BIPA vs FARADA (32:59)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 15 d., Antradienis, 21:15 val. @ Kauno  Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "Farada"

2011 lapkričio 16 d., Trečiadienis, 00:07 val., peržiūros: 3913

Lapkričio 15 dienos vakarą, Saulės gimnazijos sporto salėje susitiko "BIPA" (šeimininkai) ir "FARADA" (svečiai). Antrąjame kėlinuke nutolę lengvą pergalę iškovojo Farada 59:32 (13:15, 15:1, 21:11, 10:5).

Rungtynės prasidėjo lygiu žaidimu ir sužaidus keturias minutes 9:8 pirmavo Farada. Tuomet į priekį truktelėjo Bipa ir po pirmo ketvirčio priekyje šeimininkai 15:13.

Antrą kėlinuką neįtikėtiną gynybą pademonstravo Farada, kurie neleidę varžovams net devynias minutes pelnyti taškų, patys jų pelnė penkiolika ir po dviejų kėlinių rezultatu 28:16 pirmavo Farada.

Trečią kėlinį niekas nesikeitė ir netrukus skirtumas išaugo iki dvidešimties taškų. Iki ketvirčio pabaigos skirtumą dar labiau padidinę Farados krepšininkai po trijų pirmavo 49:27.

Ketvirtas kėlinys tebuvo tik formalumas ir buvo pats nerezultatyviausias. Jį 10:5 laimėjo Farada ir galutinis rungtynių rezultatas 59:32.

Nugaletojų komandos atstovas teigė – šiaundien pagaliau žaidėm kaip komanda, todėl ir buvo pergalė, žaidėm komandinį krepšinį ir labai norėjom pergalės.

Pralaimėjusių atstovas sakė – Nepasisekė.

Geriausiai pralaimėjusių gretose pasirodė – Tomas Laucevičius (17, 5 išpr. praž.), Kęstutis Urbaitis (5), Giedrius Samajauskas (3) taškai.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo – Aivaras Keršis (13), Tomas Viršilas (11), Tomas Klimavičius (9) taškai.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2011 lapkričio 16 d., 00:08 val.

aciu zaidejams uz komandini krepsini,ir gera gynyba.aciu kad niekas nesikeike :) su pagarba visiems....treneris

Užtikrintą pergalę iškovojo "Farados" ekipa (2012 vasario 26 d., sekmadienis, 21:03 val.)Visas rungtynes pirmavę "Bipos" komanda šventė sunkią pergalę išvykoje (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 22:53 val.)BC "Studentai" sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 22:44 val.)"Banga & Lyga.eu"neturėjo vargo su "Farada" (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 18:24 val.)Rungtynių pabaigoje "Bipa" palaužė "Bevardžius" (2012 kovo 06 d., antradienis, 23:35 val.)"Sparta" pasiekė nesunkią pergalę (2012 sausio 08 d., sekmadienis, 18:13 val.)"Farada" tik paskutiniosiomis sekundėmis išlpėšė pergalę (2011 lapkričio 02 d., trečiadienis, 22:49 val.)"Farada" pasiekė nelengvą pergalę (2011 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:50 val.)Antroje rungtynių pusėje "Sporto Fėja & Internetas Visiems" nesunkiai palaužė savo varžovus (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 18:06 val.)"Kauno NTI - PN" savo tvirtovėje palaužė "Bipą" (2011 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)