LCP KK „Ragai“ vs Elektromontuotojas (115:70)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 vasario 27 d., Penktadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ puolimo mašina pervažiavo „Elektromontuotoją“

2015 vasario 28 d., Šeštadienis, 00:42 val., peržiūros: 1127

Vasario 27 dieną, penktadienį J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos, mažosios taurės, pirmosios aštuntfinalio rungtynės tarp LCP KK „Ragai“ (šeimininkai) ir „Elektromontuotojas“ (svečiai). Penktadienio vakaras padarė savo ir į rungtynes komandos susirinko negausiai, abi komandos turėjo vos po 6 žaidėjus. Nors rungtynes geriau pradėjo svečiai, pirmosiomis minutėmis jie pirmavo 12:2, tačiau nuo to laiko LCP KK „Ragai“ perėmė iniciatyvą ir įspūdingo puolimo dėka tiesiog be gailesčio sutriuškino varžovus 115:70.

Rungtynės prasidėjo svečių komandos spurtu, po kurio jie susikrovė jau dviženklę persvarą – 12:2. Tačiau tai buvo tik pirmosios rungtynių minutės, po kurių prabudę šeimininkai dar iki pirmojo kėlinio pabaigos sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Po pirmojo kėlinuko priekyje jau buvo LCP KK „Ragai“ – 21:16.

Iki antrojo kėlinio vidurio „Elektromonuotojas“ komanda nors ir pralaiminėjo, tačiau pernelyg toli savo varžovų nepaleido – 33:28. Tačiau antrąją kėlinio pusę LCP KK „Ragai“ laimėjo 20:3, ir sužaidus pusę rungtynių susikrovė užtikrintą persvarą – 53:31.

Po ilgosios pertraukos vaizdas nesikeitė. Bėgant laikui didėjo ir šeimininkų pranašumas. Sužaidus pusę kėlinuko – 66:37. Antrojoje kėlinio pusėje LCP KK „Ragai“ vedami J. Kursevičiaus toliau didino savo pranašumą, kuris sužaidus trečiąjį kėlinį siekė jau 34 taškus – 79:45.

Rungtynių baigtis buvo aiški, todėl paskutiniajame ketvirtyje komandos per daug dėmesio gynybai jau nebeskyrė. To pasekoje šis kėlinys buvo pats rezultatyviausias rungtynėse. LCP KK „Ragai“ nors ir atsipalaidavo, tačiau vistiek laimėjo šį kėlinį užtikrintai ir šventė pergalę įspūdingu skirtumu – 115:70.

Po rungtynių, pralaimėtojų komandos treneris Eiminas Valtaitis sakė:

Rezultatas viską pasako, kas šiandien buvo stipresni. Šiandien susirinkome nepilnos sudėties, kai kas buvo ir šiek tiek traumuoti. Tačiau varžovai yra tikrai įveikiami ir tą pabandysim padaryti sekančiose varžybose.

Tuo tarpu laimėtojų komanda atsisakė pakomentuoti rungtynes.

LCP KK „Ragai“: Justinas Kursevičius – 38 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Kęstutis Ruočkus – 25 tšk. (7 rezult. perd.), Tomas Butkevičius – 23 tšk. (7 rezult. perd.), Viktoras Žukauskas – 17 tšk. (13 atk. kam., 8 rezult. perd., 7 perimt. kam.)

Elektromontuotojas: Marius Ivaškevičius – 26 tšk. (13 atk. kam.), Laimonas Putrimas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Dovydas Znutas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Alius Mažintas – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Pirmosiose šešioliktfinalio rungtynėse LCP KK „Ragai“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:27 val.)Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Kulautuva“ išvargo pergalę prieš „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:10 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė „Elektromontuotojas“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 21:44 val.)Po atkaklios kovos „Šilainiai ‒ 2“ nugalėjo „Elektromontuotoją“ (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 22:34 val.)„emobilus.lt & SK „Mattas““ sutriuškino „Elektromontuotojas“ ekipą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 22:35 val.)Antroje rungtynių pusėje LCP KK „Ragai“ palaužė „Šilainiai ‒ 2“ ekipą (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 00:08 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ neturėjo vargo rungtynėse su „Elektromontuotojas“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 12:52 val.)„Kolpingo kolegija“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotoją“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:13 val.)„Rind“ trečiosiose serijos rungtynėse eliminavo LCP KK „Ragus“ (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 22:12 val.)