Kauno Rami vs Aurelinas (96:88)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 15 d., Sekmadienis, 19:20 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno Rami“ pergalei pasiekti prireikė pratęsimo

2015 vasario 15 d., Sekmadienis, 21:53 val., peržiūros: 1064

Vasario 15 dieną, 19:20 val., "Saulės" gimnazijos sporto salėje, susitko "C" lygos komandos "Kauno Rami" (šeimininkai) ir "Aurelinas" (svečiai). Rungtynės buvo labai lygios, komandos visą laiką žaidė taškas į tašką, o pirmaujanti ekipa keitėsi ne kartą. Krepšininkai taip pat nevengė pražangų, o susitikimo pabaigoje taip ir nepaaiškėjo nugalėtojas. Pratęsimo metu kelis kart iš toli pataikę šeimininkai atitrūko, bei sulėtinę tempą sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 96:88.

Abi komandos pasižymi stipriu indvidualiu žaidėjų meistriškumu, tad nieko keisto, kad komandų lyderiai jau nuo pirmųjų minučių buvo stabdomi pražangomis, dominavo greitas ir gana kietas žaidimas. Pražangų skaičius sparčiai augo ir būtent po serijos baudų metimų nutolti pavyko "Kauno Rami" krepšininkams. Tiesa, jų pranašumas buvo nedidelis – vos 5 taškeliai. "Aurelinas" nesunkiai vėl sugražino intrigą ir viskas prasidėjo iš naujo. Lygi kova ir žaidimas taškas į tašką tęsėsi iki pat ilgosios pertraukos, o po dviejų kelinuku nei vienai komandai taip ir nepavyko pasiekti pranašumo, rezutlatas buvo lygus 40:40.

Didelių permainų neįvyko ir antroje rungtynių dalyje, gal tik šiek tiek sumažėjo pražangų skaičius. Šeimininų ekipoje išryškėjo aiškūs du lyderiai, jais tapo Š.Petraitis ir T.Petrošius, šie žaidėjai ant savo pečių laikė bene visą komandos puolimą ir tik ketvirtojo kėlinuko metu tritaškiais metimais prie jų sėkmingo žaidimo prisidėjo G.Džiaugys. Tuo tarpu "Aurelino" komandoje aiškaus lyderio nebuvo, bet svarbiausiais momentais prabilo L.Sutkus, kurio pastangomis komanda atsilaikė ir po itin atkaklios bei dramatiškos ketvirtojo kėlinuko pabaigos išplėšė pratęsimą. Po keturių kelinukų rezultatas vis dar buvo lygus 80:80.

Pratęsimo metu nieko nelaukdami porą tritaškių smeigė šeimininkai, kuriems pavyko atitrūkti. "Aurelinas" pradėjo skubėti, bet komandos žaidimą dabar apsunkino ne tik nesėkmingos atakos, bet ir pražangos. Svečių gretos išretėjo, o bėgantis laikas užtvėrė kelius į išsigelbėjimą. "Kauno Rami" išlaikė persvarą ir laimėjo rezultatu 96:88.

Tomas Petrošius ("Kauno Rami"):

Laimėti pavyko, nes mums ši pergalė buvo labai svarbi, galbūt leisianti keliauti toliau, tad žaidėjai surado motyvacijos, buvo puikus nusiteikimas. Varžovai, aišku, labai stipri komanda, bet jiems nebuvo taip svarbu laimėti."

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 34 tšk. (11 išpr. praž.), Tomas Petrošius – 26 tšk. (17 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Giedrius Džiaugys – 17 tšk., Saulius Matusevičius – 13 tšk.

Aurelinas: Martynas Judickas – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Sutkus – 16 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Lukas Sutkus – 16 tšk., Vilius Vaitkevičius – 14 tšk.

„Kauno Rami“ pasiekė svarbią pergalę (2014 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kauno rami“ neturėjo vilčių prieš „Compensa“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Kauno Rami“ antroje rungtynių pusėje išlaikė persvarą prieš „Nepyk“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Kauno Rami“ užtikrintai nugalėjo „Naujokus“. (2014 lapkričio 15 d., šeštadienis, 16:00 val.)„Kėdainiai & Addeco“ antrą etapą pradėjo įspūdinga pergale po pratęsimo (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:12 val.)Šarūno Petraičio vedama „Kauno Rami“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:18 val.)„Sporto manija“ toliau skina pergales (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:31 val.)„Kaunas“ išplėšė pratęsimą, o jame ir laimėjo prieš „Aurelino“ ekipą (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 08:37 val.)„Krepsininkas.net“ paskutiniame kėlinyje atlaikė „Kauno Rami“ šturmą ir pasiekė pirmąją pergalę antrajame etape. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 23:35 val.)„Aurelinas“ nesunkiai įveikė „BC Liuksą“ (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 23:26 val.)