KM „Žalgiris“ vs R2P Sport & BC „Rhino“ (85:81)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 28 d., Antradienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„KM „Žalgiris“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus

2020 sausio 28 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 865

Antradienį, Sausio 28 dieną, Krepšinio mokyklos “Žalgirio “ salėje įvyko „B” lygos rungtynės tarp komandų – vietos „KM „Žalgiris“ bei svečių R2P Sport & BC „Rhino“.

Pirmasis ketvertis prasidėjo taškas į tašką 2:2. Komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, nors šeimininkai buvo surengė mini spurtą 5:0, tačiau svečiai greitai išlygino rezultatą10:10. Likus mažiau nei dviems pirmojo ketverčio minutėms „KM „Žalgiris“ krepšininkai surengė 2 sėkmingas atakas ir privertė varžovus suklysti, kas lėmė kelių taškų pranašumą, bet likus kelioms sekundėms taiklus M. Juščio metimas padėjo svečių komandai lturėti vieno taško persvara. Po pirmojo ketvirčio – 24:25. Antrą ketvertį su susikaupimu ir nusiteikimu pradėję „KM „Žalgiris“ krepšininkai spurtavo ir po 4 minučių nutolo net 10-a taškų, tuo tarpu svečiams sunkiai sekėsi susižaisti ir per ketvertį jie pataikė tik 7 taškus – 46:32.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, šeimininkai ir toliau iš lėto didino persvarą, o niekaip nepasiduodantys priešininkai bandę ją sumažinti, nors ir „KM „Žalgiris“ atsipalaidavo gynyboje, trečiąjį ketvirtį vistiek sugebėjo išsaugojo 13 taškų pranašumą – 64:51. Ketvirto ketverčio pirmoje pusėje komandos keitėsi taikliais metimais. Svečiai pamažu mažino priešininkų persvarą. Penktą minutę komandas skyrė 10 taškų. Likus iki ketverčio dviems minutėms R2P Sport & BC „Rhino“ komanda vis mažino atsilikimą, tačiau šeimininkai nepasidavė jų spaudimui ir iškovojo rungtynės rezultatu – 85:81.

„KM „Žalgiris“ komandos žaidėjas K.Karalevičius: Komandinis darbas šiadiena padėjo mums laimėti.

Permainingoje kovoje KM „Žalgiris“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:40 val.)Keturiese likę „Kolegos“ turėjo pripažinti R2P Sport & BC „Rhino“ pranašumą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Kauno TPMC“ B lygos starte užtikrintai įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė R2P Sport & BC „Rhino“ ir pateko į B lygos pusfinalį (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:11 val.)KM „Žalgiris“ įspūdingai atsitiesė ir per pratęsimą palaužė „Reunion“ (97:94) (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)B lygoje: užtikrinta „Kauno autobusai“ pergalė prieš „R2P Sport & BC „Rhino“ krepšininkus (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:25 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „GZP ‒ kolegos“ pavogė pergalę iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 22:43 val.)„KM „Žalgiris“ pasiekė įtikinamą pergalę (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)R2P Sport & BC „Rhino“ kiek netikėtai nugalėjo „Pro Angels“ krepšininkus (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 22:10 val.)„Kauno TPMC“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš R2P Sport & BC „Rhino“ (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:15 val.)