Ryterna Group vs Šilainiai (69:82)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 01 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai“ susitvarkė su „Ryternos“ pasipriešinimu

2016 kovo 01 d., Antradienis, 23:31 val., peržiūros: 1550

Pirmąją kalendorinio pavasario dieną, antradienį, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos C lygos „ALT reklama“ pirmenybių, mažosios taurės šešioliktfinalio poros rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Ryterna Group“ ir svečių „Šilainiai“ komandų. Rungtynes užtikrintai pradėjo svečiai ir po H. Paualausko tolimo metimo sužaidus pustrečios minutės, turėjo apčiuopiamą persvarą 0-9. Šeimininkams buvo sunku surasti kelius link varžovų krepšio ir rinkti taškus. Gynyboje sekėsi taip pat prastai. Įpusėjus kėlinukui komandas visdar skyrė 9 taškai – 10:19. Šeimininkai antroje ketvirčio pusėje sulopė skyles gynyboje, tačiau šlubuojantis puolimas neleido prisivyti varžovų. Paskutinę minutę „Šilainiai“ įjungė aukštesnę pavarą ir susikrovė jau dviženklę persvarą (14:27).

Antrojo ketvirčio pradžia buvo panaši į pirmojo. Svečiai rezga rezultatyvias atakas, o svečiai vis nepramuša jų gynybos. Sužaidus apie 3 minutes skirtumas šoktelėjo iki 17-os taškų (16:33). „Ryternos“ žaidėjai po truputį įsidrąsino varžovų aikštelės pusėje ir pradėjo lengviau rinkti taškus, tačiau sprangos gynyboje neleido atsilikimo sumažinti iki vienženklės atžymos. Sužaidus pusę kėlinuko A.Brazys realizavo baudos metimus ir svečiai toliau pirmavo saugiu pranašumu (22:36). Likusį laiką vaizdas aikštelėje nesikeitė. Nors šeimininkai ir buvo sumažinę atsilikimą iki 11 taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje skirtumas vėl šoktelėjo iki 17 taškų (30:47).

Po didžiosios pertraukos komandos ir toliau žaidė apylygiai. Po pertraukos padaugėjo netaiklių metimų ir klaidų abiejose komandose. Sužaidus pusę kėlinuko P. Dambrauskas dvitaškiu metimu sukrovė savo komandai rekordinę 20 taškų persvarą – 41:61. Pagyrų už kovingumą verti „Ryternos“ krepšininkai nepalūžo. Jie po truputį mažino savo atsilikimą ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 13 taškų (52:65).

Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo šabloniška – vėl pirmąsias minutes aikštelėje geriau atrodė „Šilainių“ krepšininkai ir sužaidus porą minučių susigrąžino turėtą rekordinę persvarą (52:72). Didžiąją kėlinio dalį skirtumas tarp komandų svyravo 16-20 taškų. Likus žaisti dvi minutes šeimininkai nutarė paspausti savo varžovus, kurie jau atsipalaidavę mėgavosi solidžia persvara. Spaudimas davė vaisų – spurtas 9:1 leido sumažinti savo atsilikimą besibaigiant rungtynėms. „Šilainiai“ visgi iškovojo, galima sakyti, nesunkią pergalę rezultatu 69:82.

Po rungtynių pakalbintas „Šilainių“ treneris V.Kapočius, buvo patenkintas komandos savo žaidimu, tačiau norėjo daugiau koncentracijos iš žaidėjų:

„Rungtynių pabaigoje vyrai atsipalaidavo. Pradžia buvo lengva, po to šiek tiek atsilaidavome, nesistengėme sekti rezultato, tiesiog reikėjo žaisti. Realiai šiandien buvo antra sudėtis, bet vyrai pagal galimybes sujudėjo neblogai, tik gal gale pritrūko koncentracijos.“

Ryterna Group: Darius Karosas – 16 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Edgaras Budrys – 13 tšk., Justas Mozerskis – 12 tšk.

Šilainiai: Vaidas Dambauskas – 17 tšk., Mantas Karauskas – 16 tšk., Vitoldas Kapočius – 13 tšk.

„Šilainiai“ užtikrintai susitvarkė su „LejuoTransa“ (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:22 val.)„Šilainiai“ ketvirtajame kėlinuke įveikė BC „Ambi“ pasipriešinimą (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:06 val.)„Akademija“ nesunkiai susitvarkė su „Ryterna group“ ekipa (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:42 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Kauno SRC-2“ ekipa (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„OnRoll“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Ryterna Group“ krepšininkais (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:10 val.)„Šilainiai“ be didelių sunkumų įveikė BC „Ambi“ krepšininkus (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:03 val.)„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)„Šilainiai“ nesunkiai susitvarkė su grupės autsaideriais „Savi“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:34 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai susitvarkė su „Lapių“ ekipa (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:52 val.)BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)