „KTU ‒ 2“ (2019 gegužės 01 d., trečiadienis, 22:10 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Telia“ pasiekė pergalę (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 20:13 val.)