Ryterna vs Coca-Cola (79:48)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 24 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca-Cola“

2018 sausio 24 d., Trečiadienis, 19:37 val., peržiūros: 1060

Trečiadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna“ (10/1) ir svečių teisėmis atvykę „Coca-Cola“ (7/5).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Ryterna“, kurie greitai pabėgo nuo varžovų ( 12:3). „Coca-Cola“ tolimais metimais mažino skirtumą, tačiau to buvo maža, kur šeimininkai greitomis atakomis atstatė turėtą pranašumą ( 23:13). Antrame kėlinyje „Ryterna“ pirmuosius taškus pelnė tik ketvirtą žaidimo minutę, o „Coca-Cola“ nepavyko pasinaudoti varžovų taškų krize ( 26:15). Per likusį laiką „Ryterna“ įjungė aukštesnę pavarą ir pabėgo nuo „Coca-Cola“ ekipos – 41:24.

Po ilgosios pertraukos abi komandos žaidė be ugnelės, tačiau „Ryterna“ toliau didino pranašumą ( 51:30). Likus žaisti tris minutes abi komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis ir ekipas toliau skyrė triuškinantis rezultatas ( 56:33). Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir finalinė sirena skelbė „Ryternos“ triuškinančią pergalę, rezultatu – 79:48 (23:13, 18:11, 15:9, 23:15)

Po laimėtų rungtynių „Ryterna“ ekipos treneris, G.Kamarauskas, kalbėjo:

„ Rungtynių pradžioje išnaudojome ūgio pranašumą, kur atitrūkome. Varžovai susirinko tik šešiese ir matomai antroje pusėje pavargo.“

„Ryterna“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 16:43 val.)„Rapala“ atkrintamųjų rungtynių etapą pradėjo nesunkia pergale prieš „Coca-Cola“ (2018 kovo 15 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Coca-Cola“ iškovojo lengvą pergalę (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 23:29 val.)„Ryterna“ pervažiavo „Telia“ (2017 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)Vos penkiese žaidę „Omegos“ krepšininkai neturėjo jokių šansų prieš „Coca-Cola“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:03 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Coca-Cola“ krepšininkus (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:22 val.) „Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Coca Cola“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 21:40 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 23:20 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Ryterna“ lengvai nušlavė „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 20:17 val.)