„Atletas“ ‒ LSU-2 vs Kauno raj. ASU ‒ Tornado (88:96)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 09 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė Kauno raj. ASU ‒ Tornado

2015 gruodžio 09 d., Trečiadienis, 20:43 val., peržiūros: 1079

Gruodžio 9 dieną, 18:45 val., LSU sporto salėje, susitiko „A“ lygos komandos „Atletas“ ‒ LSU-2 (šeimininkai) ir Kauno raj. ASU ‒ Tornado (svečiai). Nors susitikimo pradžioje šeimininkai sužaidė labai galingai ir greitai pasiekė 14 taškų pranašumą, tačiau Kauno raj. ASU ‒ Tornado komanda jau tame pačiame kėlinuke sugražino intrigą. Vėliau komandos žaidė gana rezultatyviai, o svečiai po truputėlį nutolo. Vėliau, Kauno raj. ASU ‒ Tornado pasiekė maždaug 10 taškų pranašumą, kurį sugebėjo išlaikyti iki pat susitikimo pabaigos ir laimėjo dvikovą rezultatu 88:96.

Rungtynių pradžioje puikiai atrodė šeimininkų komandos puolimas. „Atletas“ ‒ LSU-2 labai gerai pataikė iš toli ir sužaidus vos 5 minutes savo sąskaitoje jau turėjo 19 taškų, o tuo tarpu jų varžovai buvo pelnę vos 5. Kauno raj. ASU ‒ Tornado komanda suskubo paprašyti pertraukėlės ir tai leido atsitiesti. Skirtumas greitai mažėjo ir netrukus komandos jau žaidė taškas į tašką. Abi ekipos rungtyniavo labai rezultatyviai, Kauno raj. ASU ‒ Tornado ekipa ne kartą pelnė 2 taškus su pražanga ir toks veržlus žaidimas leido nutolti 45:52.

Antroje rungtynių dalyje ekipos ir toliau demonstravo panašų žaidimą. Kauno raj. ASU ‒ Tornado ekipoje lyderio vandmens ėmėsi R.Janickas, kurio reidai į baudos aikštelę buvo sunkiai sustabdomi varžovams ir puikus jo pasirodymas leido distanciją tarp komandų padidinti iki 10 taškų. Panašus skirtumas išsilaikė kone iki pat susitikimo pabaigos, bet „Atletas“ ‒ LSU-2 neketino pasiduoti anksčiau laiko. Nors dauguma šeimininkų tolimų metimų ir skriejo pro šalį, bet paskutinėmis minutėmis keletas tikslių tritaškių leido atkurti nedidelę intrigą. Vis tik „Atletas“ ‒ LSU-2 laiko turėjo per mažai, tad komanda griebėsi pražangų taktikos. Kauno raj. ASU ‒ Tornado žaidėjai pavyzdingai atsilaikė, išlaikė saugų pranašumą, bei laimėjo susitikimą rezultatu 88:96.

Šarūnas Ajauskas (Kauno raj. ASU ‒ Tornado):

„rungtynių pradžioje buvom nesusikaupę, leidom varžovams pabėgti, bet paskui pagerinom savo žadimą, nors ir nepersistengėm gynyboje, bet patys gerai užpuolėm, stengėmės žaisti greitai. Galima sakyti šiandien laimėjo geresnis puolimas“.

„Atletas“ ‒ LSU-2: Aurelijus Jančenko – 16 tšk., Dovydas Montvilas – 14 tšk. (13 atk. kam.), Paulius Šilkaitis – 12 tšk., Lukas Šalkauskas – 12 tšk., Lukas Mikalauskas – 10 tšk.

Kauno raj. ASU ‒ Tornado: Rokas Janickas – 37 tšk., Jokūbas Špokas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Šarūnas Ajauskas – 17 tšk., Dominykas Petkevičius – 10 tšk.

Kauno Autobusai lengvai laimėjo prieš Kauno raj. ASU-Tornado (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:13 val.)Pirmose A lygos rungtynėse sunki „KG Group“ pergalė prieš „ASU ‒ Tornado KM“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:12 val.)Tik penkiese susirinkę „KG Gruop“ nugalėjo Kauno rajono „ASU – Tornado“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)Rungtynėse be gynybos pergalę pasiekė „Banga & R2P Sport“ komanda (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:54 val.)„Atletas“ ‒ LSU-2 ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą prieš Kauno raj. ASU ‒ Tornado (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 04:21 val.)Rezultatyvioje dvikovoje „KG Group“ nesunkiai susitvarkė su „Atletu ‒ LSU-2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:13 val.)Kauno raj. ASU ‒ Tornado sukūrė intrigą, bet prieš „Kauno autobusus“ laimėti nepavyko (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)Po didžiosios pertraukos išsijudinę „KG Group“ krepšininkai pasipuošė bronzos medaliais (2016 gegužės 04 d., trečiadienis, 23:16 val.)Aukštesnę klasę demonstravusi „Banga & R2P Sport“ tiesiausiu keliu pasiekė „A“ lygos finalą (2016 balandžio 13 d., trečiadienis, 21:53 val.)Negausiai susirinkę „Kauno Autobusai“ atsilaikė prieš „Atletą“ ‒ LSU-2 (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 23:19 val.)