ASU & NMA „AgroVIS“ vs Senukai (78:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 07 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU & NMA „AgroVIS“ palaužė "Senukus"

2015 kovo 07 d., Šeštadienis, 20:33 val., peržiūros: 870

2015 kovo 7 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybėse, Mažosios taurės J pogrupyje A. Stulginskio universiteto sporto salėje susitiko ASU & NMA „AgroVIS“ (šeimininkai) ir „Senukai“ (svečiai). Pirmą kėlinį galingai pradėjo šeimininkai ir po pirmų 4 minučių pirmavo rezultatu – 23:3. Iki kėlinio pabaigos svečiai priartėjo iki septynių taškų – 27:20. Antrame kėlinyje „Senukai“ sumažino deficitą iki trijų taškų – 40:37. Trečią kėlinį labai galingai sužaidė ASU & NMA „AgroVIS“ ir po jo pirmavo jau devyniolikos taškų skirtumu – 65:46. Ketvirtame kėlinyje svečiai dar bandė atkurti intrigą, tačiau užtikrintai pabaigoje žaidę šeimininkai laimėjo rungtynes rezultatu – 78:67.

Rungtynės prasidėjo dvylika šeimininkų taškų be atsako, o tada tritaškiu atsakė Audrius Dedela. Dar devynis taškus surinko ASU & NMA „AgroVIS“ ir pratęsė spurtą iki 23:3. Dešimt taškų surinko svečiai ir deficitą sumažino perpus – 23:13. Vieną baudos metimą pataikė Mantas Rudaitis, o penkiais taškais atsakė „Senukai“ ir skirtumas aptirpo iki šešių taškų – 24:18. Iki kėlinio pabaigos šeimininkai skirtumą padidino vinu tašku – 27:20.

Antras kėlinys prasidėjo komandoms apsikeitus po septynis taškus – 34:27. Dar po du taškus apsikeitė komandos, o tada šešis taškus be atsako pelnė svečiai ir skirtumas sumažėjo iki vieno taško – 36:35. Keturis taškus pelnė ASU & NMA „AgroVIS“, o kėllinį dvitaškiu užbaigė Andrius Bulotas. Po dviejų kėlinių – 40:37.

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms pasikeitus po penkis taškus, o tada atkarpą 5:2 laimėjo šeimininkai ir pasididino pranašumą iki 6 taškų – 50:44. Dar viena šeimininkų atkarpa 5:2 ir skirtumas padidėjo iki devynių – 55:46. Kėlinį dešimčia taškų be atsako užbaigė ASU & NMA „AgroVIS“ ir po trijų kėlinių – 65:46.

Ketvirtą kėlinį komandos apsikeitė po keturis taškus, o toliau sekė penki šeimininkų ir šeši svečių taškai, bei skirtumas – 74:56. Aštuonis taškus be atsako surinko svečiai ir skirtumą sumažino iki dešimties – 74:64, tačiau priartėti dar labiau pritrūko laiko. Galutinis rungtynių rezultatas – 78:67.

ASU & NMA „AgroVIS“: Mantas Rudaitis – 19 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Gediminas Vasiliauskas – 17 tšk. (24 atk. kam., 5 rezult. perd., 47 naud. bal.), Andrius Bagotyrius – 17 tšk., Modestas Šimukonis – 10 tšk., Aurimas Stanevičius – 10 tšk.

„Senukai“: Audrius Dedela – 17 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.), Andrius Bulotas – 16 tšk. (5 perimt. kam.), Andrius Zareckis – 12 tšk.

ASU & NMA „AgroVIS“ nesunkiai susitvarkė su „Lesto“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 19:29 val.)„ASU & NMA AgroVIS“ užtikrintai įveikė „KTU“ (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 20:20 val.) ASU & NMA „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „KMT“ komandos pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 22:55 val.)„ASU & NMA „AgroVIS“ be didesnio vargo įveikė „Fima & Elmova“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:13 val.)Atkaklios kovos atomazgoje ‒ sunki „ASU & NMA AgroVIS“ pergalė (2015 sausio 31 d., šeštadienis, 19:13 val.)16 taškų deficitą panaikinę „Rapalos“ žaidėjai palaužė „Senukus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:42 val.)Įtemptose rungtynėse „ASU & AgroVIS“ palaužė „Agavos ASS & E+H“ pasipriešinimą (2015 vasario 21 d., šeštadienis, 19:29 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „ASU & NMA „AgroVIS“ ekipą (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 23:32 val.)„Autotoja“ antrą kartą įveikė ASU & NMA „AgroVIS“ ir žengia į ketvirtfinalį (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 00:57 val.)„Agava ASS & E+H“ nisileido „Senukams“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 02:11 val.)